Proteinové tyčinky Quest Bar

By středa, dubna 09, 2014


Není to tak dávno, co jsem zaregistrovala, že po netu u nadšenců fitness koluje nadšení z proteinové tyčinky Quest Bar. Říkala jsem si, zda se všichni nezbláznili. Když však v jeden den na Instagramu tvořil každý druhý příspěvek fotku na tuhle tyčinku, začala jsem se zajímat. První, co mne napadlo bylo, že je tohle nějaká novinka v USA a nás se nebude týkat. 

Po malé chvilce jsem narazila na šmrncovní reklamní šoty na tuhle tyčinku a zjistila, že se vyrábí opravdu o neskutečném množství různých příchutí. Skořicové, s lesními plody, se sušenkami, banánovo-oříškovými muffiny, a podobně. A pak jsem objevila nejen pár, ale celou řadu krátkých 15ti vteřinových reklam, ve kterých jsou tyto proteinové tyčinky používány jako základ pokrmu pro pečení. No koukněte sami. Tuhle jsem viděla jako první a zůstala mi nadšením slina na jazyku ☺Tak... a teď nastala honba za hledáním tohoto pokladu :D Zkoušela jsem hledat tyčinky na zahraničních webech, eBay nevyjímaje, ale ty ceny byly opravdu nehorázné. Tedy, co si budem říkat, hlavně za poštovné. Tak mne napadlo, zda přeci jen není někde i u nás eshop, který by tyto tyčinky prodával. Nakonec jsem opravdu našla dva, jedním z nich byl eshop.aktin.cz, u kterého jsem tedy nakoupila ještě něco jiného nakonec a tak jsem přihodila čtyři různé příchutě Quest Bar tyčinek. 


Já jsem si vybrala tyto čtyři příchutě:
kokos - chuťově hodnotím 5/5
čokoládové brownies 3/5
banánovo-oříškový muffin 5/5
skořicové rolky 4/5

Z těch posledních budu dělat koláčky, které jsem vám ukázala ve videu :) Jinak musím říct, že tyčinky jsou díky vláknině neskutečně syté, jsem si jistá, že vám na zahnání hladu, když budete potřebovat, bude bohatě stačit polovina tyčinky.

To by bylo vše ☺ 

Dobrou chuť, K.


Mohlo by se vám líbit

0 Comments