Jídlo, bříško, knihy, DVD, müsli

By pondělí, května 13, 2013


Tohle jsem měla myslím ke snídani, babiččiny buchty nedokážu odmítnout ani já, navíc, babička tyhle buchty dělá převážně ovocné, s minimální vrstvou těsta. Takže jsem si dala ke snídani dva kousky z černého rybízu, k tomu misku jahodového jogurtu s müsli od Das Müsli (mňam) a k tomu pár jahod :)

 

Tyhle fotky jsou z dnešního rána, říkala jsem si, že jsem se vám s bříškem už dlouho neukázala. Rosteme pěkně tedy, když to porovnám s tím, co jsem vám ukázala naposledy. Jsem ve 22. týdnu. Ve čtvrtek bychom se měli dozvědět, co vlastně nosím v bříšku, protože jsem na ultrazvuku byla naposledy v 11. týdnu a to bohužel bylo příliš brzy na to něco rozeznat :)) Měla bych mít k tomuto období, dle chytrých knížek, přírůstek na váze kolem 5 kilo, no mám 7 :D Ale co... tipuju, že tak dvě kila mám jen v prsou, holky, klidně se podělím :D Radši se vám snad ani nebudu ukazovat, jaké vnady momentálně na hrudi nosím :D


Připravený přebalovací pultík pro miminko. Já vím, že asi brzy, ale já jsem typ, co potřebuje a musí být hodně dopředu dobře připraven. Teď už chybí jen kočárek, monitor dechu a miminko :)


V těchto peřinkách spával už můj synek Martínek před osmi lety, teď tedy podědí sourozenec :)


Martínek koupil své mamince ke Dni matek kytičku :) Miluju všechno, co roste :)) Pánové si nechaj ty dvojsmysly pro sebe jo? :D


To nejlepší nakonec. ZUZKA LIGHT je doma!!! Je to neskutečné, ale od objednávky do dnešního dne uplynulo osm dní!!! Tomu říkám rychlost, to nesvedou ani české firmy s naší poštou :D Jak já se těším, až se budu moci na tohle vrhnout. 

K.

Mohlo by se vám líbit

0 Comments