BLOG
Bloguji
U mě doma
Happy Monday
Baby deník
Nevlezlo se
JÍDLO
Z mého stolu
Všechny recepty
Vaření s FOOD
Vaření s Yummly
Biosfera.cz
CVIČENÍ
Články
Fitness deník
Recenze a tréninky
Jóga
Moje proměny
FASHION & BEAUTY
Notino.cz
Laky
Kosmetika
Oblečení
VOLNÝ ČAS
Knižní koutek
Knižní výzva
Recenze knih
DIY
Háčkování
V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE MÁM PRO VÁS SPOUSTU SOUTĚŽÍ. KDE?
Na blogu soutěžíme o tři balíčky od HQH System
Na mém blogu můžete soutěžit ve Velké oříškové soutěži o 5 kg oříšků a semínek
Na FB stránce Anetky Run-Heart se soutěží o mou knihu Moje tělo: koučink
Na FB stránce Správná podprsenka se také soutěží o mou knihu Moje tělo koučink.

PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÝ ADVENT :-)

čtvrtek 19. prosince 2013

Výročí a poslední cukroví

(Den 608) Od Vánoc nás dělí už opravdu jen pár dní a tohle je poslední příspěvek, který zde před nimi vidíte. Zítra se konečně dočkáte mého dárku pro vás, Můj fitness zápisník na vás už netrpělivě čeká, bude k mání dokonce ve dvou verzích :) 

V troubě mi voní poslední cukroví, které letos peču, a to zázvorové, které jsem vyzkoušela z časopisu FOOD. Vypadá to všelijak, ale je to dobrý, jen jsem musela z původního receptu odejmout víc než 50% cukru, jinak bychom se z toho pokakali :D Do školy, do družinky, tam všude budeme zítra naposledy donášet cukrovíčko a víte co, jsem fakt ráda, že už bude po všem. Nechápejte mne špatně, já si svátky vždy užívám, ale už je toho hodně a cítím na sobě, že jsme opravdu ve finiši a těším se na klid a odpočinek :) Přesto hrdě říkám, shon před vánocemi miluju :)


Včera jsme s přítelem měli výročí, 5 let od seznámení a já dostala jako každoročně nádhernou kytičku, i když v tento den prostě nic nečekám, přítel nikdy nezapomene. K tomu knihu od mé oblíbené autorky. Na Vánoce se těším dvojnásob, protože konečně budeme spolu, jak víte, přítel prodává stromečky v Olomouci a nemůže každý den jezdit domů... takže se vlastně skoro nevidíme. Až na včerejšek :) 


Dnes si dám po nemoci první workout, včera jsem to zkusila jen delší procházkou s kočárkem a snad už to dnes půjde. Začnu zatím zlehka, vůbec netuším, co to se mnou udělá.
Mějte se krásně a Vánočně... a já jdu dolů pro dárek mému nejmilejšímu ... kluci z PPL musí mít v těchto dnech pěkný fofr :)) K.

Vaše názory:

0 komentářů:

Okomentovat