Den 105

Dobré ráno, poledne, odpoledne :))
Tak co máte dnes v plánu cvičit? Já se pustím do Workoutu 9 a možná, ale jen možná si k tomu něco přidám, vypadá to na Killer Buns. Ale nejsem si jistá. Nevím, zda se mi bude chtít, bo "devítka" už je celkem dost těžká a já musím ještě večer vydržet neusnout v kině :D Přítel, jo, opět vytáhl do kina, tentokrát to nebudou žádní létající netopýři, ale jeden mluvící plyšový medvěd :D

Chtěla jsem vás poprosit o jednu věc, určitě většina z vás zná a taky ochutnala kuskus. Já bych byla moc ráda za nápady na kuskus "na sladko". Některé skvělé nápady už padly na využití padly už na FB stránce, já bych ráda, zda byste nepřispěli i vy svou troškou, pokud na FB nechodíte :) Můžete klidně postovat do komentářů tady na blogu, já pak ty nejzajímavější vyberu a dám sem na blog jako jedno velké téma do Receptů. Díky :))

Zpátky k Jillian, na youtube se začly objevovat "nové" díly ze série The Biggest Loser. Všimla jsem si toho tak tři dny zpátky, když se mi v emailu objevilo upozornění. Slečna stihla natáhnout celou 5. sérii, zkoušela to i se 7. sérií, ale vypadá to, že tam se všechny pokusy zastavily, jelikož byl obsah z webu odebrán, nicméně, k dnešnímu ránu je stále k mání první epizoda ze "sedmičky", takže já stahuji, než to smáznou úplně :) Ještě mě čeká kompletní "pětka", fakt to chci moc vidět. 

Mějte se moc prima dnes, na zítra mám pro vás připravený další foto jídelníček, snad se bude líbit, a když ne, tak je mi to šumák :D Podívejte se ještě na jedno prima video s Jillian, u nás její kniha teprve vyšla, ale v Usa měla premiéru skoro rok zpátky. Během rozhovoru se podíváte, jak Jill statečně zvládla skok z věže :D Její reakce jsou myslím více než jasné. Jak sama říká, byla to ta nejhloupější věc, jakou kdy udělala. Údajně se v ní ozvala ta horší stránka ega a potřebovala dokázat soutěžícím, že zvládne všechno :))) Další část rozhovoru je také úsměvná. Všimli jste si někdy, že Jillian ve svých workoutech NIKDY nevystupuje v ničem kratším, než jsou tříčtvrťáky? :))) Pro magazín Shape musela svolit na sebe natáhnout bikiny a prý ji to vůbec nedělalo dobře, styděla se (i když já moc dobře nechápu za co, konečně jsem viděla, jak krásné má tahle ženská nohy :D). Tak si video užijte, zítra ahoj, Nikki.Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram