Slibuji dnes přede všemi...


... nebudu slibovat jako jiskra jasná  Ale prostě jako Kristina.

Ahojte, řekla jsem si, že to udělám a nejlepší způsob, jak svůj slib dodržet, je napsat jej veřejně, tak, jako jsem to dělala na začátku. O co jde? 

Neustále vám v emailech tvrdím a píšu, jak není váha podstatná. Je to tak? Neustále poukazuji na to, že bychom měli sami sebe hodnotit podle toho, jak se vlezeme do svého oblečení a kolik centimetrů ztrácíme v objemu. Abyste viděli, že jen tak nežvatlám, rozhodla jsem se, že dostojím svého slova a po porodu udělám dvě věci. Po návratu z porodnice se zvážím, vyfotím se a změřím se. Zatímco budu metr používat každý týden a zapisovat si změny, na váhu nestoupnu. Chtěla bych tak se všemi, kdož mají jakýsi blok v hlavě a za každou cenu řeší čísla na té věci pod nohama, společně držet se toho, že na váhu nevlezeme a budeme se orientovat jen díky číslům, které nám změří metr. 

A aby to bylo zajímavější, na váhu vlezu až 50. den po porodu (proč až padesát, nevím... třicet mi přišlo málo ☺). Slibuji, že to vydržím a vy budete moci sledovat a společně se mnou s mými zápisky v deníku pozorovat, co jsem cvičila a jaké hodnoty jsem po každém týdnu naměřila. A doufám, že vy, kteří stále bojujete a nedokážete si stoupání na váhu odepřít, v tom pojedete se mnou. 

Vím, že je to ještě dlouhá doba, ale dávám to sem zcela čistě proto, aby jste si na mne vzpomněli a hlídali mě  ☺ Já podvádět nebudu... jen vám chci ukázat a dokázat, že váha JE nepřítel ☺ A jak to dokázat víc, než vám jít příkladem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram