Blog Moje tělo a jak to bude dál

By pátek, října 17, 2014

Ahoj, všechny vás zdravím :-)

Uběhly přesně dva měsíce od posledního příspěvku a já měla tak dostatek času uvědomit si spoustu věcí. Nebudu vás zde zatěžovat tím, jak moc se mi změnil život, ale spíše bych vám chtěla přiblížit budoucnost (ano, už další budoucnost☺) tohoto blogu.

V první řadě, určitě jste si všimli, že blog má po dvou a půl letech působení svoji vlastní doménu. Během pauzy, kterou jsem si vzala a dopřála od blogování, se mi ozvalo několik lidí a firem, které blog chtěli odkoupit, převzít, dokonce mne lákali psát i pro jiné weby za finanční obnos. Mým cílem ani přáním nikdy nebylo psát pro peníze, ale pro radost. Pro své vlastní potěšení. A jak už jsem naznačila, dva měsíce byly dostatečným prostorem pro můj duševní odpočinek, očistu - mám-li to tak nazvat - ale také to byl čas, který jsem věnovala tomu, jak blog udržet dál v chodu, ale nepropadnout mu tak, jako tomu bylo dříve, na úkor rodiny a na úkor vlastního bytí.

Čili v momentě, kdy jsem měla o své představě jasno, pustila jsem se do toho pořádně, uvedla s pomocí jednoho skvělého člověka - který za boha nechce, abych práskla jeho jméno -  doménu mojetelo.cz do současného stavu. S doménou musel přijít nový design, který jsem dávala do kupy krůček po krůčku asi týden (ani se neptejte, kdy jsem zase chodila spát ☺) a tak, jak jej vidíte, je jeho finální verze. 

Z mé strany se blog dočká jistých změn. Nejdříve bych ale chtěla říct, že jsem se rozhodla zachovat rubriku "Z mého stolu". Ti bystřejší si jistě všimli, že v horním menu je nový odkaz "Tea Talks". Půjde o krátká videa, v nichž bych s vámi ráda pohovořila na určitá témata z fitness světa, která se budou vždy měnit. Již nepovedu 'tréninkový kalendář' tak, jak jste jej znali.  Tohle jsou prozatím jediné tři rubriky, které povedu. 

Závěrem bych chtěla říci, že pro vás chystám ještě jednu věc, ale tu vám nemohu prozradit, dokud nebude jistá. Snad se mi ale podaří ji pro vás zajistit, to by byl top všeho :-)

Mějte se prima,
Kristina ☺


Mohlo by se vám líbit

0 Comments