HOTmilk Eclipse - podprsenka pro maminky


Od firmy Správná podprsenka jsem zkoušela již jedno prádlo. U vás mělo skvělý ohlas a daly jste mi za pravdu, že podprsenka Panache Sport opravdu stojí za to. Nyní, coby maminka, jsem dostala možnost otestovat další produkt a musím říci, že pokud jsem byla nadšena z předešlé podprsenky, tento současný kousek naprosto předčil moje očekávání. Ráda bych vás seznámila s kojící podprsenkou HOTmilk Eclipse.

Je mi jasné, že spousta z vás netěhotných a těch, které neplánujete v nějaké brzké době potomka si řeknete, že tohle není nic pro vás. Věřte, že se vás to ale jednou týkat bude a pochopíte, že kvalitní prádlo, které vám umožní pohodlně kdykoli a kdekoli kojit a zároveň vypadat sexy, bude zapotřebí. I jako těhotná nebo kojící maminka se budete prostě chtít cítit skvěle a žensky. I já jsem při nabídce otestovat tohle prádlo měla pochyby a říkala jsem si, na co mi takový luxus bude, nepotřebuji to, třeba se mi to vůbec nebude zamlouvat a co na kojící podprsence je vlastně tak výjimečného, že se musí vůbec vyrábět a prodávat. Pochopila jsem v momentě, když jsem si ji vyzvedla na poště a poprvé hodila na sebe.

První dojmy
Na čem záleží nejvíc? Určitě na prvním dojmu. Po rozbalení jsem čekala prostě klasické prádlo. Oh, jak jsem se zmýlila. Musím říci, že já osobně jsem hezčí podprsenku ještě neměla. Precizní zpracování, uprostřed mezi košíčky je krásný decentní kamínek s mašličkou a celkově na mne dělalo prádlo HOTmilk dojem, že snad ani není určeno na kojení. Ten večer jsem se s ní promenádovala po bytě, abych ji prostě zkoušela a testovala za jakékoli situace. Ano, přiznám se, nejdříve jsem zápasila s onou, pro mne novinkou, odepínání vrchní části košíčků, a jak vlastně celá ta věc funguje, ale po druhém třetím použití už jsem byla doma a strašně se mi celá ta věc zamlouvala. Třešničkou na dortu bylo už jen konstatování přítele, když na mne objevil nové prádlo, a jeho zasněný pohled se slovy, že se mu fakt strašně líbím ☺ Tudíž jsem pochopila, že i v kojící podprsence může žena vypadat sexy a svůdně ☺

HOTmilk v praxi
Člověk si řekne, že pokud své miminko krmí jen doma, nepotřebuje to s prádlem nijak přehánět. Chyba. Už u prvního dítka se mi několikrát přihodilo, že chtě nechtě jsem musela miminko nakojit i mimo domov. Jakmile to maličké začne plakat a dožadovat se, nic jiného není možné, než si prostě najít vhodné místo, ať už venku nebo u návštěvy. Pamatuji si přesně na okamžiky, kdy jsem se styděla. Ne za to, že jsem musela poodhalit kousek těla, které bylo určeno jen pro miminko (a přítele), ale proto, že jsem se styděla za své prádlo. Necítila jsem se vůbec dobře. Jako bych tím momentem degradovalo kousek svého ženství. Tomu je tentokrát konec. Podprsenku HOTmilk nosím teď vlastně den co den. Úžasnou službu mi poskytla právě v momentě, kdy jsem musela dokrmit svou malou ratolest u lékařky. Vzpomněla jsem si na ony pocity tenkrát a okamžitě je vítězoslavně zapudila. Mám přece na sobě svoji HOTmilk kámošku ☺ Ostychy byly ty tam. Nebyl žádný pocit zahanbení nebo studu, naopak jsem se cítila naprosto božsky, suverénně, čistě, upraveně, maminkovsky ☺ Použití podprsenky bylo prostě v takovém případě něžné a decentní. Žádné velké odhalení prsou, stačilo odepnout horní „háček“, vrchní část košíčku mírně stáhnout a bylo.

Jak si vybrat tu správnou velikost
Stejně jako u každé jiné podprsenky, i u této je nutnost se správně přeměřit, aby vám prádlo sedělo na jedničku. To se u nás při měření podařilo, já své míry zasílala přímo paní Karolíně, která se o všechno postarala, ale vy se můžete přeměřit a zjistit svoji správnou velikost zde. Na této stránce, pokud si nebudete jisté, je i možnost se poradit přímo v poradně, kam můžete napsat. Nemusíte se bát, že by vám například obvod podprsenky byl za chvíli velký, jelikož vzadu na prádle je celých šest řad háčků, takže přizpůsobení je možné i za situace, že byste třeba výrazně zhubly.


