Den 106 - 108 | Na nákupech a současné foto

(Den 106) Byla jsem nakupovat, tak nějak lehce, odměnila (i když nevím za co) jsem se kosmetikou - parfémem od Pumy "Flowing" ♥ - miluju tu vůni, taky novej make-up od Rimmelu, konečně jsem našla takovej, jakej mi parádně sedí díky zatoulanýmu vzorečku z časopisu, poprvé vyzkouším šampón od Syossu, tak doufám, že mě nezklame, a na všechno jsem měla štěstí, jelikož jsem vše sehnala v akci, takže spousta peněz ušetřených :) Taky jsem si ve zdravé výživě koupila oříšky (nedoporučuji kupovat loupané pistácie, drahé a hnusné!!!), taky jsem tam vzala další dva čaje od firmy English Tea Shop, asi před měsícem jsem od nich zkoušela jeden a výbornej, kvalitka se pozná, a v Bille jsem narazila na novinku ACTIValoe, jsem na aloe nápoje fakt ujetá a tohle jsem prostě musela vyzkoušet a nezklamalo :)) Mňam :))


Dnes mě čeká v tomto týdnu naposledy Cardio 3, zatím musím moc pochválit třetí fázi Body Revolution, strašně se mi to líbí a bezvadně se to cvičí, a ještě když vidíte pokroky, že to, co jste nezvládly v úterý už vám v pátek moc problémy nedělalo, vynikající, takové posuny mám ráda :)))


No a to je pro dnešek a zítřek vše, ani si nepřejte vědět za jakých bojových podmínek jsem dělala tenhle příspěvek :D Nikdo mi tu nedal pokoj ... přítel, pes, syn... ach ... obtížný život mezi třemi samci :D Mějte se krásně, slibuji, že se v pondělí objevím v plné zbroji, zítra bych to nedala, navíc budu odpočívat a ... dobře, ještě jedna dvě fotky mé maličkosti, abyste věděli, že makám a že pořád dřu a že tam ten proklatej six-pack jednou budu mít, i kdybych si ho tam měla nakreslit :))) K.

42 komentářů