Moje narozeniny a dárečky

By čtvrtek, června 19, 2014

Ach ano, zhruba před dvěma týdny jsem se stala o rok starší a jak už to bývá, s každými narozeninami se sejde spousta přání a ani tentokrát nebylo výjimkou, že jsem si přála něco v rámci zdraví a fitness. Zatímco mé dárky loni byly o mnoho skromnější, letos na mne byli všichni hodní, hlavně já sama :D a tudíž jsem si to pořádně užila a fakticky se obdarovala a nechala se obdarovat samými skvělými věcmi. Babička s rodiči mi dali to, po čem jsem toužila nejvíc - peníze :D Ne, nejsem typ, co by na penězích ležel a musel mít jimi vycpanej polštář, ale když už penízky dostanu, ráda si za ně udělám radost a tudíž jsem je investovala do vybavení pro mé cvičení... nějaké peníze jsem měla navíc odležené bokem a tak jsem si některé dárky pořídila sama.

Abych byl upřímná, největší radost mi ale udělal můj přítel, který si na můj den vzal v práci volno a strávil celý den se mnou. Jen abyste věděli, jak to u nás chodí - narozeniny jsem oslavovala v neděli, tedy o víkendu a pro přítele je vcelku nepřípustné, aby si v takový den volno vzal, jelikož právě v tyto dny je nejvíce práce. Sice jsem byl trošku smutná, že věčně visel na telefonu, protože musel práci řídit z domu, ale ocenila jsem snahu a tenhle den jsme si pořádně užili. A tak, když se mne můj drahý zeptal, co bych chtěla dělat, vyrazili jsme na - u nás - tak velmi cennou společnou procházku, nakoupili věci na dobré jídlo, společně jsme uvařili, pak se pořádně nabaštili a "vyčerpáním" s Eliškou celé odpoledne prospali :D 


A tohle už je druhý dárek od mého drahého - vysněná čtečka :) Původně jsem doufala, že ji dostanu k Vánocům, ale potěšil mne jinými věcmi, a tak jsem docela dost koukala, když jednoho dne přijel z práce dřív, aby vyzvedl na poště balíček a přinesl mi tohle :)) Byl to předčasný dárek, ale byl :) Akorát si ho chce půjčovat... to teda nevím... :/// :D


Dalším dárkem jsou tyhle rukavičky s shakerem, jsou od mého brášky :)) Sice jsem chtěla jiné, ale jelikož nebyly na skladě, tak jsem nakonec vybrala tyto. Jsou prima a na bradla fakticky potřeba, protože když na nich trénuji, dost to tlačí do rukou a celý cvik stojí za houby. Tyhle jsou boží a hned je to o něčem jiném :))


Tohle by tady asi nemělo co dělat, co? Ale MĚLA JSEM NAROZKY!!!!! A po jedné lákavé recenzi na tuhle domácí čokoládu, kde si můžete namíchat vlastní ingredience a dokonce si čokoládu pojmenovat, rozhodla jsem se do této parády penízky vrazit. Čokoláda byla výborna a padla do mne jak ranní porce rýžových vloček s burákovým máslem. Mňam!!! Prostě opravdu skvělé :)) Vybrala jsem si na čokoládu kokos, kešu ořechy a americké kyselé bonbonky. Bylo kruté, jak rychle čokoláda ubývala :D Nafotila jsem pro vás taky balení, v těchto horkých dnech dávaj k čokoládě do krabice ledový gel, aby se čokoláda cestou nerozpustila :)) Prostě milé :)
(koupeno na Ganapa.cz)

 

No a za penízky od babičky jsem si pořídila kettlebell. Nebudu vám psát kde, protože mne naštvali a za trest si nezaslouží vůbec žádnou podporu :D Prostě měli na e-shopu zobrazený jiný kettlebell, než ve skutečnosti přišel. Nesnáším, když nikdo není schopný na tuto věc minimálně upozornit. Takže mají smůlu :P Nicméně, přivítala jsem ho doma "u maminky" a doufám, že dá mému tělu pořádnou nakládačku :) Kromě kettlebellu mi babička ještě donesla domácí koláčky... no, nedejte si :))Krokoměr od Tanity sice nebyl dárek jako takový, vy víte, že jsem ho měla na testování pro recenzi, ale když mi o narozeninách přišel od paní z agentury e-mail, že si krokoměr mohu nechat, musela jsem zpětně zmínit, jak velkou radost mi udělali a jak perfektně načasované to všechno bylo :)) Takže spolu kráčíme téměř denně a hrozně jsem si na něj za tu dobu už zvykla :)


A TO NEJLEPŠÍ NAKONEC!!!! Samozřejmě :))) Sandbag!!! Je doma!!! Hurá!!!! Mám z něj ohromnou radost. Nechala jsem si jej dělat na zakázku, ale jelikož neměli na skladě plastové úchopy, pán majitel mi okamžitě volal a nabízel řešení, pokud chci sandbag hned. Vysvětlila jsem, že na něj nijak nespěchám, ale že chci plastové úchopy, tak mne seznámil s dodací lhůtou a podobně. Velmi příjemné vystupování a přesně takto by to mělo vypadat, ne jak v případě onoho kettlebellu :)) Navíc, když mi sandbag přišel, je opravdu precizně zpracovaný, je k němu navíc pytel na náplň a přišlo mi ještě pár vzorků doplňků na vyzkoušení (protein a energy nápoje) a kupón na 15% slevu na jiný doplněk. Opravdu jsem moc spokojená, pytel se dá naplnit až na 30 kilo, tam se tedy nedostanu, ale jen, abyste to věděli :)) Sandbagem vlastně nekončí jen moje narozeninová přehlídka, ale taky vůbec veškerá cvičební výbava, o kterou jsem stála :)) (i když, ještě mě dost lákají medicinbály :D)
(sandbag jsem koupila na bodyshock.cz)


Děkuji za pozornost :))

K. ♥

Mohlo by se vám líbit

0 Comments