Dopis 'hejtrům'

By sobota, října 20, 2012

S veřejným prezentováním mé osoby to musí být v očích jiných občas strašlivá sláva, jenže občas člověk musí počítat s tím, že se čas od času o sobě dočte i něco nepříjemného. Něco, co už nezavání jen konstatováním a názorem, ale něco jako přesvědčování ostatních o tom, kam až se má cesta za zdravým životním stylem dostala. 

Mám toho v hlavě tolik, že netuším, kde začít a možná tady budu mlít páté přes deváté, ale co naplat. Nejdříve jsem si říkala, že to nechám být, ale teď už nenechám. Takových článků jsem měla rozepsaných už aspoň pět a vždycky jsem se nakonec rozmyslela, že je stáhnu a nebudu to řešit. Stejně nic nevyřeším. A nevyřeším ani teď, ale aspoň si konečně ulevím a taky k tomu řeknu svoje, protože jsem do teď mlčela.

Z několika diskuzí po české internetové scéně se dostáváte porůznu na můj blog. Jsou jich taková kvanta. Mám možnost, díky službě, kterou můj blog nabízí, sledovat (a nejen já), odkud se ke mně lidé dostávají. Pak mě samozřejmě zajímá, odkud za mnou přicházíte a chodím se dívat k původním zdrojům. Většinou to jsou diskuze nevinné, kdy si vzájemně sdělujete dojmy z mé cesty za lepší postavou nebo se vám prostě líbí blog, články, nebo soutěž, která probíhá.

Pak jsou ale i takové diskuze, kde si lidé nevidí do huby a kdy, bez toho, aniž bych mohla jakkoli zasáhnout, perou mé jméno A HLAVNĚ MÉ VÝSLEDKY a používají výrazy jako "myslím si, že ona..." a "opravdu ti připadá, že ona...." nebo "určitě to jen hraje" nebo dokonce "podle mě má určitě víc tuků než svalů" atd. - hrozně by mě zajímalo, kde přicházíte k závěrům k jakým přicházíte pouze na bázi toho, že si něco myslíte a předáváte v těchto diskuzích dál, jako by to byl fakt. Jakým právem? Kdo vás pověřil tím odpovídat a vyvozovat závěry, aniž byste cokoli věděli. O mně. O tom, jak to dělám, co dělám, jak vypadá můj život. 

Občas si přečtu, a naprosto respektuji vaše názory v tom, že se vám třeba UŽ má postava nelíbí. Že byla nejlepší PRO VÁS tehdy a tehdy. Některým se dokonce líbila hned na začátku - vidíte, tady se vaše a mé názory naprosto rozcházejí. Chápejte ale, že já tady nejsem pro to, aby se moje postava blížila VAŠIM ideálům. Jsem v situaci, kdy už nehubnu. Postava se ale stále mění SAMA OD SEBE. Tím, že cvičím, jím (pardon, pro některé žeru). Nevíte vůbec nic, holky. Stejně jako já o vás, přesto bych si nedovolila to, co vy. Brát si vaše jména a veřejně tady o vás tvořit spekulace. Nedržím přísnou dietu, jak jsem byla nařknuta. Asi jsme ještě nedospěli k tomu pochopit, že DODRŽOVAT ZÁSADY ZDRAVÉHO JÍDELNÍČKU a DRŽET DIETU je obrovský rozdíl. 

Prý ztrácím na ženskosti. Ptám se kde? Jen proto, že mé břicho konečně nevypadá jak jeden velkej muffin???? Nebo proto, že zadek, kterej mi visel na pozadí se mi konečně vleze do kalhot? Nebo jste si samy pro sebe prostě vymezily hranice, kterých vy samy dokážete dosáhnout nebo ne a to, co je nad vaše možnosti už "raději" není tak hezké? Pokud je ideálem krásy ten váš zadek, prosím. Kdo vám to bere, ale alespoň nevnucujte své názory ostatním s tím, že se je budete snažit přesvědčit o tom, co si sami myslí. Co tohle vlastně znamená? Jakým právem? Víte, co vůbec těmito veřejnými řečmi provádíte? Víte vůbec, že v očích druhého, kdo si to čte, vlastně shazujete veškeré snažení, ve které předtím věřil? 

Holky, jděte do sebe, uvědomte se, pouvažujte samy nad sebou, než začnete uvažovat nad někým, koho jste v životě neviděly. A nechte si své soudy a "moudra" zcela pro sebe.
Děkuji.

Mohlo by se vám líbit

84 Comments

 1. Nikky proboha vůbec si z toho nic nedělej... je to jen odporná závist.. dotyčná má metrák a ještě plnou hubu o tom jak nemůže protože!!! nebýt tvého profilu a stránek tak nemám o 32!!!! cm za 1,5 měs cvičení méně(tim myslím celé tělo prsa, boky, břicho, zadek) a to nemám disciplínu v jídle a žeru vše!
  takže na milé dámy hodit bobek a dělat to co ti dělá v životě radost!

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj,pro mě jsi vzor a to mě motivuje se sebou něco dělat a mít se ráda.Udělala jsi ohromné pokroky a všichni ti určitě závidí.Každý by si měl nad sebou zamyslet .Dasha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, pro většinu jsi vzor Nikky, tu menšinu "haterů" bych neřešila ;)

   Smazat
  2. Máte pravdu holky pro některé je vzor, tak jako pro mě a ostatní které jen umí pomlouvat jsou zamindrákované slepice.

   Smazat
 3. Bože ZÁVIST vládne světem!! :/ Místo toho, aby si šly zacvičit, budou radši přesvědčovat ostatní, že jejich postava je ideál :O Tak holky, dejte si buchtu a koláček a hurá k televizi!!!! Myšičkaa :)

  OdpovědětSmazat
 4. :D nepochopím.. vypadáš parádně a o dost líp! A rozhodně ne vychrtle ;) Nepřijde mi že bys držela dietu, byla posedlá cvičením... To jen prostě nějakým jednodušším mozkům nevysvětlíš ;)

  OdpovědětSmazat
 5. Skvělý článek :) napsala jsi to za nás za všechny.
  Chápu, že každému se líbí jiný druh postavy, ale my to děláme pro sebe a chceme se líbit samy sobě nebo ne? Takže ať klidně svůj názor řeknou,ale vnucovat by ho nemusely.
  Nesnáším,když mi někdo řekne,že držím dietu... je to jen zdravý styl,tečka.
  A i kdybys byla posedlá cvičením :) co je jim do toho... cvičení je skvělé!
  A vychrtlá určitě nejsi :) tvé BMI je v pořádku nebo ne? :)
  Ještě by nám měli ležet u nohou,že my něco dokázaly narozdíl od nich... :) je to jen závist

  OdpovědětSmazat
 6. Přesně tak, vůbec si z toho nic nedělej. Vsadím se, že to píší zakomplexované holky a ženské, které jen dokáží sedět s pytlem chipsů u TV a sledují při tom tvůj blog. Jen ti závidí, protože ony nic ještě nedokázaly, neumí zvednou ten těžký zadek z pohovky a jít si zacvičit třeba s Jillan. Nemají ti to co psát!

  Tohle je tvůj blog, tvoje věc a ten, kdo chce, tady nalezne toooolik inspirace. Stejně jako já. Obdivuji tě za tohle všechno, protože tomuhle se říká ZMĚNA! Změna s velkým "Z", změna k lepšímu, změna celého života. Jsi tak silná, krásná a rozumná. A to že tvá postava nevypadá žensky? Co že? Jsou snad slepé? Já být chlapem, tak bych tě brala všema deseti. Tvoje tělo je tak krásné, ty jsi krásná a tvoje povaha ještě krásnější.

  Kašli na ně! Užívej si svých výsledků, užívej si svého přepychového ŽENSKÉHO! těla a své změny. Jsi obrovskou inspirací pro všechny.
  Tvůj blog naprosto žeru, sleduju každý tvůj pokrok, čtu každý článek. Strašně se mi tu líbí. Děkujeme za tak skvělé rady.
  Martina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marti, moc děkuju. Nikdy jsem si nepřipadala víc žensky a najednou bum!!! :D "Někdo" právě řekne opak... možná jsem předělanej chlap, kdo ví :D

   Díky moc za milý komentář :)

   Smazat
 7. Nikky, já bych tyhle slípky neřešila. Věřím, že když si o sobě někde něco takového přečteš, je to rána a dobře, že jsi to tu napsala, snad si to taky některá z nich přečte. Ale myslím, že je to jen jejich prachobyčejná závist, ony nedokážou to co ty, tak jediným řešením pro ně jsou klepy a pomluvy.
  Buď sama sebou, moc ti fandím a jsi pro mě velkým vzorem. Držím pěsti!

  OdpovědětSmazat
 8. Splnila sis svůj sen, ty holky jen závidí že v sobě nenajdou tolik odhodlání jako ty a něco se sebou neudělají.. je to děs tenhle svět, napsala jsi to dost dobře! Ty víš, že já osobně si o tobě myslím, že jsi skvělá, co jsi dokázala a tvoje postava je teď prvotřídní.. Ať se jdou bodnout, krávy.. :X

  OdpovědětSmazat
 9. Ahojda, takovéhle názory a diskuze a probírání někoho,koho neznají,to mě též rozčiluje.Spíš člověk má obdivovat,že někdo má takovou vytrvalost a opravdu se chce věnovat cvičení a zdravé stravě a hlavně v tom vydržet!
  Myslím si,že kdo to píše,akorát jen závidí a neumí dokázat to,co ty Nikki.!!!

  Hanka S.

  OdpovědětSmazat
 10. Milujem ľudí, ktorí namiesto toho, aby zodvihli svoj tučný zadok a niečo urobili so svojím životom, dokážu len na tých, ktorým sa ho zmeniť podarilo, len kydať, kydať a kydať. Vymýšľajú rôzne teórie, prečo je toto a tamto. A to hlavne, keď človeka ani nepoznajú. A namiesto toho, aby sa inšpirovali, si berú meno druhého do úst. Nečudujem sa, že ťa to hnevá a chápem význam tohto článku - ale nenechaj sa podobnými ľuďmi znechutiť, pretože ti zato nestoja :) Vo svojom boji zlyhali a preto kydajú na iných. Je to len závisť a nechuť voči životu a poznám pár takých ľudí. Držím naďalej silno palce a prajem veľa trpezlivosti a pozitívnych myšlienok, pretože hlúpym ľuďom jednoducho nepomôžeš.

  P.S.: Si krásna. Žiadna vychrtlina, len žena ako má byť :) Len vieš - dnes je zdravý jedálníček pre ľudí tabu, pretože si neuvedomujú, že vyprážané hranolky a hamburger pre nich nie sú prirodzenou potravou, len trestom pre telo. Je to smutné :/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Simi, to, že jsem vychrtlá mě dostalo asi ze všeho nejvíc :D To mě spíš překvapilo, než naštvalo :D protože to mi vždycky říkala babička :D U ni je každej vychrtlej, pokud mu nelezou špíčky z kalhot :D ale u nich se to kdysi bralo jinak no :))

   A děkuju :)

   Smazat
 11. Nikki, hlavu vzhůru :) Je mi jasné, že to bolí, ale nás, co si tě váží je mnohem, mnohem víc. Jsi ta, která nám veřejně ukázala, že když se chce, jde všechno. I přes nezdary, chuť s tím praštit, blbé kecy okolí - nevzdala ses a dostala jsi se tam, kam jsi chtěla. A jestli jsi závislá? No možná, na endorfinech, na tom, co ti cvičení přináší, ale to je snad dobře, ne? :) Jsem ráda, že jsi tenhle článek uveřejnila, protože by konečně těm, co se do tebe pouští mohlo dojít, že jsou mimo. A i když jsem se nedostala tam kam ty, a ani zdaleka ne tam, kam se chci dostat já, nenapadlo by mě shazovat tvoje půlroční snažení!!!
  Tak se drž a užívej si víkend :)

  OdpovědětSmazat
 12. Bohužel, jakmile člověk něčeho dosáhne a veřejně to někde ukáže, setká se mnohdy i s něčím takovýmhle. Chápu jak se cítíš, taky jsem si párkrát přečetla různé názory a spekulace na mě, ačkoliv ti lidé nevěděli NIC - i tak ale byli přesvědčeni že jsem anorektička, rozdvojená osobnost, že jím strašně málo apod. Hold lidi jsou různí, jenom nechápu, proč nám něco takového úmyslně píšou. To chtějí, abychom se cítili špatně? Asi jo. Já už se celkem naučila, že když si něco takového o sobě přečtu, tak už se tomu fakt směju, protože to prostě k smíchu je a je zbytečné se tím zabývat. Naštěstí tu máme i ty, co nás vždy podpoří - a těch ty opravdu spoustu! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi jsou fakt otřesní :// to je prostě, humus, fakt že jo :/ Ubližovat. To by jim šlo některým nejlíp. Člověku to prostě vždycky nějakým způsobem ublíží, dotkne se ho to. Já už ten článek chtěla napsat fakt několikrát :D Několikrát jsem ho skoro celej smazala a říkám si "nech to plavat"... dnes už to nešlo... :D prostě nešlo... nebylo to tak otřesné jako v jiných "diskuzích", ale byla to ta poslední kapka a té stačí i málo, aby přeteklo :)

   Smazat
  2. teda ti lidi, to je taková ubohost, že to svět neviděl... až si tak říkám, jestli tento komentář nenapsala jedna a ta samá kráva jako u tebe. Ten styl by tomu i odpovídal... :///

   http://mojetelo.blogspot.cz/2012/08/19-srpna-2012.html :///

   Smazat
  3. Jojo, já bych řekla, že to píše jeden člověk. Asi se někdo hodně nudí a ještě z toho má radost. To už je vážně ubohost :-/

   Smazat
 13. Holky moc děkuju za podporu! já vím, že je nejlepší si z toho nic nedělat, ale víte jak to je. Jsem prostě normální člověk se srdcem a tohle mě prostě bolí. Dlouho jsem mlčela. Tak dlouho. Mě hlavně strašlivě mrzí chování těch lidí, když sledujete, kam se nevinná diskuze s "názorem" jednoho člověka dostane. Někdo přijde, řekne "takhle to je špatně, takhle to je dobře"... kdo kdy stanovil hranice pro to, co je špatně a co ne? Myslím u toho zdravého životního stylu?

