Den 281 - mimčo, protein, můj jídelníček, zajímavosti a nudnosti

Všechny vás zdravím, dnešní příspěvek by byl velmi obsáhlý, kdybych vám chtěla napsat všechno, co jsem chtěla, takže to udělám velmi foto-stručně a vy už si určitě domyslíte, co se kolem mne momentálně děje ☺ Jsem taky hrozně ráda, že jsem tento příspěvek dala dohromady už včera, protože řeknu vám, dnes je mi fakt dost špatně od rána, většinou se ty moje ranní nevolnosti tak do hodiny uklidní, ale kulička má asi dnes svůj den a dává mi co proto. A nacpat do sebe snídani v takovém stavu je fakt nadlidský výkon.  
Co vás tedy v dnešním příspěvku čeká: dozvíte se, proč žena v těhotenství přibere 9 kilo a nijak to neovlivní,  uvidíte můj jídelníček za jeden den, který jsem pro vás nafotila, a... však se mrkněte sami.  
Momentálně čtu: recenzní výtisk pro nakladatelství CooBoo, velmi zajímavá kniha. No a také pročítám (znovu) nejlepší příručky na světě, které mi osvětlily a pomohly i v prvním těhu ☺
A tady jde krásně vidět, že ač žena chce nebo ne, během těhotenství vždycky musí přibrat. Tak doufám, že těch 9 kilo bude můj strop :D
A tady se teď nacházím. Za chvíli "mu" bude bít srdíčko ♥
Od Ronnie mi přišel protein, který pro vás budu testovat. Otevřela jsem krabici a málem padla, ta vůně byla neskutečná. Tahle krabice je plná čokolády a kokosu. Pár sáčků pro vás vyšetřím do další soutěže ☺ Ještě musím na poštu, kde mám ještě jeden balíček s dalším mixem příchutí. To bude dělo. Jsem hrozně zvědavá a napnutá a během příštího týdne určitě čekejte recenzi ☺ Mimochodem, soutěžíte?
Můj syn Martínek dostal své první vysvědčení. Za samé jedničky měl slíbeno vybrat si něco v hračkářství ☺  Když jsem se dozvěděla, že vysvědčení v prvních třídách už není klasicky hodnoceno jednou známkou, koukala jsem jak puk. A musím říct, rozdávaly se i dvojky!!!
Mimochodem, video s 9 měsíční proměnou bylo za 7 dní shlédnuto 6.000x .... když řeknu, že jsem takové číslo nečekala, tak ze mne mluví opravdu čistá upřímnost ☺ 
***
Dlouho, předlouho se mě ptáte, zda bych vám nepomohla sestavit nějaký ukázkový jídelníček. A já dlouho, předlouho odpovídám stále stejně, že jídelníčky druhým nepíši a nebudu ☺ A taky se mě dlouho ptáte, zda bych vám nenapsala svůj jídelníček, jakým způsobem jít. Ani to dělat nebudu :D Ale když bude čas a nálada,  jsem pro čas od času vám nafotit, jak se během dne stravuji. V první řadě, nepočítám si ani sacharidy, ani bílkoviny, ani tuky. A kalorie odhaduji pro svou potřebu. Jídelníček, který jsem vám z tohoto dne nafotila odhaduji kolem 1600 kcal / 6700 KJ, možná i víc. Jedla jsem každé tři hodiny ☺ 
Snídaně: celozrnné tousty s arašídovým máslem + banán
Svačina: jahodový zákys + celozrnný fit rohlík
Oběd: kuřecí vývar, rýže, kuřecí plátek s omáčkou
Svačina: kukuřičné paličky, bílý jogurt s medem a skořicí 
Večeře: 3 vejce s 2 rajčaty 
Někteří z vás se rozhodli arašídové máslo vyzkoušet a přijde jim tuhé. No, ono vám to nepřijde. Ono ta konzistence prostě tuhá je :D Takže nejlepší varianta, pomazat máslem teplý toust ;)
Svačila jsem venku, koupila jsem si celozrnný rohlík, o klasické velikosti rohlíku, k tomu vypila 300 ml jahodový zákys. Bála jsem se toho, ale byl vynikající. Výrobce mě navnadil nápisem "z kvalitního českého mléka".
Můj oběd byl ve znamení domácího kuřecího vývaru s trochou mrkve a třemi lžícemi vařených nudlí. K tomu na malý talířek jedna naběračka uvařené rýže (70 g, kvůli vám jsem to i zvážila ☺), jeden silnější plátek kuřecího masa, s jednou naběračkou omáčky z mrkve, sladké mleté papriky a eidamu.
Kukuřičné paličky nám donesla teta od Martínka, byly potažené lehounkatou vrstvou čokolády, ono to jde i vidět, že tam toho spíš více není než je ☺ A byly opravdu skvělé. K tomu bílý jogurt se lžičkou medu a skořice.
Dlouho jsem neměla vajíčka a měla jsem na ně děsnou chuť.  Takže jsem si osmahla hned tři kousky, vybírala jsem z S velikosti, máme domácí namíchané velikostně porůznu. K tomu 2 rajčátka.
***

Na úplný závěr bych vám ještě z celého srdce chtěla poděkovat za ta kvanta gratulací, kterými jste mne zásobili v posledních dnech. Ať k dosažení 9 měsíců fitness životního stylu, či k miminku. Musím říct, že sice jsem teprve na počátku, ale už teď cítím neskutečné změny oproti prvnímu těhotenství.  
  1. nemám typické chutě jako posledně... 
  2. bývám neskutečně rychle a brzy unavená jak při cvičení, tak prostě během dne (po 10 min s Jillian si připadám jak po půl hodině, po 30 minutách s Jill, se klepu jak po Insanity ☺)
  3. ráno mi bývá špatně od žaludku, což mi dělá problém snídat, ale držím se, ještě jsem ani jednou nevynechala. Snídaně totiž ty pocity žaludku na vodě nějak prolomí a hned je mi líp ☺
  4. strašlivě mě bolí prsa, pomalu se jich nemohu ani dotknout, je to jako kdybych se dotkla dost citlivé modřiny... jau jau... trp matko... ☺
  5. dělím se o svůj průběh těhotenství s lidmi, které vůbec neznám, ale kterým to říkám, protože to po mně chtěli a protože byli zvědaví a protože dalších milión důvodů a vůbec mi to nevadí :D

Krásný zbytek dne,

Kristina 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram