Fotorecenze: Fitness mikina Nebbia

By čtvrtek, června 05, 2014

  

Dnes to bude trošku jiný druh recenze a to proto, že vám nebudu stát modelem já, ale můj přítel. Tudíž dnes budeme společně recenzovat značku Nebbia, která je již dost známá a opravdu si nemyslím, že by potřebovala mezi fanoušky fitness nějak extra představovat. Nebbia sponzoruje naše české i slovenské fitness ikony a musím říct, že i když mám s určitými značkami často problém a nechápu, na jaké bázi se dokážou jejich věci prodávat, Nebbia je toho pravým opakem - jejich věci jsou moderně vypadající, mají šmrnc, skvělé barvy, kombinaci barev a kromě pánských kolekcí se nezapomíná ani na dámy :))

 

Sortiment od Nebbia značky nabízí momentálně na svých stránkách e-shopu fitness-team.cz. Vy se s tímto prodejcem pomalinku seznamujete a já příteli právě od tohoto týmu loni v prosinci pořídila tuto mikču, na kterou se koukáte. V současné době se na e-shopu nabízí nové kolekce oblečení jak pro ženy, tak pro muže - a hrozně ráda bych vás navnadila na opravdu luxusní věci od této značky. Také jsme měli možnost tuhle mikinu "zkoušet" po dobu 6 měsíců, opakovaně házet do pračky, nosit a vychytávat možné nedostatky. Jsem si jistá, že samotný fitness-team čeká, jak mikina u nás obstála :D Musím říct, že na výbornou.

 

Co to tedy znamená na výbornou? Já jsem člověk, který dá hodně na první dojem, takže když jsem viděla nadšení v očích mého přítele, když mikinu rozbaloval, mluvilo to za vše. Tak jako se žena milující boty mazlí s každým podpatkem, tak jako se fitness nadšenec mazlí s každou pixlí různého doplňku stravy, tak si přítel užíval první doteky s mikinou. Podle jeho prvních slov, která padla, je nutné zmínit, že "bože, ta je jemná a měkká" - "fakt super pohodlná" - "luxusní, lepší jsem ještě neměl" - "je skvěle ušitá, má super střih a nádherný materiál" - no, dobře, to poslední jsem už řekla já :D 

To byly tedy prvotní poznatky. Mne osobně jímala hrůza, když jsem měla jít mikinu poprvé prát, protože se často stává, že s prvním praním jde všechno do háje, švy se pokroutí, měkkost se vytratí, spousta věcí na mikině se může doslova a do písmene podělat, ale obavy byly rázem pryč. Ani po opakovaném praní, a to už tedy mikinu peru pravidelně šest měsíců, mikina na měkkosti neztratila, je stále jako nová, nikde se nepáře, nápisy nemizí, nedrolí se, neodlupují.

 

Mně osobně se líbí, že je kapuce vskutku kapucí, je větší a volnější, při výběru jsem váhala nad barvou. Hodně mě lákala verze v bílé barvě, ale vzhledem k režimu, jakým přítel oplývá, hodně času tráví v autě a špinavej z práce se oblíká opět do čistých věcí, které se prostě ušpiní než dojede domů, tak jsem volila barvu šedou. Černá se mi také líbila. Jak říkám, výběr byl těžký :) Příteli nakonec zvolená barva sedí. 


Co vy na to? Líbí se vám? Ptám se na mikinu... 

Na samý závěr bych chtěla vyzdvihnout pár kousků pro dámy z kolekce nejnovější, kterou také najdete na stránkách e-shopu. Jsou to opravdu koukatelné kousky, ve kterých se musí cvičit jedna radost :)) Jsem docela mile překvapena nad příznivými cenami. A po zkušenosti s mikinou jsem si jistá výbornou kvalitou materiálu, šití a pohodlí při nošení.

K.Fotografie: Kristina a archiv prodejce

Mohlo by se vám líbit

0 Comments