Den 118 - 122

Ahooooj :))
Dnes naposledy a zítra tradáááá směr Praha :) Mám toho pro vás na dnešek a na další dny poměrně hodně, takže se do toho pustíme.

Až se vrátím z dovolené, jako že si fakt budu dovolovat a užívat :D, hned se pak vrhnu na otevření obchůdku, tedy mého e-shopu, které se prostě bude jmenovat Moje tělo E-shop :)) Nemohla bych jej otevřít bez jisté podpory mého přítele, nemluvím o finanční stránce :D

Udělala jsem u dodavatele první objednávku, která byla samozřejmě zásadní v tom, abych věděla, jak se s danými lidičky bude pracovat. Jelikož se ale jedná o rodinnou firmu, ke kterým mám prostě větší důvěru, nejenže je komunikace velmi milá, ale vážení, za 2 dny jsem měla objednávku doma připravenou, takže v případě, že něco nebudu mít skladem, bude to u mě fakt dost rychle :))) Přišly mi čtyři krabice věcí, všechno jsem to ještě neviděla, už dokonce vím, na co jsem zapomněla :D To je úděl těch prvních dnů a celého startovacího procesu. Nevadí. Vše pořeším, až se vrátím z dovolené. Tak vás alespoň nalákám na krabice plné zdravé výživy :) A když to neprodám, tak to všechno sním :D Po rozbalení krabic na mě vystřelila nádherná vůně toho všeho uvnitř :))) Mmmmm :D Dali byste si? :))Tak, včera jsem na FB stránce inzerovala nebo spíše představovala nové cvičební DVD, i když to není zase až tak cvičební, ale věřím tomu, že to bude nářez, protože se týká Madonny. O téhle ženě si můžete myslet co chcete, ani to zde nemíním rozebírat, nemusíte souhlasit se vším, co dělá nebo nedělá, ani já občas s jejími činy nesouhlasím :) Ale!!! Jedno ji nikdo nemůže upřít. Je nesmírně svědomitá, pracovitá, dobrosrdečná, ale také jedna z nejlépe fit žen na této planetě. Ne jednou se objevila na špičce různých fitness žebříčků, její oddanost pro zdravý životní styl a fitness je velmi známý, z toho důvodu už po světě otevřela několik fitness center s názvem Hard Candy, a její slogan "no sweat, no candy" se stalo jakousi značkou. Nám nejbližší fit centrum je v Moskvě. Ale proč to všechno píšu :) Proto, že bude co nevidět vycházet její taneční fitness DVD Addicted to Sweat!!!  Nebojte se, nebude vás na něm prohánět samotná Maddy, ale její osobní trenérka a choreografka Nicole Winhoffer. Tyhle dvě dámy společně tento celý 4 DVD program vytvořily a 5. září se tahle unikátní série dostane na trh. Nutno podotknout, že tento program nebude pro začátečníky, jelikož to je vážně mazec a dle mého názoru to bude náročné - jakoby se dalo v případě Madonny očekávat něco jiného :))) Možná by se tento program mohl líbit těm mladším, přeci jen jde o taneční DVD, ale přijde i na kardio a jiné posilovací libůstky :) Nevím jak vy, ale pro mne to bude prostě výzva a určitě to budu chtít vyzkoušet. Tanec je mé druhé já :)

Na úplný závěr už mám pro vás jen tři informace. Pár dnů nazpět jsem se zde rozplývala nad stránkami Team Bob, pamatujete? Dnes Bob vydal na FB stránce prohlášení, že se jeho videa budou na stránkách (nutno podotknout placených) objevovat KAŽDÝ DEN!!! Což je naprosto skvělá věc!!! :)) 

A poslední informace, než vás úplně opustím :D Včera se na FB stránce rozjela diskuze ohledně soutěže, která zatím nemá žádný název, ale to já doladím, stejně jaké ostatní věci kolem. Soutěž budu pořádat já jménem tohoto blogu a já byla nesmírně nadšená z vašeho nadšení, že byste se do soutěže dali. Záměrně píšu DALI s měkkým "i", protože už teď mám informace, že se připojí i CHLAPI!!!! :D Nevím, kolik jich nakonec bude, ale je to skvělé!!! O co půjde? Soutěž bude zaměřena na vaše celkové proměny. Bude se soutěžit zde na blogu, jelikož na FB by to nebylo tak úplně ono, jak jsem z vašich reakcí pochopila a dala za pravdu :)) Proměna nebude záležet na tom, kolik jste ztratili cm, nebo shodili kil. Důležitá bude celková proměna. To, jak jste vypadali na počátku vašeho tažení za lepší postavou a jak bude vaše postava vypadat na konci soutěže. Je naprosto jedno, kdy jste s hubnutím a sportem začali, jestli loni, nebo teprve začnete teď. Důležité bude mít fotku "před" a "po". Ze všeho nejdřív tedy "před". Na počátku září se zde objeví stránka přímo věnovaná oné soutěži proměny, kde budou veškerá pravidla a podmínky. Soutěžit se bude ve třech kategoriích. Soutěž bude ukončena pravděpodobně začátkem prosince tohoto roku, takže půjde o dlouhodobější soutěž :))) No a co by to bylo za soutěž bez cen :))) Ty k vítězům všech tří kategorií poputují právě před Štědrým dnem, aby to bylo takové symbolické a prostě hezké :)) A o co se bude soutěžit? Momentálně se snažím kontaktovat co nejvíce firem a společností, které by byly tak laskavy a věnovaly do soutěže patřičné ceny. Ráda bych, aby se jako ceny objevily produkty zdravé výživy, cvičební DVD, sportovní potřeby, sportovní oblečení, a kdo ví, co ještě. Bude to boj, ale snad se mi to pro vás podaří. Některé ceny půjdou přímo ode mě :) Navíc, dnes mi jednou úžasnou paní a jedné společnosti, kterou zatím nechci jmenovat a vyzrazovat, na to bude ještě čas, bylo pár cen přislíbeno. Ani jsem v to nedoufala, o to větší mám radost, protože jsem si 100% jistá, že se vám budou líbit :))) 

Doufám, že jsem na nic nezapomněla, mám v bločku odškrtnuto všechno, co jsem chtěla napsat :D Tak teď už se s vámi jen rozloučím a popřeji pěkně strávené dny do té doby, než se vrátím. Nebudu pryč na dlouho, maximálně za týden mě máte zpátky a zase vás budu otravovat, pravděpodobně s foto dokumentacemi z Prahy :D :D :D a vůbec z celého pobytu mimo mé město :))) Užívejte a buďte na sebe hodní. A cvičte!!!! Jasný? :o) K.

PS: Včera jsem zas byla běhat. Chodím jak čáp, bo mě nepředstavitelně bolí nohy :D Ale ať!!!

20 komentářů:

 1. Díky za tip na knížku o běhání, od září chci začít, tak se mi bude hodit ;-)

  OdpovědětSmazat
 2. Super nápad s těma brambůrkama, škoda jen že nemám děti, ale třeba tím jednou odměním sebe :-) Nápad na soutěž se mi strašně líbí, možná že bych se i přidala, pokud mi to stud dovolí. Jínak ještě jednou přeji krásnou dovolenou, pořádně si odpočiň a těším se na fotečky

  OdpovědětSmazat
 3. V prvom rade si poriadne uži dovolenku! :) V druhom - veľmi sa teším na súťaž. Myslím, že pre mnohých to bude i veľká inšpirácia, keď uvidia fotky toľkých ľudí pred a po. Pretože zmena je možná! Ja osobne som neviem akým zázrakom schudla ďalšie dve kilá a teším sa na ďalšie zhodené :) A hlavne držím palce, aby ti tá spolupráca s firmami vyšla ;)

  OdpovědětSmazat
 4. Užij si tu dovolenou! :) Moc se těším na tvůj e-shop, ty krabice vypadají lákavě...mít něco takového doma, tak žádný eshop hezky si to sním sama :D. Ta soutěž zní hrozně zajímavě, jak sem si ji přečetla, tak mě to úplně nakoplo. :) A brambůrky asi vyzkouším i jiných tvarů...a dám si je třeba k nějakému filmu :) :D

