Progres: prosinec, 2012


Fotka, se kterou jsem soutěžila u Zuzky Light. V den vyhlášení vítězů zadali nové pravidlo,
že je soutěž určena jen pro US účastníky.

49 komentářů

 1. Souhlasím s tebou - už týden cvičím 2 zwow videa denně a furt si chytám na břicho. Je citelně pevnější a když se správně podívám, tak i v tom zrcadle je vidět náznak břišáků. Proto se chci stejně jako ty zbavit toho přebytečného tuku, aby konečně i rodiče a ségra viděli, že v pokoji neskákám jen pro nic za nic. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeji hodně štěstí :) Je to fakt pech, protože nějaký ten tuk těm svalům prostě brání zviditelnit :) ale to zvládnem :))) jsme holky šikovné :)

   Vymazat
  2. teď koukám, že cvičíte až 2 videa denně?? jak už jsem psala na fb, teď nějak stagnuji, tak třeba potřebuji přidat. taky , když už není nadváha, tak to rýsování jde pomaleji

   Vymazat
 2. Ahoj,
  pěkně záhadně se na té fotce tváříš :) , ale nemůžu se zbavit pocitu, že se mi tvoje břicho na fotkách po 6 měsících líbí o dost víc :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to možné, bylo na focení lepší světlo :))

   Vymazat
  2. O svetle je to na 100% Zkus to rano u okna a pouzij hry stinu a bude to o dost lepsi.

   Vymazat
 3. Jsem ráda, že jsi měla pěkné Vánoce a že jsi i trochu zřešila. Ale co, je to jednou do roka a když jsme u toho cvičily, tak no stress, že? :D
  Píšeš, že se Zuzkou jsou změny na těle velké a přišly rychle. Sakraaa, doufám, že i mě tohle čeká, se Zuzkou jsem začala cvičit taky a strašně mě to baví. Ale jen díky tobě a tvým recenzím :)

  Přísnější stravování teďka asi nastolíme každá, ale to je normální :) Když už píšeš o stravování, strašně by mě zajímalo, jaké máš jídelníčky, co jíš, jak hodně apod? Nechtěla bys nám někdy prá jídelníčků přidat? Přeci jenom cvičíš stále, svaly potřebují výživu, tak proto jsem tolik zvědavá :)
  A co příjem, počítáš stále?

  Na fotce u stromečku ti to sluší, tvůj pokrok je tak úžasný! Musíš být na sebe pyšná :)
  Měj se pěkně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já jsem zase ráda, že tě Zuzka chytla :))

   S jídelníčky si to musím rozmyslet ☺ Většinou takové jídelníčky jsou pod drobnohledem ostatních a já si chci ušetřit ty řečičky :) Ale čas od času proč ne :)

   Myslím, že ty taky na sebe musíš být pyšná :)) Cvičení se Zuzkou už není žádný lehký kafe :)) Co maminka na Zuzku? Taky cvičí?

   Vymazat
  2. Jojo, bála jsem se jí, ale opravdu není proč. A vaše komentáře typu, že se začínají rýsovat břišáčky a ruce sílí mě dost motivují, mám stále důvod, proč pokračovat.
   Máš pravdu, jídelníčky buďto sklidí uznání, nebo naopak - jíš málo toho, moc tohodle..prostě, jen tak někomu se nezavděčíme :D, proto už je taky nepřidávám.

   Je to pravda, dřív mi Jillian dávala zabrat, teď to je Zuzka. tyhle pokroky se mi opravdu líbí, jen to pořád chce myslet pozitivně a ne se kvůli nějakému malému zaváhání (můžu si za to sama) hnedka rozčilovat a házet to za hlavu. Naštěstí tyhle dny už jsou skoro minulostí, převládají ty dobré a mně je líp :) Takhle bych chtěla myslet stále, pak se i lépe koná.
   Mamka dneska prohlásila, když jsem cvičila se Zuzkou: "Vy jste prdlý, ale jen cvič :D"...jinak na ní tohle je trochu už moc, hlavně nemůže takovéhle "vylomeniny" dělat, stačí ji Jillian a Bob :)

   Vymazat
 4. jaké stránky na FB zuzka má?

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj píšeš, že soutěžíš u Zuzky s touto fotkou. Kdyby byl odkaz určitě by jsem tě podpořila, tak jako ty podporuješ mě svými příspěvky, fotkami a hlavně citáty - ty na mě zabírají :). Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, ale výherce bude vybírat sama Zuzka, nehlasuje se :)) Tak drž palce aspoň :D

   Vymazat
 6. Stále jen nad tou změnou žasnu. :) Zuzku jsem nezkoušela, trochu se jí bojím. :D Snad tak za dva měsíce, až budu mít svaly poněkud pevnější. Zatím mi dává zabrat Jill.

  Jako balón jsem se taky cítila. Proto jsem si dneska dopoledne dala poslední kousky cukroví a pokusím se tedy taky o tu lehčí stravu. To slovo "pokusím" je na místě, protože jsem stále nenašla ten správný jídelníček, který by mi opravdu vyhovoval. :) Tak nějak nezvládám hlídat cvičení a k tomu ještě jídelníček. Ale určitě se povede. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Držím palce :) Ono je to teď docela rozházené, mně se také nedaří teď hlídat jídlo, ale nedaří se mi to zcela záměrně :D Takže pomaličku polehoučku a ono se to zase poddá :)

   A pokud je pro tebe Jillian stále výzvou, tak ji určitě dál cvič, je skvělá :)

   Vymazat
 7. Mám to úplně stejně - v zrcadle "to" je, ale když to chci vyfotit, tak nic :D I cíle máme podobné, začala jsem pracovat na stravě už dnes a chci dát trošku tuku dolů, aby svaly vynikly (a šly vidět na fotkách :D). Jinak na fotce ti to sluší ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, já to zcela úmyslně svádím na světlo :D Protože to tak fakt je :D v létě nebyl problém a teď, my jsme okny na severní stranu a po celý den jsme ve stínu, je jedno, kolik světel a blesků na mě bliká :D Prostě se výsledek na fotu úplně míjí s výsledkem reálným :D I dnes jsem příteli ukazovala "six-pack" jelikož se tam prostě fakt už viditelně rýsuje a jen pokynul hlavou a koukal, na rukou to samé... tvarují se a ukazují to, co prostě na fotce není ... leze mi to na nervy, ale tak budu trpělivá :D počkám do jara na lepší světlo :D nebo co :D a mezitím sundám ještě nějaký ten tuk ať výsledku trošku dopomůžu :D jina ať si mě ten foťák nepřeje :D

   Vymazat
  2. Však počkej na léto. To to dopilujeme, tuk půjde dolů, světlo bude parádní a jak přidáme ještě opálení, tak to bude úplně perfektní i na fotkách :D Jé já se tak těším :D

   Vymazat
 8. Odvedla jsi skvělou práci:)
  Taky na sebe budu zase přísnější, ale o Vánocích jsem si neodpírala prostě NIC, jen jsem cvičila jako obvykle...ale cpala se jako prasátko, i dneska u babičky:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš že jo :))) já jsem si taky dala různé cukroví a nehlídala se, ale jsem ráda, že to se mnou jako nic neudělalo, jako že bych měla nějaký pocit, že teď se toho přežírání nezbavím nebo tak :D těla už jelo dlouho na jiném typu stravování, aby zapomnělo :))

   Vymazat
 9. Vypadáš krásně :) Ruce bych taky potřebovala zlepšit. Sice na nich mám vidět nějaké svalíky, ale zároveň je pořád vidět, jak mi na nich "visí" tuk. Hlavně když zatřepu rukou, tak je vidět jak se tam klepe :-/ Budu se tedy snažit zařadit více aerobní aktivity :)

  Jinak je mým cílem, abych do léta mohla taky nosit takové krátké kraťásky, jako máš na těch 3 fotkách :) Minulé léto bych si je ještě dovolit nemohla, ale teď už mám pocit, že se to lepší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budem do léta kočky a takových kraťásků užijeme :)) Ať se ti moc daří ve cvičení :)) je to boj, ale ty pocity pak.... :)

   Vymazat
 10. Bezkonkurenčně motivující :-) Začala jsem dnes a doufám, že vydržím. Pro tebe jedině obdiv a gratulace ;-)

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, môžem sa spýtať koľko Zuzkiných workoutov denne cvičíš? Niektoré majú len 10min a aj keď je to makačka príde mi málo len jeden denne ale zas som tak mimo že do ďalšieho sa mi nechce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dani, vedle v menu je kalendář mých workoutů, z čehož poznáš, že cvičím se Zuzkou jen jeden denně :) Vyhovuje mi to :)) Jsou to náročné věci, při kterých spálím za 10 minut to, co s ostatními za půl hodiny. Záleží čistě na tobě, jak se do toho chceš pustit. Mně stačí jeden. To je účel HIIT tréninků.

