Příprava do fitka aneb moje premiéra

By úterý, května 06, 2014

Uf, už když píšu tyhle řádky, jsem tak trošku nervózní z večera, kdy mám jít úplně poprvé na lekci k nám do fitka. Do fitka jsem zavítala jen jednou někdy v roce 2000, kdy jsem se živila zpěvem v Praze a připadalo mi, že bych prostě měla být in a měla cvičit. Vydržela jsem tam asi půl hodiny, i s převlékáním ... Byla jsem sotva 10 minut na běžeckém páse a když jsem z něj stoupla na zem, podlamovaly se mi nohy a já se učila znovu chodit, připadala jsem si jak alkoholem nakvérovanej Kačer Donald - ten pohyb na páse byl prostě tak nepřirozený, že se mi nohy motaly :D No... je to sice sranda, ale já se tehdy styděla a fakt jsem měla problém ve fitku zůstat. 

Tentokrát mířím do fitka zcela z jiného důvodu. Abych "vypla". Maminky, co jsou doma s dětmi ví, o čem mluvím. Prostě každá mamina potřebuje občas mezi lidi a já si vybrala fitko. Je mi vcelku jedno, zda to zvládat pod vedením trenérky budu či nikoli, můj první trénink se zcela ponese v duchu "obhlídnutí terénu" :)) I když nové věci strašně ráda zkouším, když na ně přijde, jsem vesměs hrozný srab a chvíli před oním okamžikem mám chuť dát zpátečku a nedělat to. 

Já vím, že si někdo z vás řekne, že hodně nadělám, je to jen fitko, ale věřte, že jsem spíše samotář, nemám ráda kolektivní sporty, fitka jsou mi nesympatická a mám vnitřní "problém" tohle uskutečnit. Jenže na druhou stranu cítím, že musím!!! Abych unikla tady těm stěnám, kočárku a nutnosti být ve střehu kdykoli malá zakňourá v postýlce. Přepnout na režim OFF!!! Aspoň na chvíli. Je to luxus, který si doma prostě nemůžu dovolit. A tak jdu do fitka :) A věřím, že mi to hodně dá. Věřím trenérce, která si nás vezme do parády, věřím, že se třeba něčemu přiučím, že třeba něco objevím a pokud se mi to zalíbí, už teď mám v plánu zaplatit si soukromou hodinu a mít trenérku jen a jen pro sebe. 

Dnes jsem si tedy koupila v Kauflandu naprosto skvělou láhev na pití, kterou jsem sháněla po celém městě a nevěřila, že takhle obyčejnou a prima koupím zrovna v Kaufu, a taky jsem po dlouhé době zašla k vietnamským kámošům a koupila si skvělé třičtvrťáky na cvičení. K mým růžovým Diadorám budou skvělé :) Budu vůbec celá trochu do růžova, jelikož i tašku mám růžovou :D 


Jinak jsem zasadila avokádo. Přesně v den, kdy FB stránka dosáhla 10.000 čtenářů. Takže zcela symbolicky. A doufám, že avokádo "poroste" s námi :) Prý za 4 týdny by mělo začít klíčit, bude mít první výsledky, to je jak ve fitness :D


A nakonec ještě moje fotka, tedy spíše fotka nového trička na léto, které taky cosi symbolizuje a to překonání váhové hranice, po které jsem toužila. Ano, toužila, ale nečekala jsem to. Když jsem minulý pátek stoupla na váhu, málem mi vypadly oči z důlku. Nicméně, v zrcadle to jde vidět. Nikdy jsem nevypadala tak dobře, tedy mé tělo... vidím, jak se rýsuje na místech, které pro mne byly kdysi zapovězeny. Inu, více zkušeností a vědomostí :) 

A s tričkem budu děsně nenápadná... :D


Mějte se moc prima, já teď spálila díky tomuto článku jídlo v troubě... paráda, jdu větrat :D
A ještě jedna věc: myslete na mne ve středu večer :D Buďto se nadchnu nebo historicky znemožním :P

K. 

Mohlo by se vám líbit

0 Comments