Jídlo, bříško, knihy, DVD, müsli

 

Tyhle fotky jsou z dnešního rána, říkala jsem si, že jsem se vám s bříškem už dlouho neukázala. Rosteme pěkně tedy, když to porovnám s tím, co jsem vám ukázala naposledy. Jsem ve 22. týdnu. Ve čtvrtek bychom se měli dozvědět, co vlastně nosím v bříšku, protože jsem na ultrazvuku byla naposledy v 11. týdnu a to bohužel bylo příliš brzy na to něco rozeznat :)) Měla bych mít k tomuto období, dle chytrých knížek, přírůstek na váze kolem 5 kilo, no mám 7 :D Ale co... tipuju, že tak dvě kila mám jen v prsou, holky, klidně se podělím :D Radši se vám snad ani nebudu ukazovat, jaké vnady momentálně na hrudi nosím :D


Tohle jsem měla myslím ke snídani, babiččiny buchty nedokážu odmítnout ani já, navíc, babička tyhle buchty dělá převážně ovocné, s minimální vrstvou těsta. Takže jsem si dala ke snídani dva kousky z černého rybízu, k tomu misku jahodového jogurtu s müsli od Das Müsli (mňam) a k tomu pár jahod :)


Připravený přebalovací pultík pro miminko. Já vím, že asi brzy, ale já jsem typ, co potřebuje a musí být hodně dopředu dobře připraven. Teď už chybí jen kočárek, monitor dechu a miminko :)


V těchto peřinkách spával už můj synek Martínek před osmi lety, teď tedy podědí sourozenec :)


Martínek koupil své mamince ke Dni matek kytičku :) Miluju všechno, co roste :)) Pánové si nechaj ty dvojsmysly pro sebe jo? :D


To nejlepší nakonec. ZUZKA LIGHT je doma!!! Je to neskutečné, ale od objednávky do dnešního dne uplynulo osm dní!!! Tomu říkám rychlost. Jak já se těším, až se budu moci na tohle vrhnout. 

K.

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)