Musím vám říct něco důležitého ...


Milí čtenáři,
čas od času v našich životech dochází k určitým změnám, které nás nutí veškeré naše plány a cíle, na kterých tak pilně pracujeme, překopat. Ve stejné situaci se právě nacházím i já. Určitě nechci, aby tahle "zpráva" zněla nějak tragicky, jelikož mně osobně už pár dní vytváří připitomělý úsměv na tváři, i když si na ten svůj vysněný six-pack budu muset pár měsíců ještě počkat. No, co nadělám, one-pack taky dobrý ;)

Čtyři týdny a jeden centimetr, "malá kulička" - takto příhodně onu změnu nazval můj lékař ☺ Díky tomuto uhnízděnému tvorečkovi budu muset výrazně přehodnotit své cvičební aktivity, zkrátka a dobře, na doporučení je musím zmírnit a v těchto týdnech být k nám dvěma šetrnější ☺ Dobře víte, že nejsem schopna fungovat bez pohybu, takže následujících (už jen) osm měsíců, pro mne budou neskutečnou výzvou. 

Prosím, neptejte se mne na budoucnost blogu, jediné co vám mohu slíbit, že se ze značky Moje tělo nestane těhotenská poradna :D Až se budu chtít někde vyfňukat, pravděpodobně si zajdu ulevit na příhodnější místo :D Co vám mohu zaručit je to, že se nezbavíte mých proměn, jelikož si myslím, že bude zajímavé sledovat, jak "rostu". Mou výzvou bude tedy dokázat sama sobě, že v těhotenství není nutné přibrat dvacet sedm kilogramů, jako tomu bylo při tom předchozím. Nemíním utírat činky od prachu, nemíním přestat dělit se s vámi o zdravé recepty a dost možná vám polezu na nervy s recenzemi na "trochu jiné" cvičení ☺ Ale ať.

Budu podruhé maminka ☺
To je vše. To je vše, co jsem měla na srdci a chtěla vám říct ☺

K.

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)