   Vymazat
 12. Ahoj, jsem tu dnes poprvé, ale musím uznat, že jsi kabrňák, ta změna je neuvěřitelná, paráda!!!
  Z lidí, kteří pomlouvají, že jsi už vychrtlá si nic nedělej..závist, že oni nejsou schopní sundat zadek z gauče!
  Jen tak dál!!!

  OdpovědětVymazat
 13. no pozor, já i o svátky zůstala zdravé stravě věrná :) neměla jsem jediný kousek cukroví ani ničeho nezdravého :D
  gratuluju k osmi měsícům, jsi úžasná! :)
  a z focení si nic nedělej, taky mi to nejde fotit :/:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kami, to je škoda, že sis "nezařádila" aspoň o Vánocích :D Ale samozřejmě, je to každého volba :))) na druhou stranu jsi šikovná, ale já se na Vánoce kvůli tomuto těšila, bylo to v plánu hřešit :D

   Vymazat
  2. já se na Vánoce netěšila, tak možná proto mě to ani netrápí

   Vymazat
 14. Tvé pokroky jdou vidět, to je jasné! :))
  Škoda, že se fotka neuchytila v soutěži, držela jsem pěsti. Tak snad se naskytne nějaké další, aby sis mohla "odškrtnout" své předsevzetí. :))

  http://fitkriss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj může se tě zeptat cvičila jsi ráno nebo po obědě těch prvních 30 dní?

  OdpovědětVymazat
 16. A myslíš že nějak hodně bude vadit že budu cvičit po 3 hodině .Kvůli škole

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by to mělo hodně vadit? Není prostě důležité cvičit? :)

   Vymazat
  2. Jo pravda :) jsi prostě úžasná . Já měla na začátku září 85 kilo a ted mám 65 díky :)

   Vymazat
 17. Ahoj Nikki,pravidelně tě čtu a teprve teď jsem se dokopala k nějakému komentáři :-) Gratuluji k tomu odhodlání se sebou něco dělat a k trpělivosti to vydržet.Já jsem před narozením dcerky cvičila pravidelně 5x týdně, nejvíce mě chytlo taebo, ta dynamika, ten pocit po cvičení, no prostě to byla moje láska, kombinovala jsem to s powerjogou....taky paráda,ale pak se narodila malá a já to začala flákat a přibrala jsem 10 kg...čas by byl,ale dokopat se a zvednout zadek a přesunout se do fitka a pak zase z fitka domů...no a pak jsem objevila kouzlo cvičení doma...díky tobě!!! Začalo mě to bavit a už jsem na tom tak trochu závislá, těším se,až ráno vstanu o hodinku dřív a zacvičím si...pak přes den prostě líp funguju. Takže ber tenhle příspěvek jako poděkování :-) No a já mám opačnej problém, pekáč buchet není problém,ale ta prd...ta nechce a nechce dolů :-( nahoře mám velikost 36 a dole 42 :-(((Takže se do ní kousnu a něco s ní udělám :-)Díky za motivaci!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Ivíku :)
   Děkuji za komentář, jsem ráda, že se ti cvičení doma zalíbilo... chápu, že denní chození do fitka může pro některé být otrava, třeba já si to taky nedokážu představit :)

   Takže ať se Ti daří zapracovat na "čtyřicetdvojce" :) Určitě to půjde!! :)

   Vymazat
 18. Pro tvé tělo bych vraždila. Udělala jsi ohromný pokrok a já před Tebou smekám. Tvoje stránky mi budou motivací na cestě za svou vysněnou postavou. Stydím se, jak jsem se dokázala vyprasit a přitom jsem svobodná bezdětná holka. Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem byla i bez dětí jak čuňátko :) Ale důležité je si to uvědomit, naštvat se a jít s tím něco dělat :)) Z tebe cítím, že jsi doslova na sebe vytočená, takže šup šup, ať ti to jde :))

   Vymazat
  2. tak jsem si dneska konečně dostahovala turbofire a musím říct, že je to po dlouhé době cvičení, které mě opravdu chytlo. Vypadám u toho sice velice směšně, protože vůbec nestíhám a myslím že se zítra nehnu, ale bavilo mě to a o tom to je. Od zítřka si budu poctivě odškrtávat cvičební plán a těším se na svoje nové já :-). Míša

   Vymazat
  3. Výborně :)) Jde o to najít si to svoje :))) Ať se daří :)

