Dnešní snídaně a oblíbené tyčinky na mlsání

By neděle, listopadu 17, 2013

Jelikož je opět neděle, tak jsem se po týdnu šla opět zvážit. Ručička je opět o něco níž, tentokrát už pod hranicí sedmdesáti kil, takže dnes nově 69,8 kg. Jaj, mám radost, Bob Harper i Zuzka Light fungují ☺ Ale bez správné stravy by to nešlo. Proto jsem se dnes po ránu neodměnila ničím nezdravým a dopřála si tuhle prima snídani. Celozrnný žitný chléb s lehkým nátěrem Flory (nesnáším nánosy másla), dvě kolečka šunky, ledový salát, půl kaki a dvě kostičky hořké čokolády s černou solí. Vůbec není špatná, sice není nijak kvalitní, ale je dobrá ☺


Tahle tyčinka je pro mne nově objevená ve zdravé výživě a je to neskutečně delikátní bio dýňová pochoutka, slazená glukózou a medem. Na jednu tyčinku (30 g) obsahuje 7 g bílkovin, což je bomba ☺ Strašlivě mi chutná a já musím kolem zdravé výživy chodit obklikou, jinak jsem schopná jich koupit i deset a všechny naráz sníst ☺ U nás stojí 13 Kč, na netu se ceny pohybují v rozmezí 15-18 Kč.


Jednu dobu patřila mezi mé oblíbené i oříšková Corny, ale od té doby, co obchoďáky prodávají pouze onu BIG verzi, přestala jsem ji kupovat. 

K.♥

Mohlo by se vám líbit

0 Comments