Jídlo, bříško, knihy, DVD, müsli

By pondělí, května 13, 2013

Za posledních pár dní jsem nafotila opět nějaké obrázky, dnešek byl ve znamení hromady balíčků, které mi poštou přišly a já si říkala, že se podělím. Není to žádné chlubení, jen mi to udělalo radost a já se ráda o své radosti dělím a... no, možná je to trošku chlubení :D Ale určitě v dobrém slova smyslu :)) 


Tohle jsem měla myslím ke snídani, babiččiny buchty nedokážu odmítnout ani já, navíc, babička tyhle buchty dělá převážně ovocné, s minimální vrstvou těsta. Takže jsem si dala ke snídani dva kousky z černého rybízu, k tomu misku jahodového jogurtu s müsli od Das Müsli (mňam) a k tomu pár jahod :)


Jogobellu, přiznám se, moc nemusí, ale zaujala mě variace příchutě malina - citron, nebylo to špatné.


Jahody. Snad poznali všichni :D Foto jahod proto, protože byly od farmáře a byly neskutečně slaďounké a hanba mi, ale nerozdělila jsem se :( Tedy rozdělila, s bříškem :D


Tohle foto je z víkendu, dva celozrnné tousty se šunkou a sýrem, k tomu miska ovoce s hroznovým vínem, pomerančem a melounem (neskutečně drahým, ale neplatila jsem ho já :P :D)

 

Tyhle fotky jsou z dnešního rána, říkala jsem si, že jsem se vám s bříškem už dlouho neukázala. Rosteme pěkně tedy, když to porovnám s tím, co jsem vám ukázala naposledy. Jsem ve 22. týdnu. Ve čtvrtek bychom se měli dozvědět, co vlastně nosím v bříšku, protože jsem na ultrazvuku byla naposledy v 11. týdnu a to bohužel bylo příliš brzy na to něco rozeznat :)) Měla bych mít k tomuto období, dle chytrých knížek, přírůstek na váze kolem 5 kilo, no mám 7 :D Ale co... tipuju, že tak dvě kila mám jen v prsou, holky, klidně se podělím :D Radši se vám snad ani nebudu ukazovat, jaké vnady momentálně na hrudi nosím :D


Připravený přebalovací pultík pro miminko. Já vím, že asi brzy, ale já jsem typ, co potřebuje a musí být hodně dopředu dobře připraven. Teď už chybí jen kočárek, monitor dechu a miminko :)


V těchto peřinkách spával už můj synek Martínek před osmi lety, teď tedy podědí sourozenec :)


Martínek koupil své mamince ke Dni matek kytičku :) Miluju všechno, co roste :)) Pánové si nechaj ty dvojsmysly pro sebe jo? :D


Tak moc jsem byla nadšená tímto müsli, že si toho všimli ve firmě Das Müsli zabývající se dovozem tohoto úžasně chutného müsli. Ve třech vzorečcích na mne asi čeká překvapení, budu pro vás recenzovat příchutě, které se na náš trh chystají. Hned zítra s jedním začnu a moc se těším, mňam :) V logu firmy je napsáno, že jde o návykové müsli, s tím musím souhlasit. 


Pro svůj knižní blog jsem dnes také obdržela knížku s dárečkem. Albatros Media je ... tedy ta ona jedna hodná nejmenovaná paní, co tam pracuje, úplně báječná :) Pro knižní blog budu číst knihu Zakletá, jsem na ni zvědavá a to moc. Radost mi strašlivě udělaly ale knížky navíc, které byly doplněny milými vzkazy na lístečcích :)) Určitě poděkuji e-mailem, ale udělám to ještě tady :) Děkuji moc paní M. Knížka o těhotenství vypadá neskutečně dobře a ta příručka pro maminku se synkem, respektive nápady ke tvoření pro kluka, je taky naprostá bomba :) Moc díky!!! I vy se mrkněte v knihkupectví, určitě se vám zalíbí :)


To nejlepší nakonec. ZUZKA LIGHT je doma!!! Je to neskutečné, ale od objednávky do dnešního dne uplynulo osm dní!!! Tomu říkám rychlost, to nesvedou ani české firmy s naší poštou :D Jak já se těším, až se budu moci na tohle vrhnout. 

K.

Mohlo by se vám líbit

0 Comments