Proměna 7. měsíc


(Den 213) Zítřejší den se ponese v rytmu dovršení mého 7. měsíce při hubnutí ☺ Hurá ☺ Pro dnešek jsem se však rozhodla, že sem nebudu dávat fotky postavy, kterou piplám a jaksi taksi rýsuji, ta se přeci jen mění teď už jen velmi pozvolna a pomalinku a tak uvidím za měsíc, za dva. Přesto jsem však vymyslela něco, čím bych "klasický" příspěvek nahradila. Dnes si uděláme takovou menší módní přehlídku věcí, jelikož jsem si dnes ráno říkala, co si "konečně" vyzkoušet pár věcí, do kterých jsem se nevešla nejen na začátku, ale ani třeba po třech měsících cvičení a měla vytyčené své cíle. 

Před čtyřmi měsíci jsem měla v plánu na sebe dostat jedny kalhoty, které jsem nedopnula. Tehdy i dnes mám stále stejnou váhu 62 kg, ale přesto se tělo jaksi smršťuje a ubírá na cm ☺ Teď tedy pozvolna, ale od té doby před 4 měsíci to je přeci jen viditelné, jelikož... kalhoty dnes dopnu!!! Sice jsou mi stále těsnější, ale ten progres tam je a dělá mi to ohromnou radost. 


Toho stínu nalevo si nevšímejte, to je od ruky a foťáku :D

Další věcičkou, kterou jsem už chtěla vyhodit ze svého šatníku byla nádherná sukýnka, kterou jsem vůbec nenarvala přes boky, natož tak ji dopnout. Ale pořídila jsem si ji během "mé cesty" a věřila, že to jednou dokážu. Vlastně jsem ji jen tak namátkou a zkusmo na sebe natáhla a ... málem mi spadla brada ☺ Jo, už je úplně akorát ☺ Dokonce vám v ní píšu tento příspěvek :D Musím si ten pocit užít ☺ 


Omluva za nekvalitní foto, ale bez "světla" je to zlé :)

Následující kalhoty jsem si pořídila těsně před 27. dubnem 2012, mým prvním startovacím dnem za hezčí postavou. Nic ze svého šatníku jsem totiž už neoblíkla a musela si pořídit nové kalhoty. Když jsem si je kupovala, říkala jsem si, že mi budou velké. Kdepak, také jsem je sotva dopla, ale dopla a byla ráda. Přes stehna se mi škaredě obtahovaly, znáte to, takový ten zřejmý tah látky, který prozrazuje, že jste ve věcech narvaní ☺ No, tak něco takové bylo u mne. Dnes? Kalhoty přetáhnu přes boky zapnuté a po bocích na stehnech jde jasně znát, kolik látky je tam najednou navíc ☺ Občas kalhoty vytáhnu ven, protože jsou mi krásně plandavé, konečně je možná využívám účelně a to, že mají budit dojem plandavých kalhot :D I když, občas si říkám, jestli to fakt není už moc, ale prdím na to :D Líbí se mi i tak ☺


No a na úplný závěr fotky černých šatů, které si schovávám na jednu prima příležitost. Šatičky mi konečně sedí tak, jak jsem potřebovala a chtěla ☺ Na plesy zásadně nechodím, nevím, nějak se mi to příčí ☺ ale říkala jsem si, že v případě přítele udělám výjimku a přemůžu se, seženu botky a kabelku a půjdu s ním. Snad se mu budu líbit.

K.48 komentářů