Den 104

Prozatím nemám třetí fázi programu Body Revolution co vytknout. Dnes jsem si zacvičila Cardio 3. Nebudu lhát. Do půlky jsem jela statečně jak fretka, od půlky jsem asi 5x stopla přehrávač a musela trochu zklidnit dech s tepem aspoň na 150. Byla to smršť :) Tohle kardio cvičení je koncipováno trošku jinak. Stále je rozděleno na tři série, ale jednotlivé cviky se cvičí pouze 20 vteřin, některé dokonce i méně. Celkem jsem napočítala v programu 24 různých cviků pro sérii!!!

"So many times people come up to me and say 'Oh, Jillian, you changed my life.'
I didn't change your life. YOU changed your life."
- Jillian Michaels, Body Revolution

Moje hodnoty z pulsmetru:Celkový čas: 34:00Průměrný tep: 156Maximální tep: 179
V nejefektivnější zóně spalování: 33% (11:30) Spálené kalorie: 312 páni :D nejsem zvyklá mít hodnotu začínající trojkou :D

Jillian se svou "Biblí"
Včera jsem začala číst knihu Bez hranic: jak si vybudovat výjimečný život. Ten kdo neví, ještě, napsala ji Jillian :)) Během chvilky jsem do sebe nadšeně vcucla prvních 70 stránek a nemůžu si knížku vynachválit. Mnoho lidí by mohlo podotknout, že to, co je v knize psáno, už přece všichni ví. Souhlasím, i nesouhlasím. Jelikož tahle kniha je napsána výjimečnou ženou, která vám otevře oči na cestě za tím, co jste už možná podvědomě "zapomněli". Jak proměnit své cíle v realitu, jak být šťastní, spokojení, víme doopravdy, co chceme? A hlavně jak si za tím jít? Když jedeme na dovolenou, sestavíme si nějaký plán - mapu, co se bude jíst, kolik bude potřeba peněz, kde co bude stát, co si vzít s sebou. A pak najednou děláme plány i ve svém životě, v práci, v cestě za lepší postavou, cokoli a neumíme si podobný "plánek" vytvořit. Jen něco chceme, vidíme cíl, a nevíme jak na to, popřípadě se bojíme, že by naše přání vybočovala ze standardu společnosti, ve které žijeme. Jillian nás naučí, že být zdravě sebejistí, není špatné, naopak, tak to má být. Protože jak Jillian v knize píše: "Nezapomínejte, jste tu jen z jednoho důvodu: abyste byli sami sebou, (...) Stejně nemáte jinou možnost. Nikým jiným být nemůžete."
Já už mám v knize spoustu tužkou napsaných poznámek, lepítek a všeho :) Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. A že jsem jich přečetla už mraky. Tohle je skvělý průvodce, do kterého mohu vždy nahlédnout a znovu si "připomenout", proč tady jsem a že nechci obyčejný život. Ale výjimečný :)) 

Přeji všem krásnou středu, a zítra zase s příspěvkem ahoj, K. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram