Den 124 - 126

(Den 124) Včera jsem se vrhla na předposlední workout z řady Body Revolution od Jillian. Mám před sebou poslední dva týdny, páni - uteklo to, jako blázen :)) Musím říci, že se mi "jedenáctka" hodně líbila, sice mi přišla tak z poloviny obšlehnutá z druhého levelu Killer Buns, ale o to lépe pro mě, protože jsem zrovna tenhle level cvičila den před tímto workoutem a moc se mi obojí líbilo :))) Dnes mám před sebou poslední workout s číslem 12, tak uvidím, co si Jill schovala na samotné finále :)))

Kromě jednoho cviku jsem z "11" dala všechno, ale týdenní pauza v podobě necvičení na ruce byla hodně znát. Šetřila jsem zápěstí, co to šlo, abych se mohla dát právě včera do dalšího cvičení. Byl to opravdu rozdíl. Cviky v klikové pozici jsem nedělala často celé, nebo jsem hledala úlevu v nohách, jako oporu, takové "skákání na rukou v plank pozici" - viz obrázek,  no to jsem úplně vynechala, protože hrozilo, že bych s léčbou zápěstí mohla začít nanovo. Takže jsem místo toho dělala prostě dámské kliky. A jak tak na obrázek koukám, všechny holky, co jsou v pozadí, to taky cvičily na kolenou, takže to asi opravdu není zas tak snadné :)) Ne asi, není!!! Prima, že se hlásíte do soutěže, pokud mi to dnešní stav dovolí, tak první várku přihlašujících se, dám už dnes na blog. Možná odpoledne nebo k večeru, dnes se nějak necítím... bleeee... :D

Dnes jsem našla video od Zuzky Light, moc se mi líbilo a říkala jsem si, že by možná mohlo i vám. Zuzka se rozhodla, že si po určitém čase vyzkouší svůj workout, který v rámci svého YouTube projektu ZWOW dělala úplně jako poprvé. Moc se mi líbí ten posun, jaký děláme všichni, včetně těch, o kterých si myslíme, že už své hranice dávno překonali a lépe to u nich už snad nejde :))) 

A už jste slyšeli o tréninku 50/50? Ne, že by to byla nějaká extrémně báječná forma tréninku :D Ale já na tohle prvně narazila v kanálu Boba Harpera, tedy na jeho placené stránce, kde vlastně svým vlastním tempem děláte u několika cviků 50 opakování. Ohledně onoho workoutu, který dával dohromady Bob Harper, je zde 7 cviků po 50 opakování, tzn. že na konci tréninku uděláte 350 (reps) opakování. Takže nejdříve pořádnou rozcvičku a pak po 50 opakování uděláte tyto cviky: ski jumps, air squats, push-ups, jumping jacks, super heroes, sit-ups, alternating lunges.

Všechny cviky jsou prezentovány na videu, takže se na to můžete mrknout. Nic těžkého. Pro koho by to bylo málo, může dát dvě kolečka :)))

Zítra zase ahoj, já ještě valím do města koupit malému papučky a cvičky do školy.... uff!!! K. :)

***

(Den 125) Tak, něco vám povím, včera jsem se na cvičení úplně vyprdla :D Raději jsem vzala balón, kopačák, a šla s malým ven kopat. Byli jsme tam nakonec až do večera, když už byla tma a museli nám zapnout venku lampy :) Zima už byla jak prase, ale maličkej se vyblbl a já mu to prostě dlužila za všechny ty dny, kdy jsem tady seděla u notebooku a nemohla se mu věnovat tak, jak bych si přála. Den posledního denního příspěvku se blíží, ten bude v neděli a pak vždy každou sobotu nebo neděli :)) 

Včera jsem si v Bille koupila v sekci kvalitních a Bio výrobků pomerančovej džus. Ne tak ledajakej. Na krabicové moc nejsem, ale tenhle byl v lahvičce a pyšnil se svými 100% pravé pomerančové šťávy, bez přídavku cukru, vody, barviv či konzervantů. Čistě vymačkané ovoce. Tak jsem se mrkla na etiketu a vyhledala si firmu na internetu. Jde o firmu Premium Juices, takže se na ně mrkněte, za mě musím říct, výborná šťáva, padlo to do mě ani nevím jak :)) Džusy se prodávají i ve větší láhvi, mám pocit, že litr, nebo v menším, to jsem si koupila já. 330 ml mě stálo 27 korun. 

Často se mě ptáte, kde čerpám informace, kam se chodím inspirovat a motivovat. To je těžké, protože já vysloveně nejoblíbenější místo pro to, kam chodím, nemám. Když mě něco zajímá, tak si zkrátka otevřu Google, zadám do vyhledávače anglický výraz toho, co hledám a prohledávám kvalitní stránky. Většinou se stane, že se skrz určitou stránku dostanu ještě někam jinam, pak ani neřeším, jak se stránka jmenuje apod. Všechno to jsou náhody a když už se dozvím něco zajímavého, danou informaci si vždy chodím ověřovat ještě na další stránky, abych věděla, kdo má jaký na to názor. Nechytám se ničeho na první pohled, to jsem dělala na úplném začátku, a často to nebylo nejlepší řešení. Nicméně, mezi stránky, které navštěvuji nejčastěji bezesporu patří Shape.com, Everyday Health, často navštěvuji Daily Dose with Jillian, teď nově placenou stránku Boba Harpera a to je asi tak, co se týče stálic, všechno. Jak říkám, spíše vyhledávám, než se upínám k jednomu nebo několika zdrojům :))

Nicméně, je pár stránek a blogů, které navštěvuji, a to nejen za cílem něco se dozvědět, ale také se pobavit v rámci různých polí, tzn. že na tyto stránky chodím a nemusí být jen o fitness a zdravém životním stylu. A jelikož, shodou okolností, mě v tuto dobu nominovalo několik blogů na cenu Liebster, tak jsem se rozhodla, že už ty oblíbené blogy a stránky dám dohromady, ať vidíte, co mě vlastně v soukromí těší a na co ráda koukám. 

V první řadě bych měla poděkovat všem nominujícím - přiznám se, nejprve jsem se tomu vůbec, ale vůbec, nechtěla věnovat, nemám ráda tady takové řetězové reakce, jakože mi někdo udělí "cenu" a já teď na oplátku "musím" nějaké vybrat. Navíc, co se týče podmínek udělování cen, musela bych nominovat jen jednu slečnu, protože ostatní už nominováni byli a já tohle prostě nemám ráda, hledat a rozhodovat se :D Takže jsem to udělala úplně jinak. Najdete zde ne 5 (protože to je sakra málo), ale všechny nejoblíbenější blogy, které moc ráda navštěvuji a počtu si. Není to moc často, ale když už ten čas mám, jdu cíleně právě na tyto. Ve svém readeru mám více jak 200 blogů a stránek na sledování, ale naprosto upřímně vám teď ukážu, které stojí za to :))) Sice tímhle úplně pokazím následný chod ceny Liebster Blog, ale jsem si naprosto jistá, že by se cena dál beztak nikam neubírala, protože tyhle slečny už své ceny dostaly a udělily. Já tímto děkuji za nominaci Běžkyni http://bezkyna.blogspot.cz, taktéž děkuji moc za nominaci Danielle http://healthylifestylelover.blogspot.cz, nesmím zapomenout ani na Sofii z blogu http://live-with-myself.blogspot.cz. Děkuji holky :))

No a teď tedy přehled mých oblíbených blogů :))

Fitness a zdravý životní styl:

Knižní blogy:


Kvůli krásným fotkám:

Různé:
Joy the Baker http://joythebaker.com/


Kdybych měla vyjmenovat všechny blogy a weby, které mne oslovily, byli bychom tady ještě dlouho. Jak říkám výše, mám ráda spoustu blogů, ale ne na všechny se mohlo dostat. Tyhle navštěvuji ráda a nenuceně :)) A myslím, že v tom je právě to kouzlo. 

Často se mě také ptáte, zda bych s vámi "nespřátelila" blog. Víte, nechtějte to po mě. Mám k tomu své důvody, většinou je ten důvod ten, že nesouhlasím s obsahem vašich stránek. Občas i souhlasím a ten váš blog se mi líbí, ale pokud to udělám jednou, budu muset vysvětlovat, proč tu samou věc neudělám pro druhého, s jehož obsahem stránek mám "problém". Nechtějte po mě, abych jen z dobré vůle podporovala něco, čemu nevěřím a co se mi příčí. Nebudu podporovat děvčata, co si huntují tělo nesmyslnými dietami, nebudu podporovat děvčata, jejichž blog je plnej slz a smutku, nebudu ale ani podporovat žádný Herbalife, žádné zasrané pilulky a jiné kraviny, při kterých jen vymýváte lidem mozek. Nebudu! Amen :)) A tečka!

Pravděpodobně někdy příští týden doplním další odpovědi na otázky, které se mi tady hromadí :) Takže rubrika "na co se ptáte nejčastěji" bude nově rozšířena. Teď se jdu vrhnout na vás, na soutěžící :) Ať vidíte svoji konkurenci :D A pak jdu na workout 12 a odpoledne ještě Cardio 3, ať doženu, co jsem zmeškala :))) 

Mějte se krásně, na zítra zase něco vymyslím :)) A čekám na další přihlášky do soutěže!!! Doufám, že vás bude víc :))) K..

***

(Den 126) Zdravím Vás všechny :))) Dneska je krásně, jen kdyby ta hlava nebušila do spánků :D Přidala jsem do soutěže Moje proměna další soutěžící... No, už se nám to pěkně plní :))


Jak se těšíte? Už 4. září!!! Už je to za dveřmi :)) Nevíte o čem mluvím? Ale já se vsadím že jo. Jillian vychází další cvičební DVD pod názvem Killer Abs, já jsem svoji objednávku asi před 14 dny zrušila na tohle DVD, jelikož jsem objednávala z Usa a v tom nadšení jsem si neuvědomila, že jejich DVD nejsou u nás přehratelné. Nicméně, kdysi jsem tady dávala video ukázek, na co se můžete těšit, dnes jsem nakoukla na stránky Jillian znovu a vykoukl na mě další trailer, klikněte si sem a nechte si video načíst, nejde mi to dát nijak do stránek... já jsem si nakonec objednala tu verzi MP4, která se dá stáhnout, aspoň ušetřím na poštovném, které je jednou tolik dražší než samotné dývko :D

A ještě pár obrázků přímo z videa, opravdu se už moc těším. Cvičebních programů na bříško není nikdy dost :)


To je pro dnešek vše, cvičte, hezky baštěte, dnes je další z mnoha důležitých dnů před vámi, nevzdávejte se, neposlouchejte hloupé řeči, poslouchejte sebe!!! Vy jste důležití!!! K. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram