Když chybí pohyb...

By sobota, května 04, 2013

Strašně moc se mi stýská po klasickém cvičení. V hlavě si vytvářím vlastní workouty, u kterých umírám vyčerpáním a cítím, jak se mi po těch vyčerpávajících pocitech strašně stýská. Možná je to dost ovlivněno i tím, že teď dávám dohromady stránku Zuzky Light, no a právě, když brouzdám a dávám dohromady různé workouty Zuzky, úplně můj fitness duch trpí... nicméně, už jsem v půlce. Už jsem v půlce!!! Za chvíli bude stránka online ☺


Další věc, musím opětovně zapracovat na svém pitném režimu, protože to co já zase vyvádím je neskutečné. Takže jsem nakoupila celej balík pití, který tady nechci hodně brzy vidět. Hodně jsem si to způsobila prací, u které zapomínám jíst, ale hlavně pít, protože žaludek se hladem vždycky ozve a to já pak nekompromisně vstanu a jdu si připravit jídlo. Ale s pitným režimem jsem jak slepá, hluchá a taky dost trošku blb. Za včerejšek jsem měla snad jen dvě nebo tři skleničky pití, vlastně ještě ráno skleničku mrkvové šťávy, ale to je málo. Když si na pitný režim vzpomenete až večer, a pak v noci lítáte na záchod jak torpédo. Takže mým cílem pro příští týden je, aby ty nakoupené láhve pití zmizely do čtvrtka. 

V těchto dnech předěláváme bydlení kvůli miminku, zatím se změn dostalo v pokoji mého prcka, teď ještě tomu maličkému stvoření přizpůsobit můj (náš) pokoj. Bude se kupovat postel, dělat se nové dveře (nechci otvírací, ale posuvné), musím obrousit postýlku a znovu ji přelakovat. 
V neposlední řadě mi také v těchto dnech maturuje přítel, který letošní státní maturitu nazývá fraškou a výsměchem :) Tak uvidíme, zda mu takový nadhled vydrží i u ústních :) V obleku mu to strašlivě sluší, v momentě, kdy si jej obleče mám chuť to z něj všechno zase sundat :D Ale to mu říkat nebudu, že? :P Je to skvělý chlap. Už jen proto, že mi neustále nosí kytky a mango :)

K.

Moje dnešní snídaně: Ovoce (banán, hruška, pomeranč), hrst nasekaných oříšků, dvě kostky mléčné čokolády nastrouhané a jogurt Aloe Vera 

Dočetla jsem Fifty Shades a vrhám se na tuhle (prý) bláznivou knížku Zůstaň. Zatím to vypadá dobře :)


Mohlo by se vám líbit

0 Comments