Recenze: fitness oblečení od Feel-joy.cz

Nevím jak vy, ale já se s Feel Joy poprvé setkala teprve nedávno, když jsem byla oslovena, abych pro vás jménem této značky uspořádala soutěž. Feel Joy přitom slaví úspěchy již od roku 2005 a v České Republice funguje od roku 2010. Nejde tedy o žádného nováčka. Nabízí své věci nejen pro ženy, ale také pro muže a děti. Již na první pohled na e-shop Feel Joy je jasné, jakým směrem se ubírá kolekce oblečení, kterou společnost nabízí. Na své si přijdou jak vyznavači tance, zumby, jógy či aerobicu, tak také fitness nadšenci, jako jsem třeba já a měla jsem jedinečnou možnost pro vás napsat tuhle recenzi na oblečení, které jsem si vybrala. Šlo hned o dva kousky, které mne zaujaly. Prvním bylo tyto dámské fitness kalhoty a druhým počinem byl do soupravy dámský top, obojí pyšně a nápaditě prezentující značku Feel Joy!!


DÁMSKÉ 3/4 KALHOTY GLOSSY - ČERNÉtyhle mi na stránkách e-shopu padly do oka úplně jako první. Líbily se mi střihově a pěkným stylovým logem na zadečku. Vybírala jsem si velikost XL, protože jsem si myslela, že mi budou akorát, podle popisu centimetrů pod produktem. Měla bych si začít víc věřit a měla jsem si určitě vzít menší číslo. Pokud si nebudete jisté, jakou velikost si vybrat, sáhněte po té menší.

Když mi kalhoty přišly, musela jsem si je - samozřejmě - okamžitě vyzkoušet. Materiál slibuje 89% bavlny a 11% Lycry. Musím naprosto jednoznačně říci, že jsou neskutečně příjemné! Připadala jsem si doslova jako v bavlnce ☺ Určitě nebudou mít využití jen při fitness, ale i při běžném nošení, až tak se mi z nich nechtělo a musela je nosit pořád ☺ Ano, přiznávám, i z důvodu "otestování". Já prostě ráda dávám věcem hned z počátku pěkně zabrat!

Šňůrka v pase i na nohavicích je z lesklejšího materiálu, po uvázání do stylu, který je na obrázku, již od pohledu nohy "zeštíhlely", takové drobné zavázání a jaký skvělý efekt to udělalo! Takže prvotní hodnocení vyšlo na jedničku.

Podle štítku se kalhoty mají prát na 30C, já tedy na štítky moc nekoukám a šoupla je na krátký program na 50C. Naštěstí pro mne, zůstaly v pořádku ☺ Doporučovala bych je však prát inside out, nebo-li naruby. Po vytažení z pračky na sebe pochytaly nějaký ten bordýlek z ostatních věcí a vypadaly o hodně hůř, než když jsem je do pračky házela. Musela jsem je pak za sucha dost proklepávat a porůznu obírat z toho, co všechno na sebe kalhoty doslova nalepily! Teď už vypadají daleko lépe a pro příště jsem ponaučena.

Moje celková spokojenost je 90%DÁMSKÝ TANEČNÍ TOP FREESTYLE - ČERNÁke kalhotám jsem, jako každá jiná žena, potřebovala i tričko. Protože "žádné nemám". Že jo... vy určitě taky ne ☺ Musím říci, že mi triček a topů z e-shopu padlo do oka hned několik a já opravdu netušila do posledního momentu, které si vybrat. Líbily se mi různé variace barev, střihů, délek, ale nakonec jsem vybrala taneční top v černé barvě (v momentě, kdy píši tuto recenzi není černá varianta k mání, do odkazu jsem proto dala fialovou). Líbilo se mi křížení na zádech a vesměs jsem se nakonec rozhodla, že nechci nic s rukávy, jelikož se při trénincích dost potím, tak to chtělo něco, co má málo látky. Už po vytažení ze sáčku se můj přítel do tohoto topu zamiloval, děsně se mu líbil. Top je černý jak má černá být, na obrázku ty barvy trochu zkreslují, ale je opravdu nádherně černý. Trošku jsem se bála materiálu, který nakonec nedopadl tak zle, naopak, byla jsem překvapena, že je na dotek i na tělo top velmi příjemný a kupodivu dopadl dobře i po vyprání ☺ Navíc je krásně dlouhé, tedy má délku tak akorát, nepoleze vám pupík, což mně osobně při cvičení vadí, když se mi hrnou tílka někam směrem vzhůru a furt si je musím upravovat. 

Co už však nešlo ovlivnit byl fakt, že je tento top ve skutečnosti mnohem více nařasený, než prezentovaný obrázek ukazoval. Na fialové verzi to jde vidět lépe, ale i tak je top ve skutečnosti svraštěný daleko víc. Je dost nabraný od prsou až po boky a to nejenže mé postavě vůbec nedělá dobře, ale ani jsem nikdy takový styl řasení nikde na žádném kousku oděvu nevyhledávala, protože na to prostě nejsem a na mně osobně se mi to absolutně nelíbí. Nevyřešila by to ani možnost, že bych si vzala o číslo menší kousek. Musím však podotknout, že by se takový styl vyjímal na velmi štíhlé slečně či ženě, jelikož jde o zajímavost, které takový typ postavy může dát vyniknout.

Druhá věc, která mi až tak nevadila, ale mám k ní trošku výhrady, je to, že je topík trochu průhledný. Bohužel, nebylo z popisu možné zjistit, co za materiál se v tomto oděvu skrývá - 95% viskóza. Druh látky jako takový mi vůbec nevadí, ale jde o mou asi osobní věc, že nějak nepodléhám průhlednějším věcem. Chci říct, ona průhlednost není nijak dramatická ☺ Ale jen upozorňuji, že byste s ní měli počítat ☺ 

Moje celková spokojenost je 65%


logo firmy z blízka ☺

nařasení z blízka a z boku, chce to štíhlou slečnu,
jinak vám to spíše vizuálně v pase přidá než ubere

A jestli bych si někdy příště z eshopu Feel Joy objednávala? Ano, proč ne. S kalhotami jsem byla opravdu velmi spokojená a po dlouhé době jsem se v něčem opět cítila příjemně a v mém případě nejde jen o fitness kousek, ale rozhodně o pěkné šik tříčtvrťáky, které se budou hodit i na jaro a léto pěkně ven na procházku nebo do města. 
V případě trička to byl trochu krok vedle, ale jsem určitě ponaučena alespoň tím, že bych se příště zeptala na materiál, pokud to v popisu není uvedeno. A nebála bych se objednat vše o číslo menší. A hlavně bych se nebála zeptat na cokoli, co mě před samotným nákupem zajímá. K tomu slouží nejen kontakt skrz email, ale určitě i možnost kontaktovat přímo chatem pracovníky firmy. Jen se nebát a využít servisu, který se nám nabízí ☺

K.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram