BLOG
Bloguji
U mě doma
Happy Monday
Baby deník
Nevlezlo se
JÍDLO
Z mého stolu
Všechny recepty
Vaření s FOOD
Vaření s Yummly
Biosfera.cz
CVIČENÍ
Články
Fitness deník
Recenze a tréninky
Jóga
Moje proměny
FASHION & BEAUTY
Notino.cz
Laky
Kosmetika
Oblečení
VOLNÝ ČAS
Knižní koutek
Knižní výzva
Recenze knih
DIY
Háčkování
V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE MÁM PRO VÁS SPOUSTU SOUTĚŽÍ. KDE?
Na blogu soutěžíme o tři balíčky od HQH System
Na mém blogu můžete soutěžit ve Velké oříškové soutěži o 5 kg oříšků a semínek
Na FB stránce Anetky Run-Heart se soutěží o mou knihu Moje tělo: koučink
Na FB stránce Správná podprsenka se také soutěží o mou knihu Moje tělo koučink.

PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÝ ADVENT :-)

středa 29. ledna 2014

Náš boj s kravskou bílkovinou

(Den 643) Už se blíží 31. ledna, tzn. že finišují práce na mé první opravdové knížce (proto tady teď často nejsem), respektive její první části. Čím víc se ono datum blíží, tím víc mám pocit, že to nestihnu podle plánu. Ale dám to. 

Jinak, možná si pamatujete, jak jsme se před pár dny bavili o atopickém ekzému mé holčičky, tak jsme na to nakonec přišli. Mizí to pomalu, ale mizí. Vyloučila jsem z jídelníčku bílkovinu z kravského mléka a taky kuřecí bílkovinu a vypadá to, že se to ubírá skvělým směrem. Mám teď ale ohromný problém vybírat si potraviny, připadá mi, že nemám co jíst, spoustu zeleniny a ovoce vynechávám z důvodu nadýmání, zbývá mi jen pečivo, ale to musím taky hlídat, protože i zde se používá v některých kouscích mléko nebo bílky. Nemůžu vajíčka, na kterých jsem byla doslova závislá... Dnes jsem si koupila rýžové dezerty a sójové, jako dá se to jíst, ale jogurt to není. Co si budem povídat. Navíc ty rýžové jsou dobré, ale strašně mi chybí bílkoviny a tady v těch je prakticky nula celá nula nic bílkovin. Takže zbývají jen oříšky, ale z těch mě prostě jak naschvál bolí břicho. Zvládám jen slunečnice. Takže to zase doháním žampionáma, ale modlím se, ať si je nezprotivím. Nicméně, vydržím to. Kvůli ní všechno :)) Ale - netušili byste, kam všude cpou mlíko, to je fakt strašný, jako bychom bez toho neuměli nic udělat, nebo vajíčko... taky je snad všude... to jen tak na okraj. ☺


Koupila jsem si také nový druh rýže, který jsem nikdy neochutnala. Natural. Je přirozená, obsahuje více draslíku a vlákniny. Chtěla bych ještě vyzkoušet tu černou rýži/indickou někdy v budoucnu. Miluju rýži. 

Moc toho teď nenacvičím, jen chodím na dlouhé procházky s malou, pořád mi není nejlíp a nechci to uspěchat. Cítím, jak nemám na nic sílu. Možná to bude i tím přísnějším režimem ve stravování. Takže jen chodím a chodím :))) A zase ty svoje nožky začínám poznávat :) Musím brzy udělat zase příspěvek o nějakých změnách, něco nafotit apod.


Posílám vám pozdravy s mou nejmenší :)

K.
Vaše názory:

0 komentářů:

Okomentovat