Na pohodu

Miluji focení krásných věcí. A snad ještě raději na ně koukám. Líbí se mi představa, že si lidé umí udělat den hezčí a že si své životy malými či velkými drobnostmi krášlí. Jelikož fotím skoro všechno a všude a pořád, jsem tím pádem pro svého přítele "divná". Ale já si myslím, že to, jaké člověk fotky fotí a jaké se mu líbí, hodně vypovídá o tom, jaký je. Strašně moc se mi líbí citát, který koluje po internetu. "Pokud chceš vědět, jaká jsem, podívej se ke mně na we-heart-it, ne Facebook." Něco na tom bude :-)


Tohle jsou prosím pěkně mýdlové hvězdičky. Před mnoha a mnoha lety, jsem si je koupila v Avonu, protože byly v limitované edici pár dní před vánocemi. No a celá ta léta, jsem si je šetřila na nějakou vhodnou příležitost.Kdy jindy je lepší příležitost, než když žijeme. Teď, dnes a denně.


Moje avokádo. Trvalo mu dlouho, než vylezl první lupínek z pecky. Možná i tři čtyři týdny. A už jsem to chtěla vzdát, prohlížela jsem si ho, zda se s tou peckou vůbec něco děje a uviděla jsem, že jo. Pak to chytlo takový fofr, že jsem nestíhala sledovat, kolik šlahounků z něj roste. Mám jej celý den na sluníčku, nad topením a evidentně se mu tam líbí :-) Docela pěkná rostlinka. 


Tak tohle byla na vlastní oči nádhera. Ten den byla strašlivě nízká oblačnost, člověk měl pocit, že si může na mraky doslova sáhnout. O pár kilometrů dál směrem na Jeseníky už se mraky doslova plazily po zemi. 


Nesmějte se!!! Tohle byl pokus o beruškové muffinky :-D Jediné, co z toho je viditelně identifikovatelné jsou oči berušky :-D Nějak nám to moc nakynulo. Pekli jsme s malým a jemu tam spadlo o půl lžičky sody víc. Mávla jsem rukou a říkám, dobrý, to se vsákne. Vsáklo :-D Z berušek byly balónky a tečky na zádíčkách se ztratily někam do hlubin těsta. 

Hezký podzimní den všem! K.

8 komentářů

 1. Mně ty berušky připomínají domorodce připravené na rituální tanec :-D
  Je to pěkné, focení takových drobností! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Berušky jsou úžasné i takhle :-) Je někde návod? 2 Broke Girls taky miluju, škoda že už jsem viděla všechny díly, čekám na další....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, inspiraci jsem čerpala tady http://mytastytherapy.blogspot.cz/2014/09/beruskove-cupcakes-z-kefiru.html, akorát jsem měla vlastní recept :-) ať se povedou :)

   Vymazat
 3. Ty muffiny jsou roztomilé. :D
  Avokádo jsem také kdysi chtěla zasadit, ale pak jsem to radši vzdala, protože mě zatím vždycky všechno zdechlo. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Seriál jsem taky sledovala! Teď na to nemám moc čas a když na něco koukám, tak většinou s přítelem (kterému se tenhle seriál tolik nelíbil, takže jsme sledovali jiné věci).
  Muffiny jsou boží! Nejdřív jsem si myslela, že jsou to nějaké speciální halloweenské muffiny :D Tím tě nechci nějak urazit, na první pohled se mi hrozně líbily! :)
  Nepřestanu ti závidět výhled z okna a prostředí, kde bydlíte :) Já jsem na víkend odjela z Prahy na Moravu a hrozně jsem si to užívala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko, za muffinky díky ... máš pravdu, jsou fakt takové halloweenské :D
   Jinak s tím výhledem, přítel se rozhodl, že se budem stěhovat, bohužel, do centra města, takže od Nového roku se s tímto výhledem asi taky rozloučím :-( Je mi hrozně. Miluji to tady. Je ale pravda, že byt je malý, všechno je daleko a tím, že nemám řidičák a přítel bude ještě dva roky pracovat ve Francii, bude pro nás lepší ono centrum. Je to takové těžké. Odsud se mi nechce, ale vím, že centrum pro nás pár věcí vyřeší. Už jsem se dvakrát rozmyslela, brečela :D - prostě s odchodem tady nechám kus srdce, no. Ale tak nebudeme tam navždy.

   Vymazat
 5. Ty muffinky jsou náhodou bezva, jsi moc šikovná. Taky fotím každou maličkost která se mi zalíbí, a taky si někdy přítel ťuká na čelo... Ale.. jednou až ty fotky všechny projedu, budu se jen pousmívat nad těmi vzpomínkami a hezkými věcmi, které mi dělaly radost :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)