Den s číslem 365

By pondělí, prosince 31, 2012

Říkala jsem si, že by bylo milé ukončit tento rok s někým, s kým jsem  tuto cestu také začala. S rokem 2012 se tedy budu loučit sportovně a s tou, které jsem nesmírně vděčná za to, kam mne dovedla. Jillian Michaels. Doufám, že se název dnešního workoutu ponese skrz celým mým příštím rokem - No More Trouble Zones a nemyslím tím jen zóny po těle, ale vesměs ve všem, co mě příští rok potká ☺ Kdyby tady přede mnou Jillian stála, nestačil by mi půlnoční proslov k tomu, abych této dámě vyjádřila můj neskonalý obdiv a vděčnost, dokonce jsem si jistá, že bych tuhle "uřvanou držku" rozplakala ☺ Ale jelikož se tenhle můj výlev určitě nikdy nedoví a nebude ho číst, mohla bych se na nějaké srdceryvné psaní vyprdnout :D :D :D

Takže namísto toho popřeji já vám pohodový vstup do Nového roku, ať vás neopouští zdraví, štěstí, láska, ba naopak, ať se vám daří splnit své vlastní soukromé sny a přání.

Nevím, zda si budete dávat nějaká předsevzetí, upřímně, ani nevím, zda jsem něco takového dělala minulý rok, ale tento rok to bude bez předsevzetí. Spíše mám už přichystaný takový malý "pytlík", s bločkem a tužkou, do kterého si budu na jednotlivé lístečky vpisovat všechny události a věci, které se povedly nebo vše prima, co se vydařilo a co stojí za zapamatování si, abych na konci roku 2013 tento pytlík vysypala a  po přečtení každého lístečku si uvědomila, co mi všechno po uplynulý rok udělalo radost a co vše se povedlo ☺ Nápad to není můj, objevila jsem ho na internetu už kdesi v listopadu, ale nápad se mi tak zalíbil, že jsem si dala před-novoroční závazek, že se do toho pustím. Člověk totiž rychle zapomíná a mnohé krásné si neuvědomuje ☺

Mějte se prima, hezky si Silvestra i Nový rok oslavte a těším se na vás zase v příštím roce :)) To už není za dlouho :) K.

Můj pytlík štěstí a radostí :D Doufám, že na konci roku 2013 bude plnej :D

A Jillian Michaels ♥ S ní se se starým rokem rozloučím ☺

Mohlo by se vám líbit

19 Comments

 1. Jé, to je krásný :))
  Přeju hodně úspěchů a radosti do nového roku a ať máš co psát na lístečky :))

  OdpovědětSmazat
 2. At se dari v novem roce aspon tak jako v tomto. Diky ze mi pomahate s uskutecnenim mych cilu. Dasa

  OdpovědětSmazat
 3. To s pytlíkem je dobrý nápad! :) No More Trouble Zones je super cvíčo, taky si to dnes dám.

  Nikki, přeju ti hodně štěstí do nového roku! Jsi skvělá ženská (sice soudím jen podle článků, fotek a příspěvků na fb) a doufám, že už brzy tady uvidíme fotky tvých břišních svalů!! (psala jsi, že to na fotkách pořád nejde vidět - neboj, za chvíli to bude vidět i na fotkách!) :) Užij si večer!

  A díky za všechno, nebýt tvého blogu, tak už jsem se na všechno dávno vykašlala! Díky díky díky!!! ♥

  OdpovědětSmazat
 4. to vrecúško je skvelý nápad :)
  Želám veselý Silvester a šťastný Nový rok :)

  OdpovědětSmazat
 5. Mám uplně stejné pocity! Jillian bych umačkala vděkem! Hodně štěstí (a propocených triček)do nového roku!

