středa 23. dubna 2014

Plavky Curvy Kate Marina


Léto je už opravdu za rohem a jak už samotný název napovídá, dnes vám zde napíši svou zkušenost s těmi nejlepšími plavkami, jaké jsem kdy na sebe oblékla. Značka Curvy Kate je britskou značkou, která má za úkol jediné. Ženám s křivkami vyšperkovat tělo k dokonalosti, aby se i v plavkách cítily příjemně a žensky. Určitě téměř každá z nás si prožila a prožívá onen divný pocit, když se má do svých plavek obléci a vyrazit mezi lidi. Koukáme před zrcadlem na sebe ze všech stran, hlídáme, kde co nečouhá, zda jsou nelichotivé partie schovány, zda nám plavky nějaké to kilčo nepřidávají a zda nás někde nestahují a není "to" vidět. Ach, jak já tyhle pocity znám. Proto jsem velmi ostýchavě zvažovala, zda využít nabídky představit vám plavky z eshopu Správná podprsenka, protože by to znamenalo dokázat vám, že i na ženě s plnějšími tvary a nějakými mouchami na bocích, stehýnkách a bříšku, mohou plavky vypadat dobře. Byla to rozhodně velká výzva. Ale nakonec jsem souhlasila a udělala jsem sakra dobře.


Již dvakrát jsem vám představovala jménem obchodu Správná podprsenka spodní prádlo (Panache Sport  - se kterou stále cvičím - a HotMilk - kterou stále nosím ☺), kdykoli se o přístupu eshopu a jejich luxusním a špičkově provedeném prádle zmíním, vždy se ke mne přidá několik žen, které moji spokojenost sdílí. Přiznám se, že když mi byly nabídnuty plavky a já souhlasila, neměla jsem sebemenší tušení, o které půjde. Když mi přišel balíček a v něm na mne koukalo modro-tyrkysově barevné prádlo, trochu jsem se zděsila. Já takové barvy absolutně nenosím. Už jsem si držela hlavu v dlaních a říkala jsem si, co jen napíšu do recenze... bude vůbec nějaká? 

Okamžitě jsem se svlíkla a šla zkoušet i s visačkami ☺ Hned první pocit jsem měla takový, že kalhotky senzačně sedly, nikde nic neškrtilo, žádné nepříjemné tahání nebo divný pocit. Mají strašně příjemný materiál a důležitá věc, cítila jsem se v nich dobře. Pak přišel na řadu horní díl plavek. Co si budem nalhávat, zde vždycky přichází ty největší ostychy, jak bude sedět podprsenka, košíčky, kudy všude možné ty prsa polezou... nebo se rozlezou ☺ Jenže už jak jsem si podprsenku zapínala a následně natahovala ramínka, tušila jsem a pohledem seshora viděla, že žádné ostychy nejsou potřeba a že tento vrchní kousek tedy neskutečně perfektně sedí. Fakt se dá ušít něco takové? Že vám to sedí tak dobře, že máte pocit, jakoby každý kousek a každý centimetr šili právě na vás? 

Ok. Oblečené plavky jsem měla na sobě a teď tedy zrcadlo. Otočila jsem se směrem k němu a málem mi vypadly oči z důlku. Přesně tak, jak jsem se v nich cítila, tak jsem v nich i vypadala. Plavky podtrhly to nejlepší, co na těle mám a naopak schovaly ještě ty drobné nedostatky. Úžasný spodní díl, který oním "proužkem" kolem boků vytvořil jakousi "sukýnku", schovaly ony "bochánky" na bocích, které se pod uplejšími plavkami prostě vždycky vyrýsují. Ne však zde. O nadšení z vrchního dílu ani nemluvím. Prsa seděla na místě, dokonce vypadaly krásně, ani se mi nechtělo věřit, že bych po dvou porodech mohla v pěkné podprsence ukazovat a pyšnit se vnadami ☺ No fakt!!! Cítila jsem se sebejistě, žensky, krásně, odhodlaná jít na bazén a vystavovat tělo ☺

Moje velikost: horní díl  32 F / spodní díl 10

Celkový pohled na plavky / ani po zvednutí rukou z pod plavek "nic" nekouká ☺

     
Kalhotky sedí perfektně jak zepředu / tak na zadečku.

    
Spodní díl plavek krášlí na zadečku modrá mašlička. / Podprsenka sedí úchvatně. 


PLAVKY CURVY KATE - VÍCE INFO

Curvy Kate se celosvětově pyšní velkou kampaní zaměřenou na "skutečné ženy s křivkami". Jejich prádlo je navrženo speciálně pro ženy s plnějším poprsím a proto sestavili kolekci podprsenek a plavek o velikostech D-K. 

Vrchní díl plavek má klasický podprsenkový střih a nastavitelná ramínka. Jedná se o model s tvarovaným košíčkem a kosticí. Do sady jsou dva typy kalhotek, jedny jsou se zavazováním na boku, druhé širší s mašličkou vzadu. 
Závěrem: hrozně ráda bych touto cestou poděkovala za vstřícnost a péči, které se mi dostává od obchůdku Správná podprsenka. Veškeré recenze píši bez nátlaku a s maximální spokojeností i co se výrobků týče. Jsem neskutečně ráda, že se díky jedné milé dámě, která se o mne stará, cítím jako žena, sebevědomě a hlavně příjemně. Moc ráda bych všem ostatním doporučila - pokud váhají - přečíst si osobní zkušenosti a recenze zákaznic s tímto obchodem (viz FB stránka), kde se to pochvalami ohledně přístupu a kvalitou prádla jen hemží ☺ 

Jsem maminkou, co již dvakrát kojila a podle toho má prsa také vypadají, co si budeme říkat. Už několikrát jsem přemýšlela, že bych si nechala své vnady upravit, ale víte co? Proč, když je mám výstavní právě s prádlem od Správné podprsenky ☺ Přeji Vám, ať si také vyberete nějaký ten svůj kousek a pochopíte ☺ A kdo ví, třeba uděláte spoustu parády v létě právě s výše recenzovanými plavkami. Investice stojí rozhodně za to. Jiné už totiž NIKDY chtít nebudete☺

K.


Fotografie: Kristina a archiv prodejce

Žádné komentáře:

Okomentovat