  Nikomu názory neberu, nevnucuju, každýmu se líbí něco jiného, já mám taky svoje ideály, ale přece kvůli tomu nebudu shazovat někoho jiného. A ba co víc, motat druhým hlavu systematicky, a špinit a špinit a špinit, dokud nebudu mít ostatní na své straně a spokojeně neodejdu. Úplně se pak v těch lidech vidím, jak jsou zmatení, sami pak nedokážou rozlišit, co je dobře, a jestli se vůbec do něčeho pouštět. Ach, to mi dělá tak zle!!!

  A nemůžu s tím nic dělat. Nic. Jen napsat článek. A ještě u toho zjistit, že mám horečku :D

  OdpovědětSmazat
 14. Ja Te sleduju uz delsi dobu a nemuzu nic jineho nez zavidet, sama nemam tolik sebekazde a odhodlani se omezovat, stridam Jillian (podle Tveho doporuceni) a Marusku z Rutiny a obe mate muj obdiv, Vase cesta byla stejne obtizna, ale je uspesna, kazdy, kdo ma jiny nazor na to,jak vypadat nebo nevypadat, necht ho vyjadri, ale musime si uvedomit, ze co se libi jinemu, nemusi se libit druhemu a kazdy se svym telem naklada, jak uzna za vhodne a soudit jine, protoze mame jine idealy a cile . . . BLBOST a presne tohle je nase "ceska" vlastnost, pomlouvat a zavidet, protoze nemame chut zmenit sami sebe a je jednodussi rict o nekom, ze je vychrtlej a ze neji, nez se zabyvat vlastni lenosti a hledat si duvody, proc ja nemuzu taky tak vypadat. Je jednodussi se schovavat za presvedceni, ze to, co delas je blbe . . . NENI. Udelala jsi bajecny pokrok a nenech se takovymahle lidma, potazmo diskuzema vytocit, budiz Ti zadostiucenenim to, jak vypadas (moje skryta zavist :), vetsina z nas by tak rada vypadala, ver mi) a to, jak se citis a rozhodne nelze opomenout zdravotni fakt . . . rozhodne neskoncis s vysokym cholesterolem atd. nebo urcite pozdeji nez vsichni Ti, kteri se schovavaji za diskuze a komentare . . . takze GOOD LUCK, hodne stesti a kasli na takove veci!!

  OdpovědětSmazat
 15. Niki, nemá zmysel to nejako viac komentovať. Za mňa palec hore. :)

  OdpovědětSmazat
 16. Kašli na ně. Máš nás - zástup fandů... :)

  Mě osobně se tvá postava a styl a vše líbí.
  Obdivuju tě, fandím ti, přeju ti to a vlastně i závidím.
  Závidím trpělivost, vervu a draiv s jakou to to všechno zvládáš a děláš.
  Jsi takový mix Jill a Zuzky pro nás ostatní.
  Jsi naše inspirace a vždy když se nám zdá že už nemůžeme a že to
  ani nemá vlastně cenu tak jsi tu pro nás a neúnavně nás povzbuzuješ.
  A kdyby jsi mohla tak nám přes Metrix i nakopeš zadek za to jak někdy fňukáme.
  A dnes jsme tu pro tebe.
  S.

  OdpovědětSmazat
 17. Ahoj Nikki, i já jsem na tvůj blog narazila v jedné diskuzi, která se týkala BR od Jill, ale naprosto si mě uchvátila svojí pílí a sebekázní, až jsem se rozhodla se sebou taky něco udělat. Od té doby chodím na tvůj blog každý den a někdy i vícekrát. Nikde jsem zde nic nenapsala, ale chci, abys věděla, že i lidi, kteří tvůj blog objevili v diskuzi, jsou tebou ohromení a strašně moc ti drží palce a si pro ně neuvěřitelnou motivací! Měřím stejně jako ty a i váha je podobná, ale obvody jsou někde úplně jinde, ale už se to hejbe :-) Hlavně nepřestávej a z takovýhle lidí si nedělej hlavu! Aneta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anetko děkuju, některé diskuze jsou fajn :)) Líbí se mi, jak se podporujete, a jedna druhou hecujete :))) Tak je to fajn!!§ Tak to má být :)) U některých diskuzí je to ale uplně jinak :// Bohužel.
   Takže ať se daří :))) cenťáky dolů půjdou, neboj :)))

   Smazat
 18. To je jen a jen závist,takže si z toho vůbec nic nedělejte,vypadáte super a i já vám závidím,ale v dobrém :D!

  OdpovědětSmazat
 19. Aj mňa by to rozčulovalo a veľmi. S tým asi každý človek čo dosiahne to, o čom len iný snívajú a hovorí o svojom úspechu musí počítať. Pre väčšinu ľudí je nepochopiteľné, že niekto niečoho dosiahne poctivo, bez podvodu, lebo oni sami na to nemajú silu. A tak aby hľadali tú silu v sebe zhadzujú tých, ktorým závidia. Máš rozhodne krajšiu postavu, vyzeráš žensky a sexy :)

  OdpovědětSmazat
 20. Ono je to spolehlivé jako fyzikální zákony, že jakmile se o někom začne víc mluvit, tak kromě těch pozitivních řečí se vždy objeví i nějaké negativní, které kolikrát i zabolí nebo vytočí. Tak to prostě funguje a nedá se s tím nic dělat. Tohle řeší herci, politici, moderátoři, zpěváci... a určitě o tom ví své i taková Jillian. Je to prostě daň za popularitu. Pokud ti tohle vadí a nedokážeš se s tím smířit, musela bys blog zrušit, protože ani takovýto článek s tím vůbec nic nenadělá, maximálně tyto debaty ještě rozvíří víc. Přehlížení a "neřešení" je v tomto případě asi lepší řešení :-) Přeju pevné nervy, Eliška