HOTmilk Motherhood aneb kolekce pro nastávající maminky
Maminky se chtějí cítit pohodlně, ale zároveň také žensky a být okouzlující. Z toho důvodu HOTmilk navrhuje podprsenky, které všechno toto umožňují. Všechny podprsenky jsou předem testovány a to zásadně na nastávajících maminkách. Pro výrobu se používají technologicky nejvyspělejší látky a doplňky, které dávají vzniknout těmto nádherným podprsenkám. 


Speciální vlastnosti kojicích podprsenek značky HOTmilk:
1) Měkká bavlněná podšívka: zaručuje naprostý komfort při nošení. Bradavky bývají v období těhotenství a po porodu velmi citlivé a proto je důležité, aby podšívka byla z kvalitního materiálu, který nedráždí.
2) Odepínání pro snadné kojení:umožňuje maminkám jednou rukou odepnout podprsenku
3) Diskrétní kojení: po odepnutí podprsenka stále drží a zakrývá část poprsí díky speciální konstrukci
4) Šestiřadé zapínání podprsenky: velmi maminkám pomůže při změnách velikosti hrudníku před a po porodu
5) Žádné kostice: kostice mohou omezit přítok mléka nebo způsobit jiné zdravotní obtíže. Kojicí podprsenky značky HOTmilk mají speciální střih a design, aby podpořily také větší poprsí a to bez kostic. Některé modely mají velmi ohebné flexi kostice, ale téměř veškeré prádlo se vyrábí zcela bez nich.
6) Šířka ramínek: ramínka se rozšiřují společně s větší velikostí košíčku. Ve větších velikostech jsou tedy ramínka širší a velmi pohodlná.
7) Velikostní škála: 32B –42H (tj. obvod 70-110, košíčky jsou číslovány dle britského zdvojeného číslování, velikost H odpovídá zhruba českému L

Hotmilk nabízí také kojicí košilky a tílka, které mají zapracovanou kojicí podprsenku. Obvod kolem hrudníku je na gumu, nicméně po odepnutí má košilka zapracovanou „A“ podporu pro diskrétní kojení. Velmi oblíbené. Všechny košilky jsou nabírané na bříšku, po porodu vynikne elegantní řasení.

V nabídce najdete také těhotenské plavky. Díky řasení je lze nosit jak před porodem, tak po porodu. Ramínka lze odepnout a zapnout do kříže.

Kromě kojicích podprsenek najdete v nabídce také podprsenky bez odepínání na kojení. Tyto podprsenky jsou také bez kostic a jsou vhodné například na domácí nošení nebo na spaní.

Kojící připomínáček

Tohle je prostě naprosto rozkošná věcička z vlastní produkce Správné podprsenky. Jak jsem si na jejich webu přečetla, každý kousek je originál, protože si připomínáčky vyrábějí sami. Já také jednu krásnou "mašličku" dostala a přijde mi to jako skvělý nápad. Jsou to roztomilé stužky, které slouží maminkám k označení prsa, ze kterého budou příště kojit. Lze jej zakoupit přímo v obchodě, tak si určitě při nákupu HOTmilk podprsenky jeden vyberte ☺

Moje HOTmilk a moje promenáda
Co by to bylo za recenzi, kdybych se vám sama neukázala v této skvělé podprsence. Doufám, že se nevyděsíte nad mými vnadami, holt jsem kojící mamina ☺ Ale o to víc bych tuhle podprsenku doporučila, jelikož je zřejmé, že ani s většími prsy nemá toto prádlo sebemenší problém. V den, kdy jsem podprsenku dostala, jsem ji zapínala vzadu na poslední řadu háčků (je jich šest). O asi 14 dní později už jsem využívala o dvě řady méně. Cítím se v prádle velmi pohodlně, a jak jsem sdělovala v soukromých emailech paní Karolíně, která se o chod obchodu Správná podprsenka stará, nebudu ji mít jen na kojení, ale budu ji nosit i nadále, dlouho po té, protože tohle je jeden z nej kousků, které byly v mé skříni.

 

Slovo závěrem
Nevím, co na HOTmilk říkají už současné uživatelky, ale já jsem z tohoto kousku, který vlastním, tedy HOTmilk Eclipse, doslova nadšená. A víte co? Nebudu tuhle podprsenku užívat jen po dobu kojení, ale i nadále. Podprsenka je skvěle zpracovaná, pevná, nikde nic netáhne, nebolí, nemá žádné kostice a prsa přesto krásně drží!!! Košíčky drží i bez kostic krásný tvar a já na tuhle podprsenku prostě v žádném případě nedám dopustit. A jestli jsem u předešlého kousku říkala, že jsem nikdy na sobě lepší neměla, tak dost pravděpodobně existuje ještě o chloupek lepší a tou je ta, kterou mám momentálně na sobě i při psaní této recenze. Miluju ji!!!


Dopňující foto: z archivu prodejce

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)