Den 129

By neděle, září 02, 2012

Rýsuje se... 
Zdravím vás, kuřata moje :D
To, co jsem včera naznačovala, se stalo pravdou. Bolí mě celý  tělo, ou máj gád :D No není to skvělé? Tohle potřebuju, takže dneska si dám další hoďku s Jill a jejím cosik "trouble zones" :))) 

Včera jsme byli na návštěvě u bráchy, dopadlo to dobře, Nikki vyhrála snad všechno, co mohla :D Jak pokra, obrala jsem je všechny, tak se dařilo i v kostkách, když si vzpomenu na bráchu, jak se vztekal, když mu to nepadalo :D Nervák jeden :D Byla sranda :D Můj nejmenší ukazoval strejdovi (bráchovi) svaly, tak byla sranda, když vytasil ty svoje párátka a chlubil se, jaký má roztomilý "kopečky" :D Přítel, říkejme mu Tom :) se ale začal chlubit svojí přítelkyní (mnou) a hned:"Teď ukaž ty!"... No, samozřejmě jsem dělala drahoty a říkám, že ne :D A Tom zase:"Sakra ukaž ty bicáky!" :D Tak jsem ukázala no :D Vzduchem prosvištělo něco jako "tyyy voleee" :D Nerada se takhle chlubím, ale jedno řeknu, bylo to příjemné chlubit se tělem takhle v akci, o tom jsem si mohla nechat před 5 měsíci jen zdát :)

Na fotce napravo vidíte moji maličkost, vy víte, že jsem posedlá tvarováním bříška momentálně :) Takže jsem cvakla svůj pupík :) Aby bylo vidět, že pořád na sobě pracuju a že když vám sem pár dní o svých pokrocích a spálených kaloriích nic nenapíšu, neznamená to, že necvičím a nepiplám se se sebou :D Vy víte, že tento dnešní příspěvek je i na další týden poslední, teď se vám budu ozývat jen o víkendu s pravidelnou dávkou emocí :D Takže tak trošku záměrně vám zde nechávám inspirativní fotku, aby vás po celou tu dobu nakopávala a abyste věděli, všichni, že v tom jedeme spolu. Příští neděli budu končit Body Revolution, takže toho nafotím krapet víc, zase budu hodnotit samotný program, dojmy a pocity atd.

Když jsem ráno byla ve "cvakací" náladě, pořídila jsem i fotku mé snídaně. Dala jsem si zelený čaj, broskev a celozrnnou cosi s lehkou vrstvou másla a kvalitním třešnovým džemem, je fakt skvělej, jsou tam samé kusy ovoce. 


Zítra, to je v pondělí 3. září nastává pro mne docela zajímavý okamžik, budu spouštět svůj e-shop. Pravděpodobně se tak stane někdy v odpoledních hodinách. Mám v plánu tam nahrát ještě asi dalších zhruba 50 položek, znovu prozkoušet rozesílání automatických emailů po objednání apod. Mohu vám už teď sdělit, že e-shop ponese název MOJE TĚLO E-SHOP, a najdete jej zde na této adrese. Během dneška ještě zkusím "vyrobit" ikonku pro snadnější přístup z tohoto blogu někde z bočního menu :)) Nelekejte se, e-shop je prozatím zaheslován, takže nejde o chybu :)) 
Ještě bych k mému obchůdku ráda něco řekla. Neotvírám si jej pro to, abych si díky němu "vydělala" na bavoráka, to fakt ani nejde :) Impulsem pro otevření mi byla kniha Jillian Michaels. Dlouho předlouho jsem uvažovala nad něčím, co by se týkalo zdravé výživy, stravování, zdravého životního stylu a podobně. Neměla jsem na to odvahu a spíše si říkala, že na to nemám. Že to bude jen další nesplněný sen. A skončila jsem jen u toho, jak o tom sním a jak by se mi něco takového určitě nepovedlo. Pak se mi právě do rukou dostala kniha Bez hranic a já po třech kapitolách pochopila, že pokud si budu jen trošku myslet, že něco nedokážu, pak to taky opravdu nedokážu. Naopak, proč neuvažovat trošku naopak a říct si, sakra, proč by to nešlo? Proč nedělat to, co mě baví, zajímá a co by mi přinášelo uspokojení a dělalo mě šťastnou? I za cenu, že bych za tři měsíce s tím měla seknout. No a co? V čem je háček? Vím, že se zde po otevření e-shopu objeví spousta nadšení z vašich řad (jsem z vás taky pěkně nervózní, co si budem říkat ☺), ale také spousta závisti, lidi si budou představovat, jak mám vlastní helikoptéru a požírám najednou kaviár v domě o velikosti 15+1 :))) Něco vám řeknu, to se nestane, nesnáším kaviár :D 
Věřte nebo nevěřte, ale pro mne můj e-shop bude prostě další koníček :)) A jestli to hodí nějakou pěknou korunku jako bonus navíc, nemám problém za "vytěžené" peníze věnovat balíčky se zdravou výživou do dalších soutěží. Vy víte, že jedna taková soutěž už tady byla, sponzorovala jsem ji já sama, teď probíhá další a právě ceny v ní, tedy jedna z nich šla čistě z mojí kapsy na účet e-shopu - DVD Jillian Michaels. Já jsem opravdu štědrá a hodná :D

Tak tedy, příští víkend se na vás opět moc těšit, bude to pro mne nezvyk, nesednout si ráno za notebook a nedávat do kupy další z příspěvků, ale práce mi začne tolik, že možná na to ani nepomyslím, kdo ví :) Nicméně, žádné šílené loučení, za týden vás budu znovu otravovat :D K.

Mohlo by se vám líbit

0 Comments