   Vymazat
 19. Ahoj Nikki,smekám před tebou co jsi okázala je užasné,moc moc ti to sluší a je vidět,že když se chce,všechno jde.
  Já sama jsem za svuj život/je mi 37/ dokázala zhubnout už asi tak dohromady minim 100kg,mám toho za sebou strašně moc hubnu asi od 13 let,,počínaje striktníma dietama,hladovkama,kdy jsem měsíc jen pila zeleninové šťávy,dělená strava,zničené tělo ve formě štítná žláza z prášků na hubnutí,odstraněný žlučník z drastických diet,pak taky bandáž žaludku..až jsem ve 30letech najednou začala běhat při váze 105kg,bylo to strašné,bolely mě klouby,uběhla jsem sotva 500m ale pak mě to chytlo,trochu jsem upravila stravu,odbourala sladké,které miluju,ale zase jsem se netýrala,když jsem měla chuť tak jsem si dala,ale pak o to víc běhala a o kus dál..navyšovala jsem kilometry,běhala denně ať pršelo,mrzlo,byl sníh nebo vedro..denně někdy i 2x,dotáhla jsem to na přibližně 12km denně a to jsem běhala třeba ve 3 v noci nebo v 22 večer,protože nebyl čas.. a zhubla jsem 35kg,nohy a zadek jsem měla hubenoučké,vysportované,moc spokojenost,byla jsem i na plastice břicha a prsou/modelace/,takže dneska už vím,že jinak než bez pohybu hubnout nemá cenu.Bohužel ted jsem zrovna ve fázi,že jsem zase o 12-15kg těžší než bych potřebovala,prostě nevím - trpím totiž záchvatovitým přejídáním a jak se do toho dostanu tak jedu,pak ani nic nedělám a jen se cpu sladkostma a jsem v bludném kruhu,ale dokážu to přetnout musím a chci ,do léta je nejvyšší čas začít...Obzvláš´t když vidím tebe,tak si vzpomenu na sebe a na to jaká jsem byla,kolik mám krásných hadrů a triček ve sklepě a vzpomenu si,že to opravdu jde i mě,Jillian bych moc ráda zkusila,uvidíme,zatím se vrhnu na to svoje běhání a začnu na rotopedu.Držím ti palce at se ti splní všechny cíle a děkuji ti za tvuj blog,který je velkou motivací pro spoustu lidí,je to super a těším se na tvé další uspěchy ahoj Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Peti,
   nevím, zda říct "pěkný" komentář, jelikož jsem se dokázala vcítit do tvého problému, a hlavně do boje, kterými si na svých počátcích procházela. Jsem prvně moc ráda, že jsi pochopila, že dietami cesta nevede a že i dnes víš a pamatuješ si ten pocit, jaký to je, být hezká štíhlá holka :))) Tohoto se drž :) a vzpomínej na to. Když jsi to dokázala jednou, není důvod, proč to nedokázat zase :)) Navíc, tělo si to určitě bude pamatovat a pomůže ti. Určitě se samo cítilo dobře tam, kde už jednou bylo. Takže žádné vzdávání, naser se a jdi do toho po hlavě znovu :))) Mysli na ty věci v tom šatníku.... na ten zadeček.... na ty pohledy lidí, až tě zase uvidí tak, jak ty si přeješ :)))

   Hodně štěstí :))

   Vymazat
 20. moc děkuji za podporu,budu na to myslet

  OdpovědětVymazat
 21. Prosím,prosím,Zuzku Light cvičíš každý den jiný workout?Přešla jsem teď na s Jillian.Je to soda,ale dá se to zvládnout:)

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj, dnes jsem se k Tobě zatoulala poprvé, náhodou. Blahopřeju k proměně! Mně se asi před rokem podařilo shodit 20 kg, bohužel jsem zase asi 7 kg nabrala. Ale před týdnem jsem začala s 30 day shred, trochu se snažím hlídat jídlo, tak uvidím. Jen mě dnes začalo bolet koleno a asi jsem si natáhla stehna, takže si asi zítra budu muset dát pauzu... Jinak 30 DS se cvičí těch 30 dní v kuse, nebo jsou tam nějaké "volné" dny? Díky a držím palce!

  OdpovědětVymazat
 23. Ahojky..
  Chtěla bych se jen zeptat, kdy je podle Tebe nejlepší to cvičení provádět, jestli ráno, nebo večer??? A jak s jídlem. Kdy se naposledy najíst před cvičením a jestli ještě po něm něco jíst???

  Děkuji Evča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, možná by ti poradil tento článek :)
   http://mojetelo.blogspot.cz/2012/10/kdy-je-nejlepsi-cvicit-kdy-jist-pred-po.html

   Vymazat

Děkuji za komentář :-)