  OdpovědětSmazat
 21. Nikki nedej se a snaž se takovýhle pipiny neřešit, i když chápu, že tohle prostě naštve. Podle mě je to jenom závist, protože oni nic nedokázaly! Já když o tobě mluvím, tak tě většinou používám jako příklad toho, že to jde! Již jsem "donutila" díky tobě sebe a několik známých se nad sebou zamyslet a pokusit se něco změnit. Buď prostě dál svá a na povrchní, závistivý krávy se vybodni! :)

  OdpovědětSmazat
 22. Tak to je poprvý co ti sem musím napsat komentář, naprosto souhlasím s větou DODRŽOVAT ZÁSADY ZDRAVÉHO JÍDELNÍČKU a DRŽET DIETU je opravdu obrovský rozdíl marně jsem se to snažila vysvětlit všem lidem okolo mě, ale už jsem to dávno vzdala. Tvůj text bych si nejradši vytiskla a vyvěsila ho v práci! Vím jak se cítíš, tohle mě vždycky může rozpálot do běla, kr.vy jedny!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Ahoj Nikki,

  jak už zaznělo výše, kašli na ně!!! Lidská závist bohužel nezná mezí a co naplat obzvláště v Čechách platí, že nejhorší srážka na světě, je ta s blbcem!

  Pokračuj dál, děláš to pro sebe (no.., i pro nás, pro které jsi velkým vzorem).
  Držím palce a těším se na další krásné články.

  KačkaM

  OdpovědětSmazat
 24. Nikki, naprosto chápu tvojí nasranost :). Ale pamatuj, nejhorší na světě je lidská hloupost a závist!!!! A tihle lidé, kteří o tobě takhle píšou, jsou kombinací obojího. Já jsem díky tobě - ano díky tobě - ne Jill - zhubla za necelé dva měsíce 5 kg. Jill je super pomocník, ale ty jsi ten pohon, který jsem potřebovala. Závidím ti tvoji postavu - já chci takýýýýýý :). Takže paní, moc moc děkuju, za to, co děláš. Eva

  OdpovědětSmazat
 25. Ahoj Nikki,

  takéto veci a kecy sa zrejme budú diať stále, čo s tým narobíme. Pre mňa i naďalej ostávaš obrovským zdrojom inšpirácie a práve vďaka tebe som si povedala, tak teraz to skúsiš s cvičením poriadne. Najkrajší a najdôležitejší je pre mňa momentálne pocit, že pre seba niečo robím a cítim sa oveľa lepšie. A obrovský podiel na tom máš samozrejme TY! Si skvelá a úspech sa môže aj závidieť. Anyway, neprestávaj v tom, čo robíš, lebo len minimálne pre pár ľudí tu na blogu si inšpirácia a hnací motor, ktorý ženie vpred.
  Ladies, keep our heads up and don´t stop fighting with ourselves to get what we want! :)))
  Krásny víkend a docvičenia baby :)
  Lenka

  OdpovědětSmazat
 26. Skvělý článek, hlavně se tím nenech vykolejit, je to jen závist :) Máš krásnou pevnou postavu, ploché bříško a k tomu navíc i prsa. Navíc se krásně stravuješ a máš úspěšný blog - zkrátka všechny aspekty k tomu, aby ti méně spokojení jedinci záviděli. Opravu se tím nenech otrávit a pokaračuj v tom, co děláš, protože to děláš výborně a seš pro mě velkou inspirací ;)

  OdpovědětSmazat
 27. nic si z toho nedělej:) taky znám pár lidí co všechno ví,všechno zná atd:) a aby to sami dělali...:D ironie:D taky se s tímhle setkávám ale nevzdávám to:) a mimochomde: jsi pro mě inspirací:)

  OdpovědětSmazat
 28. Ahoj Nikki, tak to tě teda pěkně nasraly, pipiny jedny, co? :-)) Nic si z toho nedělej - závist je závist. Buď sama sebou a dělej si se svým životem co chceš, protože jaký si to uděláš, takový to máš! Drž se :-) (P.S. Cvičením posedlé asi jsme, né? :-))) Pa AA

  OdpovědětSmazat
 29. Nikki, jak to nazvat.....za dobrotu na žebrotu :-) pro dobrou věc si tento blog založila, je tu spousta inspirace, moře motivace. Je na tobě vidět, že když se chce, tak to jde a to je zřejmě to, co dotyčným "vadí". Vadí jim vlastní neschopnost se svým tělem a možná i životem něco udělat. Kdyby místo hloupého vysedávání u pc a kritizování, se radši zvedly a něco pro sebe udělaly. Bohužel, vždy je jednodušší kritizovat ty druhé. I mě zaráží, z jaké pozice si dovolí hodnotit druhé, konkrétně tvou postavu, váhu a já nevím co ještě. Leccos to vypovídá o jejich ehm IQ. Chápu, že to člověka naštve a zamrzí, ale věř, že jak tě znám a znám tě jen prostřednictvím tvého blogu, jsi normální holka, se zdravým vztahem k sobě samé, ke cvičení, ke stravě. Žádná posedlost tu není. Pro mě a nejen mě, jsi velkou inspirací, motivací a jsem moc ráda, že jsem tvůj blog našla :-)
  Katka

  OdpovědětSmazat
 30. To je jen závist Nikki.. podle mě si odvedla obrovský kus práce, a máš můj největší obdiv :))Nic si z těch blbých keců nedělej, a dál dělej to co sama uznáš za nejlepší :)) Postavu máš užasnou, píšou tohle, protože každý by chtěl změnu a vůli k tomu to dokázat, jako ty :)
  Martina

  OdpovědětSmazat
 31. Ahoj Nikki , jsou to jen závistiví lidi .Díky tobě jsem začala cvičit 30DS a díky Jill a zdravější stravě jsem za měsíc zhubla 1,5kg :) Děkuji Ti , že máš tak skvělý blog plný rad a článků o zdravém životním stylu :) Jen tak dál seš JEDNIČKA :)

  OdpovědětSmazat
 32. Ahoj Nikki!
  Chtěla bych k tobě být naprosto upřímná...
  Za prvé: Dnešní článek mě rozesmál - nechápu nenávist lidí, kteří tě třeba vůbec neznají, k tobě a k tvému životnímu stylu. Zejména slova o posedlosti mě fakt donutila za břicho se popadat (a to jsem byla vděčná, že zrovna nic nepiju - nesnáším poplivaný monitor :D)
  Za druhé: Postavu máš ženskou - na můj vkus málo osvalenou :D Ale myslím, že jsi to sama řekla, každej máme jinej ideál a já jsem ráda, že v našem malém blogovém rybníčku, jsou holky, které můžou ukázat, že můžeš mít pěknou štíhlou postavu bez hladovění a s malým objemem cvičení. Že to prostě není nic nemožného a že ze cvičení s činkama apod. nebudeš mít postavu jak kulturistka (vážně nechápu, že si to lidé ještě pořád myslí)
  A za třetí: Lidi jsou zlí a zlí zůstanou - víš, co si můžou ne? Je třeba si mantru o tmavých zákoutích lidského těla opakovat stále dokola a neustále u toho držet výraz *keep smailing* - tím spolehlivě nasereš všechny škůdce...
  Pěkný den a vytrvalosti dostatek!!! Pamatuj - Ty jsi to dokázala!! :o)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju :))) Víš ty co... já bych klidně brala ještě víc svalů :D Takže jsem moc ráda, že jsi to tu napsala tak, jak jsi to napsala, vážně!!!! Jenže to sakra fakt není jednoduchý :D opravdu si hodně lidí myslí, že budou po větší zátěži a činkách vypadat objemově jinak, ale to je tak daleko daleko od pravdy!!!!!

   Strašně moc bych chtěla podpořit a vypiplat svalovou hmotu, ale prostě to jsou tak malé krůčky, že už jsem nad tím mávla rukou a říkám si "hlavně se drž, nevzdávej to, nechceš být přece tam, kde jsi byla"... takže já už se de facto držím svého stylu, jen to prostě dolaďuju jak se dá, ten kdo už cvičí delší dobu ví, že to fakt už později není sranda, na začátku to jo, to šlape, ty změny jsou rychlé jak kráva, ale pak to nezvdát, pak pořád být v tom stylu a fungovat, i když ty změny jsou téměř neviditelné, kdy to postupuje po tak malilinkatých krůčcích, to je kumšt!!!

   Já to prostě od 3 měsíční proměny nechávám úplně přirozeně plynout, na nic netlačím. A pak někdo řekne slovo "posedlost". mělo by mě to těšit asi :D ale to prostě není pravda...

   Líbí se mi, jak jsi JE nazvala "škůdci" :)))

   Smazat
  2. No jo, bohužel na víc svalů, to chce o hodně víc těžkých vah... Někdy závidím lidem, kteří nikdy necvičili a pak se dali na hubnutí.. Jde jim to jak po másle... Já cvičím od mala a moje tělo prostě na moji snahu reaguje jinak než bych chtěla... 11kg za tři měsíce? Letos budu ráda, když to bude 5kg za rok...

   Svalová hmota je bílkoviny, bílkoviny, bílkoviny... :D plus těžké váhy a vhodná genetika je výhodou :D Někdo vezme do ruky činku a hned má ramena a kostky na břiše a jinej dře jak mezek a je furt jak nemocnej a další má sílu a je jasný že musí mít i svaly, ale bohužel se mu drží tuk. To všechno jsou ale věci, který člověk ví a vidí až po delší době... Třeba dva, tři roky... Začátky jsou těžké a první zpomalení růstu svalů a pokroků v hubnutí lidi často dožene k tomu, že se na to vyprdnou... Což je škoda - důležitý je vytrvat!!

   No jo vždyť, to jsou škůdci... Já měla takové škůdce doma... Moje psychika a sebevědomí šlo prudce nahoru, potom co jsem se odstěhovala... Buď ráda, že přítel tě podpoří a lichotí :o) Já celej život slyším, že tohle nedokážu proto a na tohle nemám pro tamto... Teď je to fajn když mě přítel podporuje.... Je to krásný :) Cvičení je krásný :) Zdravé jídlo je krásné :) Pevná postava je sexy :) A závist žene člověka dál :)

   Smazat
 33. Ahoj Nikki,
  chodim na Tvoju stranku skoro kazdy den a to zijem v zahranici. Pozeram postupne vsetky Tvoje clanky, hladam inspiracie, obdivujem fotky. Toto je moj prvy prispevok na Tvojom blogu. Zrejme sa najdu ludia, ktori Ti zavidia, ale je velke mnozstvo ludi, ktori Ti ani nepisu, ale si pre nich velka inspiracia.. tak ako pre mna.. zacala som vdaka Tebe cvicit. priznavam, ze po 8 dnoch som musela prestat, pretoze som ochorela a mala som prestavku par tyzdnov.. ale zacala som odznova. mam za sebou len prvych 7 dni a citim sa vyborne. Tentokrat uz to nevzdam, ani za nic. Si pre mna obrovska motivacia a slubujem, ze ak o 2 mesiace dosiahnem super vysledky, poslem fotku aj ja.. to co robis Ty, ma velky vyznam. nielen pre Teba samu, ver mi.. bodaj by vsetky zeny, mali taku volu ako Ty (aj postavu) :)
  Ada30

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuju, to mě velmi VELMI těší :))) A přeji hodně štěstí :))

   Smazat
 34. neries, co si kto o tebe mysli. aj keby o tebe 10 ludi povedzme vedelo vsetko, tak budu mat na tvoju stravu, cvicenie a obliekanie iny nazor. kazdemu sa paci nieco ine a kazdy ma iny zivotny styl. ked niekto necvici, tak mu tvoje cvicenie moze prist ako posadnutost, lebo nikdy nezazil ten pocit po cvicenie. pripadne vela ludi cvici len kvoli postave a nebavi ich to, tak zase nechapu teba ako mozes cvicit tak casto. su to ich nazory, aj ked nemusi byt prijemne, ze sa o tebe niekto vyjadruje verejne a negativne. v realnom zivote by ti to nikdy nepovedali. vzdy ked som si citala clanky na jednom netovom casopise a pod nim diskusiu, tak som nechapala ako je mozne, ze pod clankami je tolko negativnych komentarov, kazdy vedel vsetko najlepsie... potom ten casopis zrusil prispievanie pod nickom a prispieva sa len cez fb a zrazu je tam o 95% menej komentarov, lebo nikto nie je ochotny pisat tie iste veci pod svojim menom. ries ako sa ty citis, aj tak necvicis kvoli inym ludom. pre niekoho je tvoja postava pred chudnutim normalna, pre niekoho tucna, pre niekoho bude tucna aj postava ktoru mas teraz. vela ludi vezme 2 rocne dieta do mc donaldu na hranolky, da mu na ranajky pribinacik a brumika a nechape teba ako sa ty mozes obmedzovat a jest jedlo ake jedavas. oni totiz nevedia, ze je to chutne, ze napriklad aj uhorka ma nejaku chut. to, ze sa ti zmenila postava je super, ale z mojho subjektivneho pohladu pre teba ako osobu bola dolezitejsia zmena stravy a pohyb.

  OdpovědětSmazat
 35. ahoj,

  já na tvůj blog chodím ráda a načerpala jsem spoustu inspirace :) To co o tobě lidé prezentují, aniž by něco věděli, je nepříjemné, ale je to už prostě "ta naše povaha česká" - člověk, který prezentuje takhle na netu svoji snahu, fotografie a podobně s tím musí prostě počítat. Je to tvůj život, nikomu do něj nic není, nikdo nic neví, ale tím, že se prezentuješ na internetu, mají prostě pocit, že můžou radit, rozumovat, posuzovat....  Nemyslím si, že bys tím, že tady napíšeš článek o tom co je a co není pravda, dokázala přimět ty lidi, aby něco neříkali, neřešili - spíš je to jako házet hrách na stěnu, zbytečné rozčilování....

  toť názor můj.

  E.

  OdpovědětSmazat
 36. Jo, ale samozřejmě chápu, že když se z toho člověk "vypíše", tak se mu "uleví" :)

  Hlavně se nenech naštvat a pokračuj :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nene, ono to vypadá, že hlavní problém je v tom, že se něco nelíbí jim na mě. To je jejich názor. A můžou ho mít. Mě rozčiluje to vědomí, že v těchto diskuzích jedna osoba obalí kolem sebe další lidi a říká jim "koukej, vždyť je taková a maková a ty tohle chceš?" ... nebo "já si o ni myslím tohle a tohle, taky by sis to měla myslet, protože jsem to tady teď řekla já a je to pravda". Já do takových diskuzí nechodím zasahovat a nechávám je vykecat a jdu pryč. Jenže tentokrát už to byla sice malá, ale poslední kapka, která v šálku přetekla a jelikož mám svůj blog, nepotřebuju ždáné diskuze k tomu, abych se mohla na takovéto útoky vyjádřit, napíšu si to pěkně tady, u sebe a veřejně, jen ať si děvčata chytnou za prdel. je mi jedno, jestli to někde bude pokračovat dál nebo ne, ale ať ví, že o nich vím, a že to sleduju!!!!

   Smazat
 37. Co ti k tomu mám říct. Pro mě jsi VZOR. Jak postavičkou, tak odhodláním. A že tě nějaké boryny drbou a přitom sedí na svých tučných prdelích, tím si nelam hlavu:-*

  OdpovědětSmazat
 38. Dobrý den, přidávám se k těm, kteří chodí na Vaše stránky na kukandu i několikrát denně a kteří tady získávají informace a motivaci. I když normálně nepřispívám, dnes udělám výjimku. Díky Vám jsem začala každý den cvičit a díky Vám a Vašemu blogu v tom stále pokračuji. Vím, že závistivé žvásty bolí, ale jsou důkazem toho, jak moc úspěšná jste v tom, co děláte a jak to děláte. Přeji Vám nejen pevné nervy, ale také hodně sil ve Vašem úsilí v tom, co děláte pro sebe a vlastně i pro nás. Bára

  OdpovědětSmazat
 39. To chce klid a nohy v teple :). Ti, co ,,vědí", tě ocení, ti, co nevědí, či vědět nechtjí-jejich problém.
  Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod, takže asi tak :)

  OdpovědětSmazat
 40. ja nechapem, ze mozes mat vobec nejake negativne ohlasy!! :-o som z toho prekvapena!!! prosim ta vybodni sa na to a chod si dalej svojou cestou ani si nevies predstavit kolko zenskych inspirujes!!!!
  BTW ja mam 164cm a 51 kil a zdaleka nevyzeram tak dobre ako ty!!!! kto ti napisal, ze si vychrtla iba zavidi ;-)
  drzim ti palce a si mojou velkou inspiraciou :-) a skoda, ze tie jedalnicky nedavas tie by ma velmi velmi nakopli!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, lidi jsou různí. Někdo tu potřebu chodit a pomlouvat nemá, někdo evidentně nemá na práci nic jiného, než dělat zle a rýpat.

   Moc děkuju za komentář, hezký zbytek víkendu :)

   Smazat
 41. Ahoj Nikki na tvoj blog som natrafila iba nahodou pred dvoma dnami a nemozem prestat citat tvoje prispevky, rady adt. Je to dost navykove a ja nikdy necitam blogy ani knihy lebo je to pre mna nuda. Ale ten tvoj je Vynimkou :)
  Naozaj sa neviem odtrhnut od obrazovky ale nemozem si pomoct. Je to akoby som citala casopis, v ktorom najdem do podrobna vsetko co potrebujem. Si fakt super a nemala by si si lamat hlavu s ludmi, ktory pisu blbe komenty lebo nemaju nic lepsieho na praci. Na svoj blog mozes byt pysna :) odporucila som ho niekolkim svojim kamoskam tak dufam, ze sa im blog bude pacit tak ako mne. Okrem toho ti gratulujem k tvojim skvelim vysledkom.....dujam, ze aj ja sa tam raz dostanem :)

  OdpovědětSmazat
 42. Nikki,
  o tvém úspěchu vypovídá tady dole to počítadlo návštěv. Myslíš, že kdyby jsme tě "nežraly, neobdivovaly a nechtěly vypadat alespoň tak jako ty", že by nás tu bylo tolik? Stala ses součástí mého života, aniž si to uvědomuješ. Jsem za to ráda. Díky. Dana L.

  OdpovědětSmazat
 43. Nikki, čtu Tvůj blog pravidelně, a jsem Tvoje velká fanynka. Jsi pro mě inspirací a důkazem, že nic není nemožné.. že to jde, jen se musí chtít a zvednout zadek z gauče. Mám odcvičeno 30 DS, ted jedu Ripped, výsledky mám, ale k mé vysněné postavě to bude ještě zatraceně dlouhá cesta, ale já vím, že ted už to nevzdám!!! A to především díky Tobě a tomuto bloqu. Tvoje postava je nádherná, ženská a krásně pevná a Ti, co píší něco jinýho Ti jen závidí. Nech je, ať si dají svůj pytlík chipsů a melou ty svoje nesmysly. Když je jim v jejich těle fajn, tak at si ho nechají... Mirka

  OdpovědětSmazat
 44. jsi úžasná co všechno si dokázala udělat pro sebe..vykašli se na nějaké slepice co ti jen závidí a nedokáží to co jsi dokázala ty..jsi šikovná ženská která vypada rozhodně pěkně a žije zdravým životním stylem..a že cvičíš více??no a co,když ti to vyhovuje tak proč by ne,každý kdyby se staral raději sám o sebe by udělal nejlíp..závist je hnusná povaha člověka..nenech si to všechno vzít.jsi inspirativní člověk a ony jen závidí že nejsou jako ty..protože ty jsi to dokázala a ony ne.