  OdpovědětSmazat
 6. Přeji ti ať se ti v novém roce daří ještě lépe než v tomto a je jedno jestli na tebe bude řvát Jill nebo se sladce usmívat Zuzka (která tě pak zničí :D )
  Uživej si nový rok plnými doušky a plň pytlíček, ať se máš za rok čím pochlubit :o)

  OdpovědětSmazat
 7. Jill je prostě úžasná :) Ten pytlík je super nápad :) Já takové summary udělala na blogu ( jsi tam i Ty :))) ) a když si tak člověk vzpomíná, co všechno zažil a nezažil...... Jak dobré, tak špatné, ale znáš to, většinou stejně vzpomínáš na to dobré :) Moc hezky si dnešní večer užij, no Nového roku Ti přeju vstup tou správnou nohou, ať je pro Tebe příští rok minimálně stejně tak úspěšný jako tento, dáváš nám radost a chuť do toho, co se někde hluboko v každé skrývá. Ta touhla vypadat lépe a hlavně se cítit lépe je k nezaplacení... Krásný Silvestr, Nikki ♥

  OdpovědětSmazat
 8. Přeji ať se Ti daří i v nové roce alespoň tak, jak v tomto!:)
  Já jsem rok zakončila jen 2 krátkýma videama od Cassey, včera jsem totiž poprvé cvičila s Bobem a hrozně mě zničil:D
  Ale zítra si asi No more trouble zones dám - protože jak na Nový rok, tak po celý rok:))

  OdpovědětSmazat
 9. Jéé, to je krásný nápad! Asi to taky zrealizuju :-)

  Přeju ti roku do 2013 jen to nejlepší a ať je tvůj pytlík radosti a štěstí plný k prasknutí :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Eh, tak znovu :-)

  Také přeji do dalšího roku vše nej, ať se ti splní vše, po čem tvoje srdce touží :-) A já ti tímto děkuji za "nakopnutí" ;-)
  Pytlíček je krásný a super nápad!
  Krásný poslední den roku!!!! :-)
  Lenka

  OdpovědětSmazat
 11. Přeju ať je vstup do nového roku šťastný. Jillian by určitě byla ráda i za takový fanouškovský dopis :)

  OdpovědětSmazat
 12. S tím pytlíkem je to skvělý nápad! I tobě krásný nový rok :))!

  OdpovědětSmazat
 13. Jé ten pytlík je skvělý nápad! Asi něco podobnéo taky zkusím :) Přeji hodně štěstí do nového roku ;)

  OdpovědětSmazat
 14. Tobě taky Nikky :)
  Holky,mám na vás takovou otázečku (jste jistě zkušenější než já a mně to neustále vrtá hlavou). Asi měsíc cvičím s JM a naposled to bylo dvd killer buns and thighs . Pokaždé jsem se hodně zapotila,že mé oblečení bylo vhodné ke ždímání :) Dneska jsem poprvé vyzkoušela Zuzku Light a začla jsem jedničkou. Video bylo na mě dosti náročené a funěla jsem jako parní lokomotiva,ale po potu ani památky.. Nerozumím tomu,myslíte,že to pro mě není vhodné pro spálení kalorií ? Předem děkuju za odpovědi :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pot není známkou vůbec ničeho :))) Pokud bylo video pro tebe náročné, pak je také účinné :))

   Pot nerovná se kalorie. Po cvičení HIIT jako dělá Zuzka spaluješ kalorie z tuku právě po cvičení, během dalších 24 hodin. Ten článek tady je přímo od Zuzky myslím od včerejška, a pak jsem psala i já svůj, viz tipy a rady.

   Pa :)

   Smazat
 15. Moc pěkně napsané, ten pytlík je vážně skvělý napád. :) Přemýšlím, že bych taky něco takového zrealizovala, protože člověk vážně vše rychle zapomene. :) Přeju hodně štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku! :)

  OdpovědětSmazat
 16. Vše nej do toho nového roku, který snad přinese to co si přeješ. Hlavně přeji zdraví, proože bez něj to nejde. To přeji tobě a tvé rodině a všem bloggerkám, co taktéž s nedočkavostí čekají na další tvé povzbudivé příspěvky.

  OdpovědětSmazat
 17. Pytlík je super nápad :)
  stastný nový ;)

  OdpovědětSmazat