Dárečky, výzvy a udržení formy přesVánoce

By pátek, prosince 27, 2013

Tento rok byl skvělý. Dozvěděla jsem se, že jsem těhotná, porodila zdravou holčičku, nastěhoval se k nám můj nejdražší, a doposud jsme se nepozabíjeli ☺ Oslavili jsme první společné vánoce a dali si první dárečky a proběhlo to přirozeněji a lépe, než jsem vůbec doufala. Jako bychom si tohle všechno prožili již několikrát za sebou. A jak to tedy u nás na Štědrý den večer vypadalo? 

Kdo mne lépe zná a něco si o mne přečetl, ten ví, jaké sny do budoucna mám a co je mým tajným přáním. Mohlo by se zdát, že bych chtěla oplývat licencemi jako trenérka nebo poradkyně pro výživu (jednou snad možná), ale není tomu tak. Sním o malém knihkupectví a tudíž mi největší radost mohou k vánocům udělat knihy. A že jsem jich tento rok dostala dost. Kromě jiného samozřejmě ☺ Rovněž se mi pod stromečkem honosil externí hard disk (1TB), jelikož po minulém fiasku s mým notebookem, kdy jsem nenávratně o všechno v něm uložené přišla, jsem nebásnila o ničem jiném. Takže tam byl a udělal mi velkou radost ☺ Samozřejmě všechno od přítele.

Knihy Easy? a obě od Evy Urbaníkové jsou z Buxu, Pandemonium je z knihkupectví v Olomouci a Tricks jsem objednávala já sama z Anglie z Book Depository. Externí hard disk je přes net.

A jelikož jsem se potají zúčastnila i předávání dárečků u Zdeňky, dostala jsem od ní předplatné na rok mého naprosto nejoblíbenějšího časopisu FOOD.


A aby toho nebylo málo, i za firmu Ronnie jsem k vánocům dostala úžasnou tašku Reebok v super růžové barvě. Měla jsem vyražený dech, a posléze chtěla "střílet", jelikož má člověk pocit, zda si to vůbec zaslouží. Ale taška je světová a má samé kapsičky a já vám ji hned ukážu :DTaké jsem od rodičů dostala nějaké penízky, takže jsem se pomalinku vrhla na plnění svých úkolů pro rok 2014 a objednala si z Ebay tuhle 5 dílnou DVD kolekci instruktážních videí pro práci s kettlebellem. Hrozně se na to těším. Všech 5 DVD i s poštovným mě vyšlo na 300 Kč, no neberte to za ty vědomosti, co člověk nabude :)


V Adventní výzvě se mi nepodařilo splnit vše... ale snažila jsem se, jak to jen šlo :) Byla jsem pár dní nemocná, zesláblá a tudíž mě pár dní výzvu pokazilo, ale nebylo to nakonec tak hrozné a zbylo mi jen pár nesplněných úkolů ☺ Cukroví mi docela pokazilo být sedm dní bez sladkého, kolikrát jsem si dala třeba jen dva tři kousky, které sice neublížily, ale prostě bylo to tam :D a den bez sladkého to pak rozhodně nebyl. Na pohádku jsem se sice podívala, ovšem s cukrovím v ruce, protože jsme do horké čokolády zapomněli koupit šlehačku a bez ní to prostě není ono :) jééé, zapomněla jsem vybarvit kombinaci super potravin :D


Mým cílem nebylo přes vánoce se šetřit, ale pořádně si tuhle výjimečnou dobu užít. Bylo mi jasný, že se váhově nikam nepohnu, takže jsem se snažila minimálně váhu udržet, což se po dnešním ranním vážení potvrdilo a je tam pořád stejné číslo (69 kg). Ale Bůh mě jebni po hlavě, jestli tam není pokrok vizuální... rozdíl 23 dnů...


Dnes 27. prosince ☺ --- > jde to pomalu, ale jde to... 

 
3. října - 4. prosince - ...
Mějte se krásně :))) Pusu, K.

Mohlo by se vám líbit

0 Comments