Spodní prádlo Ewy Michalak

Pánové dnes prominou, dnes to bude čistě pro dámy, protože před nimi se nebudu tolik stydět :)) No jo... budu se vám opět promenádovat ve spodním prádle :) Vy už moji slabost pro prádlo z obchodu a webu Správná podprsenka znáte. Recenzovala jsem pro vás sportovní podprsenku Panache, bez které nedám při trénincích ani ránu, pak také kojící podprsenku HotMilk, která mi byla neskutečnou pomocnicí a ulehčila mi kojení ve dne v noci nejen doma, určitě si také vzpomínáte na recenzi skvělých plavek Curvy Kate, a dnes tedy opět nahlédneme na další kvalitní kousek od tohoto obchůdku a tím bude krásná elegantní podprsenka s krajkou - Ewa Michalak PL Cappuccino :))


Jak už bývá mým nemilým zvykem, vždycky, když vidím prádlo nebo oblečení jen tak na ramínku nebo jej držím v rukách, bývám skeptická a nevěřím, že by daná věc měla nějak extra zvlášť na mém těle vypadat. Také to tak máte? A pak, když si danou věc vyzkouším, zjistím, jak skvěle padne, jak mi ten kousek, kterému jsem nevěřila, pozvedne sebevědomí a jsem šťastná jak blecha, že obzvláště ve spodním prádle se sama sobě líbím a vypadám.... hezky žensky :) 

Ewa Michalak je polská designérka, která navrhuje luxusní a kvalitní spodní prádlo ženám všech proporcí. Její řada PL Cappuccino má celkem 106 různých velikostí. Já se pro vás fotila ve velikosti F 70. Podprsenka je celá z černé krajky a je podšita béžovým/zlatým podkladem. Jak vidíte, dělá prsa opravdu vzorová, dokulata, podpora je zaručena ze všech stran, perfektně a pevně sedí a přitom neznemožňuje dýchat :) Podprsenka je na ramínkách propletená zlatavým proužkem stejné barvy jako je lemování kolem krajky. A každé ramínko je decentně doplněno dvěma mašličkami. 


Nutno podotknout, že podprsenka má v sobě vycpávky, které nejsou nijak hutné, ale slouží tam pro možné vyjmutí pro ženy, které mají problém s asymetrií prsou. Například já mám tuhle mírnou "vadu", ne nijak znatelnou, ale vím o ni. Čili pro větší prso je možno vycpávku prostě vytáhnout. 


Zkoušela jsem pro vás nafotit prádlo také pod oblečením. Sama jsem byla zvědavá, co taková podprsenka dokáže, i když se s ní nevystavuji. Ne, že bych ji nevěřila, ale správně padnoucí prádlo už prostě od jisté doby poznám. A ať si kdo chce co chce říká, i pod oblečením jde prostě vidět, jak kvalitní podprsenku žena nosí. Samozřejmě, že i já jsem nosila nevyhovující kousky, u kterých jsem si říkala "to je dobrý, je to pod tričkem". Ne. Nebylo to dobrý. Víc než kdy jindy si teď všímám žen a špatné či správné volby jejich prádla. 


Ale zpět ke "kapučínce" :)) Jak vidíte na obrázcích, stejně jako jiné kousky z nabídky e-shopu Správná podprsenka, i tenhle produkt unese váhu a udělá tvar jakémukoli poprsí. 

  

Pokud byste se rády přesvědčily, jak má vlastně správná podprsenka vypadat, doporučuji vám shlédnout tohle video, kde je vše krásně vysvětleno. Jsem si jistá, že špatné chování svých kousků v tomto poznáte :)

A dále - jako vždy - bych vám ráda doporučila další odkaz, kde zjistíte, jakou skutečně správnou velikost vlastně máte. Pokud si nebudete vědět rady, určitě se obraťte na personál, kde vám velmi rádi pomohou. Pokud nejste pražští, využijte chatu pro konzultaci. Musím říci, že z vlastní zkušenosti vím, že zrovna zakladatelka Karolína (společně se svou maminkou Irenou) svému řemeslu opravdu rozumí, jsou vstřícné a podle ohlasů vím, že si nejedna žena pochvalovala jednání a příjemnou komunikaci těchto dam, které oplývají skutečným porozuměním a poradí, jak nejlépe dovedou. 


Kamenný obchod společně založily již v srpnu 2012 v Praze a nyní nově i v krásném prostředí Královských Vinohrad - to prostě musím zmínit. V nabídce najdete více než 130 velikostí podprsenky a to od nejmenšího obvodu velikosti 60 a ve velikostní škále košíčků A-K. V obchodě se můžete těšit na kvalitní osobní poradenství, zjistíte nejen svoji správnou velikost podprsenky, ale také jaký střih je pro vás vhodný, jak si podprsenku správně obléct nebo jak o spodní prádlo pečovat.

 

Ve většině obchodů nejsou správné velikosti spodního prádla k dispozici nebo v omezeném rozsahu velikostí a proto více než 80% žen nosí špatnou podprsenku. Navíc prodavačky neumí často správně poradit a tak často nevědomky odcházíte z obchodu sice s hezkou podprsenkou, ale v naprosto špatné velikosti. 

V tomto je obchod Správná podprsenka prostě jiný. Na rozdíl od většiny obchodů zde najdete od jedné podprsenky až 60 velikostí, u některých modelů více než 100 různých velikostí. 


„Pokud je u nás zákaznice poprvé a navíc se nikdy nezkoušela ani změřit za účelem zjištění správné velikosti podprsenky, s největší pravděpodobností bude mít na sobě špatnou velikost. Obvykle se jedná o příliš volný obvod podprsenky a menší košíčky. Obvod se pak posouvá po zádech nahoru a prsa z košíčků různě přetékají. Správná podprsenka má pevnější obvod, na kterém drží většina váhy prsou. Z košíčků rozhodně nesmí prsa nikde utíkat," říká Karolína.


Pokud jste tedy poblíž Prahy nebo přímo pražské, zajděte se minimálně podívat, abyste "prozřely" :)) Čeká na vás opravdu krásné prostředí jak na pobočce na Vinohradech (Vinohradská 79), kde je sortiment rozšířen také o plavky, tak i na Praze 8 (Na Hrázi 3). Moc si přeji, abyste z obchodu odcházely spokojené stejně jako já jsem spokojená, ať již s přístupem a pochopením, tak i s nabídkou prádla, která je skutečně dech beroucí, kvalitní, a abyste všechny ty špatné kousky, co máte doma, jednoho dne strčily do pytlíku a vyhodily do koše. Stačí jeden kousek a už si nikdy nebudete chtít obléknout nic jiného :)

  

Na samotný závěr ještě jeden pár fotek, které jsem měla v zásobě a nenašla jsem pro ně místo v recenzi, ale přesto vám je chtěla ukázat, aby bylo vidět, jak zrovna prádlo od Ewy Michalak pěkně sedne a vnady dělá doslova ukázková. Pokud si totiž myslíte, že mám po 4 letech kojení ukázková prsa sama o sobě, šíleně se pletete. Ale s dobrým prádlem, kdo by to byl řekl... ;) 

   


doplňující fotografie: 
archiv Správná podprsenka
archiv Ewa Michalak

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)