  OdpovědětSmazat
 5. Ahojky Nikki, já zírám, fakt - e-shop, soutěž! Bezvadný!!! Na ten e-shop se hrozně moc těším - fotečka super! Na tvůj blog prostě chodím hrozně moc ráda a žádný článek od tebe nezklame :-) Ať si ti dál daří a všechny tvé úžasné plány vycházejí :-) A taky prima dovču, pořádně si to užij :-)

  PS - tyhle brambůrky si doma taky dělám, většinou když mam lososa :-)

  OdpovědětSmazat
 6. A ještě - opět krásné motto na závěr! S dovolením si ho přepíšu do svého hubnoucího deníčku :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Brambůrky vypadají lákavě, určitě vyzkouším. Užij si dovolenou, těším se na tu dokumentaci.

  OdpovědětSmazat
 8. Na e-shop se těším :) jsem zvědavá, co tam všechno máš :)

  OdpovědětSmazat
 9. Krásnou dovolenou zde za humny :D - zrovna zítra se chystám hodit do Kobylis potomky a zase jednou za týden zaháknout v kanclu :D
  Super nápad s tou soutěží... další super motivace :D
  Kytiii

  OdpovědětSmazat
 10. Ahojky Nikki :)
  Tak si říkám, že bych se Tvé soutěže ráda zúčastnila :) Potřebuju dát dolů posledních cca 8-9 kg a pořád se mi to nějak nedaří, ale tohle beru jako výzvu :)
  Přeju hezký výlet mimochodem...
  Papa Juicygirl

  OdpovědětSmazat
 11. To bylo hodně věcí v článku, zase jsem si hezky početla :) Na Eshop už se neskutečně těším a hezky jsem si slintala nad tou krásou z krabic, obzvlášť nad maxi nuta, hned bych si dala :D
  Brambůrky vypadají strašně dobře a vypadá to i na jednoduchou přípravu, takže bych teoreticky já, kuchařský antitalent, neměla nic pokazit :D
  Na dVD MAdonny se těším, určitě vyzkouším :)

  OdpovědětSmazat
 12. P.S. Samozřejmě si pořádně užij dovolenku :)

  OdpovědětSmazat
 13. Přeji příjemnou dovolenou.
  Světluška

  OdpovědětSmazat
 14. Skvělý článek, Nikki! Brambory vypadají skvěle, člověk jí přece jen i očima :) Na e-shop se těším a do soutěže rozhodně jdu, beru to jako motivaci a výzvu! :)) Užij si dovolenou a Prahu! :)

  OdpovědětSmazat
 15. Nikki, jsem hrozně napnutá, samozřejmě ti dovolenou moc přeju, ale už se těším na to všechno, co jsi dnes posala. Měj se hezky.
  Kula

  OdpovědětSmazat
 16. Hezky si užij dovolenou, jestli to při trávení času s EX alespoň trochu jde. A moc se těším na Tvoji soutěž :).

  OdpovědětSmazat
 17. Na ten tvůj e-shop se hrozně těšim. Jsi vážně obdivuhodná a skvělá, že ses takhle pomocí internetu podělila s ostatníma :)

  OdpovědětSmazat
 18. Ahoj Nikky,
  udělalas jsi ze mě díky svému blogu pěkného závisláka. Už se těším až se vrátíš z dovolené a začneš opět psát:) Moc dobře se tady čte a čerpá inspirace. Tak odpočívej, ale ne moc dlouho:)) Hezký den, Dana

  OdpovědětSmazat
 19. ty brambory jsou dobrý nápad:)
  a na e-shop jsem moc zvědavá :))

  OdpovědětSmazat
 20. Ty brambory vypadají moc dobře, asi někdy vyzkouším :D Já byla včera snad poprvé v životě běhat a divila jsem se, že jsem to udýchala (děkuju Jillian:D)
  a nohy mě z toho nezvyklého pohybu bolí pořádně.
  P.S. U mě na blogu jsem ti udělila ocenění :)

  OdpovědětSmazat

Instagram