  OdpovědětSmazat
 45. Nikkišuuuu, to neřeš!!! Slepice byly, jsou a budou. Máš můj neskonalý obdiv, co jsi dokázala, jsi mou velkou inspirací a i Ty, tvoje výsledky a články mě ženou dopředu. I díky Tobě jsem začla psát svůj blog a "vypisovat" se ze svých pocitů, chtít se nějak ventilovat, chtít i ostatním dokázat, že na to mám!!! Cítíš se dobře TY??? Podporuje Tě nejbližší okolí, hlavně partner??? JOO?? A vo to to jeeee!!! Posílám objetí plné pozitivní energie a ještě jednou Ti říkám, jsi nádherná baba a bejt chlap..... *MLASK* :D :*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D Děkuju, jsem neskonala ráda a šťastná, že mám kolem "sebe" (alespoň takto elektronicky) takové šílence, jako jsi třeba ty :D

   Koukla jsem na tvou proměnu... páni, paní!!!! :D Super... nechceš se pochlubit více lidem na FB??? :))) nechám to na tobě :)) Určitě by to měli vidět :)

   Smazat
  2. Já to jen napsala jak to vidím i já kolem sebe, kolik lidí pitomců ve svém okolí mám... Jenže si pak řeknu, potřebuju já je k životu?? Co mi dávají kromě toho, že se nervuju?? NIC! O tom uveřejnění jsem taky uvažovala, ale nechtěla jsem Ti to tam spamovat :D Pěkný den, brouku :)

   Smazat
  3. Prosím tě, jaké spamování :))) motivace!!!! :) jen si to tam dej :))

   Smazat
 46. Ahojda Nikki, nejsem tu nová, čtu Tvůj blog někdy od června kdy jsem na něj narazila a Jilian jsem pořádně poznala na Tvém blogu. (Před tím jsem ji znala jako tu trenérku co hodně řve). Cvičím přes rok se Zuzkou Light a teď koncem září jsem se konečně hecla (jen díky Tobě a Tvému blogu) a začala s 30 Day shred. Díky moc za info o cvičebních programech (fakt je čtu a řídím se podle Tvých doporučení), za recepty atd... Je to super čtení. Komentáře některých lidí (slečen) jsou opravdu trapné. Nemyslím, že cvičit každý den je posedlé, nemyslím, že aby člověk zhubl musí žrát jen klíčky atd... Cvičím taky skoro denně, žeru víc než kdy předtím a cítím se fajn. Tvůj blog je skvělá motivace a inspirace. Motivační obrázky a hlášky na facu jsou orpavdu kick ass (: a díky za ně. Pokud někoho baví místo cvičení sedět na prdeli u počítače a psát takové shity místo toho aby pro sebe něco udělal? Myslím, že většina tady si o tom myslí své a nemá cenu se s takovýma zahazovat (zamrzí a nasere, vím).
  BTW za tvé nohy a ploché břicho bych vraždila :D (But I´m going there!!!!).

  Ať se daří Nikki!

  Mišala

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D :D :D jsi mě vážně rozesmála, díky moc :D I Tobě ať se daří...

   PS: slovo "shity" používám taky často, ale u tebe mě to prostě rozřehtalo :D

   Smazat
  2. Jeee co tě na tom rozřehtalo??? Normální slovo neee??... :D Nic jiného se na některé komentáře fakt říct nedá... Asi je ta zpráva moc vážná a dala jsem tomu na prdel těma sprosťárnama :D. Ráda pobavím asi musím přispívat častěji (;.

   Smazat
 47. blog je paradny, chodim nan kazdy den, a som rada, ze je s pozdravom Eva K.

  OdpovědětSmazat
 48. Tak tohle mě teď rozhodilo i za tebe! Co si o sobě ti lidi myslí, fakt netuším, ale závist je hnusná věc a vím, co to s člověkem udělá :/ Ale ty se rozhodně netrap kvůli slepicím s miniaturním mozečkem, který ještě nepřišly na to, že zhubnout se dá i jinak než hladověním :-D a že si člověk může cvičení užít :) Já ti moc fandím a obdivuju tě za to, co jsi dokázala a že jsi inspirací pro hodně lidí. Taky teda musím ještě dodat, že nebýt tebe a dalších holek z blogů, tak by se mi nepovedlo ani začít, natož shodit pár kil! Většinu toho, co vím o cvičení nebo jídle, vím díky vám. Za to jsem vděčná a nelíbí se mi,když někdo jen blbě kecá a sám nedokáže vůbec nic! Rozhodně pokračuj a nenech se rozhodit, moc ti to sluší! :-)

  OdpovědětSmazat
 49. Ahoj,
  i mě to nedá a musím něco napsat. Tvuj blog sleduji necelý měsíc a i řadu ostatních o zdravém stravování a sportu a musím upřímně říct, že tvuj blog mi vyhovuje ze všech nejvíce a líbí se mi. Přijde mi, že to máš v hlavě srovnané, víš co chceš a taky si za tím jdeš. Máš dobré názory, výborné recenze a také recepty. Obdivuju tě za to, jak poctivě cvičíš a zdravě se stravuješ a také hlavně za to, že si se pustila do psaní svého blogu, to chce totiž kus odvahy a hlavně hodně času. I já jsem se inspirovala a děkuju ti. Také jsem se setkala v práci s tím, že to přeháním se cvičením a s tím jídlem, ale mě to tak vyhovuje a baví mě to a hlavně vím, že to dělám pro své zdraví, takže chápu jak se cítíš. Držím ti pěsti v tvé další cestě a stojím při tobě:)) Hodně štěstí:)) a jen tak dál
  Míša

  OdpovědětSmazat
 50. Holky, nesklouzávejte na stejnou úroveň. ;-) Hážete do jednoho pytle všechny, aniž byste o nich cokoliv věděly, úplně stejně jako ony Nikki. "Slepice s miniaturním mozečkem", "sednu si k televisi a dám si koláček", ... - co vy víte, jak ony se snaží nebo ne?

  A Nikki, ty se na ně fakt vykašli. Těš se, že v někom vzbuzuješ závist, to svědčí o dobrých výsledcích (tyhle žárlivky by se hodilo spíš politovat - závist pramení hlavně z toho, že ony by mohly mít úplně stejné výsledky, ale nejsou schopné se rozhoupat a vydržet, za což jsou naštvané samy na sebe). Mávni rukou nad tím, že ne všem se tvoje výsledky líbí. Správně říkáš, že tu nejsi od toho, aby ses líbila ostatním, ale sobě. Ostatní tu zase nejsou od toho, aby tě chválili, a tak se občas setkáš s názorem, který bolí, jako třeba že už jsi vychrtlá, nicméně na ten má taky každý právo. Důležité je být tam, kde TY chceš být, případně na cestě. Ostatní pusť z hlavy. :) Vidíš, že spoustu lidí inspiruješ ke změně, za to ti patří dík. Tak se drž!

