Finišujeme...

By úterý, září 17, 2013

Jelikož se mi hromadí e-maily a zprávy a sms-ky a všechno a každý netrpělivě očekává KDY UŽ KONEČNĚ přijde miminko na svět, rozhodla jsem se, že vám trošinku přiblížím situaci. 
Momentálně jsme opravdu velmi těsně před cílem, termín máme 22. září v neděli a je dost pravděpodobné, že se do té doby nový fitness človíček narodí ☺ Na žádnou komunikaci od nikoho momentálně neodpovídám, protože mnou nervozita opravdu cloumá. Chci říct, smůlu mají i mí nejbližší ☺ Čím méně zpráv a dotazů, tím lépe pro mě, jsem fakticky celá napjatá a každá kontrakce, která mne čím dál více navštěvuje mne uvádí do pozoru, zda je to TO ono. Prozatím se bolesti vždycky nějak vytratí, ale v pátek odjíždíme do Krnova do porodnice na doporučení i s věcmi, protože je dost možné, že už si nás tam nechají. Byla bych ráda, kdyby ano. Ráda bych se už "zbavila" onoho sloního těla :-D Miminko už prostoru také moc nemá, celé tělo, respektive jeho reakce na těhotenství, se teď poslední dny naprosto změnilo. Tu změnu každá maminka prostě silně pocítí, je to úplně jiné. 

Dnes jsme si s přítelem zašli na poslední společný oběd, dala jsem si pěkně ostré kung-pao s rýží, byla to tak skvělá dobrota, že bych to mohla jíst denně, ale zanedlouho si takové pikantní bašty budu muset odpustit. 

A mimochodem, kromě miminka se už vážně těším na pohyb. Strašně moc. Strašně moc se těším, až si budu zase denně zaznamenávat svůj postup směrem k vysněné postavě. Tu momentálně fakticky nemám ☺ Zvážím se, změřím se a pěkně pomalinku se do toho pustím ☺

Tak tedy, do neděle bych už to své prtě hrozně ráda chovala. A budu se vám snažit každopádně dát vědět, co a jak ☺ Uf. Držte palce, ať to miminku netrvá zase 17 hodin, jako tomu prvnímu :-D Už jsem mimču domlouvala, že bych to ráda zkrátila minimálně na půlku :-D 

K. 

Mohlo by se vám líbit

0 Comments