S Elinkou v aquaparku


Jak už jsem zmiňovala v původním příspěvku, vrátil se nám po dlouhé době tatínek a partner v jedné osobě a museli jsme si to pořádně užít. Náhoda tomu chtěla, že synek strávil podle svého přání se svým tatínkem a my si také udělali víkend po svém. Zajeli jsme na obří nákupy knih do Opavy a když říkám obří, tak obří. Nakoupili jsme si do zásoby s přítelem asi 15 knih a k tomu nějaké knihy i dětem pod stromeček :-) Šílené, nechali jsme ve dvou knihkupectví strašně moc peněz, ale jsme vybaveni de facto až do vánoc, kdy já už mám jen dvě skromná přání, ale to tady teď nepatří :-) Jsme opravdu velcí čtenáři a pokud někomu není líto dávat peníze do nejnovějších telefonů, kosmetiky, oblečení nebo jiných věcí, nám není líto utrácet peníze za knihy. Jen by to už chtělo novou knihovnu :-D 


Udělali jsme si také zastávku v Olomouci, kde jsme poprvé Elišku vzali do aquaparku. Hrozně plakala, protože nevěděla, co ji čeká, proč ji svlíkáme a dáváme do jakýchsi divných "plavek", ale jakmile jsme s ní vstoupili do areálu aquaparku a ona všude viděla lidi, děti a vodu, bylo po slzách a neskutečně si to užívala. Když jsme s ní pak zašli do brouzdaliště, byla už doslova ve svém živlu, hrozně brzy se "otrkala" a dělala blbiny :-) Vodu miluje. Miluje společnost lidí. A tohle bylo něco pro ni. Byla nádherná. Pořád se usmívala a nevadil ji jediný cákanec :-) Ostatně, má to asi po tatínkovi, který si aquapark doslova užíval, sjel tobogán snad dvacetkrát a pořád se mi omlouval, zda mi to nevadí. Já neměla to srdce ani protestovat, když jsem viděla, jak jsou jeden i druhej šťastnej :-) Naopak. Znáte ty pocity, když jsou šťastní druzí, už jen to samo o sobě vás dokonale naplňuje :-)

A co jste dělali o víkendu vy? Jak jste se měli?

K.

 

7 komentářů

 1. Juu to je hezke Kristi :) jake to je v tom olomouckem aquaparku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, měli jsme štěstí, bylo prakticky prázdno, je tam teplo, teplá voda, jen asi v tom hlavním bazéně, jak jsou tobogány, je voda chladnější. Nám se tam líbilo už kdysi, hodně roků nazpět, teď jsem tam vzala přítele, protože tam nebyl a už máme v plánu vzít s sebou příště několik dalších lidí s sebou :-)

   Vymazat
  2. Taky bych rada sla ale nemam moc rada hafo lidi kolem sebe natoz se mackat v bazenu :) ale asi to risknu

   Vymazat
 2. Chápu vášeň pro knížky, bohužel už je nemám kam dávat (doma jsou už prostě všude od záchodu po ložnici :)), takže jsem si koupila čtečku a je po problému s místem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ćtečku mám taky, ale nějak mě čtení z ní nebaví :D místo s knihami zatím řešit nemusíme, pravda :-)

   Vymazat
 3. Musím říct, že já také nejvíc utrácím za knížky. Dokonce se musím přiznat, že už hrozně dlouho potřebuju nové kalhoty a tak vždycky našetřím nějaké peníze.. no a pak mi vyjde nějaká knížka, kterou prostě potřebuju a peníze jsou v háji :-D (kalhoty jsou záplatované, ale hlavně, že knihovna se plní :-D )
  Já aquaparky tolik nemusím, ale vy jste si to evidentně užili :) Na fotkách vám to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 4. s těma knížkama mi moc bavíte a hlavně inspirujete zdravím a moc ráda za vámi chodím, hlavně z důvodu, že jste pozitivní ženská, Mě radost a láska k životu neopouští ani v mých padesáti letech a samozřejmě inspirace v hubnutí, to nikdy nevzdávám ale musím zabrat víc, aby už byl výsledek vidět. zdravím z Plzně Martina

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)