  OdpovědětSmazat
 51. Ahoj! Mám-li být upřímná, nejsi mi sympatická (ukamenujte mě, všechny skalní fanynky), aspoň podle toho, jak se tady projevuješ. Ale na druhé straně musím uznat, že jsi udělala opravdu obrovský pokrok, takže Tě obdivuju. Máš nádhernou postavu - mě se teda upřímě líbila už po těch dvou měsících, ale líbí se mi pořád - moc. A divím se, že Ti stojí za to dívat se do diskuzí, co kdo o Tobě píše... Měla jsem z Tebe vždycky pocit, že víš, co chceš a nezajímá Tě, co si o tom myslí ostatní. Že bych se mýlila, a Ty nejsi tak tvrdá a namyšlená, jak mi podle článků připadáš? A děkuji Ti za to, že jsem díky Tobě začala cvičit Jillian (slyšela jsem o tom cvičení už předtím, ale vždycky jsem měla výmluvy typu: neumím tak dobře anglicky, nevím, jestli se mám k tomu cvičení obouvat, kolik prostoru potřebuju apod.).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. Samozřejmě máš právo na svůj názor, mně taky není každej sympatickej, ale jednou je to můj blog, a tak zase já mám právo (snad) projevovat se na něm jak se mi zachce :)

   Nikde jsem nenapsala, že se dívám do diskuzí proto, abych se snad dozvěděla, co se píše o MNĚ. Napsala jsem, že mě zajímá odkud za mnou lidi chodí, a další důvod je až proč. Ty důvody jsem vypsala. Zajímá mě, co zajímá lidi a co u mě našli. Když u toho najdu fakt s prominutím pipiny, co o mně beze mě... tak mi to je fakt líto a fakt mě to mrzí... kdo tvrdí, že by to s ním nic neudělalo, lže. Už jsem to tady vysvětlovala jednou, ale tak klidně znova. Na mě ať má každý názor jaký chce, co s tím nadělám. To, proč tenhle článek vznikl - konečně i já se dostala k tomu vyjádřit se - byl fakt, že někdo svůj negativní názor na mě a na moje výsledky a styl, co dělám, tedy jak to dělám, podsouvá druhým. TO JE hnus. Jde vidět, jak v diskuzích pak všechny ty holky, co tomu věřily, že by taky možná mohly změnit se, najednou hážou všechno za hlavu. Mohla bych to nechat být, ale moje povaha mi říká, že nemohla. Prostě mi to nejde.

   Neřekla bych, že jsem tvrdá, neřekla bych, že jsem namyšlená, neřekla bych, že vím přesně, co chci, ani mi rozhodně není jedno, co si o mě myslí ostatní, prostě není. To je celá pravda. Ale jsem nesmírně cílevědomá. To můžu říct s klidným svědomím a srdcem. A pokud to ze mě dělá tvrďačku a někoho namyšleného, tak ať to tak je.

   Jak jednou řekla Madonna:"I'm ambitious, I know what I want, if that makes me a bitch, OK."

   Smazat
  2. Já neříkám, že bys tady něco měla nebo neměla psát, jak si to tady vedeš, je jen Tvoje věc - moje a každého jiného věc zase je, jestli sem bude chodit - a já ano, dokud mi to tady bude něco dávat (což zatím ano). Dost řečí, jdu do fitka :)

   Smazat
 52. Přidávám se k holkám: rozhodně je nás víc, pro které jsi vzor zdravého životního stylu ;-) A jak už tu proběhlo, a i tys to napsala, že "ony" holčiny asi skončily v nějakém bodě a na to, aby pokračovaly dál, už nemají...
  Já osobně jsem ti strašně vděčná, protože jinak by se tu válela 76 kilová zahořklá rozkyslá ženská a ne člověk vážící 64 kg spokojený sám se sebou x-) Jen díky tomu, že nám dáváš nahlédnout do tvého života a tvých úspěchů jsem tam, kde jsem... A nejen já....;-)
  Takže obrovské díky a nepřestávej!!!!
  miriam1d

  OdpovědětSmazat
 53. Nikki,
  proboha, takovéto řeči rovnou vyfiltruj a pusť druhým uchem ven. Já osobně o zdravém životním stylu pořád jen mluvím a pořád mám sto důvodů, proč se už pravidelně nehýbu tak, jako v minulosti a proč jsem přibrala dalších 10kg. Strašně před Tebou smekám, co jsi dokázala. Vychrtlá rozhodně nejsi a jsi sexy, to je bez debaty. Taky do toho musím šlápnout a zrušit to břicho a ztratit ten zadek. Díky za tento blog a na závistivce se vykašli, jsi skvělá a inspiruješ podle mě každého, kdo sem jen nakoukne.

  OdpovědětSmazat
 54. Vůbec nechápu, jak si tě někdo může brát do pusy. Na to lze opravdu jen napsat ZÁVIST!!! Já patřím mezi ty, co ráno v PC objevili tvůj blog a po x letech nic nedělání vstali a šli cvičit. Jsem sice na začátku, druhý level shredu, ale postava je už jiná a to mě žene dál a dál... Sakryš!!!! Ono to fakt funguje... Díky, Nikky, že jsi a že jsi se svým příběhem šla ven :-)))... Olívia

  OdpovědětSmazat
 55. Napsala jsi to hezky a ono ani nema vyznam na takove veci reagovat, vzdy se najde nejakej hnidopich, co chce zkazit chut a to jen proto, ze to sam nedokaze!Vetsinou to pisou zakomplexovany pubertacky, ktere si zakladaji THINSPO blogy a ktere MOZNA casem taky zmoudri :D nenech se otravit, jelikoz si usla kus cesty, na ktery na sebe muzes byt pravem pysna. Ja za 2 mesice rodim sve prvni dite, je mi 28 pryc a diky tobe a MAruscinym strankam uz ted vim,ze se na tuto cestu chci vydat s vama a chci vypadat dobre a citit se tak..jinak Jillian neznam, ale stahla sem si Jillian Michaels - 30 Day Shred - Level 1 a nejak nechapu jak to ma rozdelene, tech levelu je tedy 30?Aby to bylo na mesic? Ptam se mozna divne, ale narazila sem na tvuj blog vcera a tak se zatim matne orinetuju :)) jestli se ti bude chtit, budu rada,kdyz mi odepises na mailik (vim asi mas ted hodne korespondence :))) kazdopadne ti nadale drzim vsechny palce a za nejaky ten patek se pridam i ja ;)chci zacit po porodu co nejdrive to bude mozne..mej se krasne! Linda (jonasovalinda@seznam.cz)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jsem ani netušila, že by se na tento článek ještě někdo kdy dostal :D
   Každopádně, pokud cvičíš s Maruškou, určitě si jsem jistá, že 30 Day Shred bude lehké, jelikož je to spíše pro naprosté začátečníky. Ale pokud si to chceš zkusit, tak klidně můžeš, má to 3 levely a každý se cvičí 10 dní. První level 10 dní a pak přecházíš na další, aby to dala dohromady rok, ježíš... teda měsíc :D Tak vyzkoušej, pokud bude na tebe první level snadný, klidně přejdi k dvojce, nebo až dokonce k trojce ;)))

   Smazat