Recepty

Bloguji

Fotogalerie

Hrníček z Dračího krámku

by - pondělí, ledna 19, 2015


Poslední dobou si na recenzích a článcích o produktech moc nepotrpím. Ale tentokrát udělám výjimku, protože komunikace a jednání s lidičkami, kteří mají na svědomí výrobu tohoto hrníčku byla strašně příjemná a já tak mám pro svého přítele - knihomola - dárek, až přijede za pár týdnů z pracovní cesty ze zahraničí domů. 

Jedná se o dvojici čtenářů, kteří na svém knižním blogu prezentují svůj Dračí krámek. Mně se jejich nápad tak líbil, že jsem navrhla vlastní hrníček s obálkami knih, které přítel miluje a které dost ukazují, co se mu líbí a jaký je snílek :-) Hrníček je ve skutečnosti 100x hezčí, má nádherné barvy, je lesklý, jenom září... bohužel to můj retro foťák nezachytil, což je škoda, ale já jsem maximálně spokojená :-) 


No a pro přítele jsem hledala také nějaký výstižný citát nebo popis, který by se na hrneček umístil. Jelikož patří mezi "čichače" - rozuměj, rád zaboří nos do knihy a hluboce natáhne vůni papíru a lepidla - tak jsem mu k tomu vybrala právě "smelling books" obrázek :-)


Jsem fakticky zvědavá na jeho reakci, protože i když jsem mu aktivně prozradila, že tu má ode mě připravený dárek, absolutně netuší, co by to mohlo být :-) Každý den mi píše a hádá... jako dítě se snaží přijít na to, co jsem pro něj přichystala, vyzvídá a vyhrožuje, co všechno udělá a neudělá, když mu to neřeknu ... a jelikož hrnky miluje a miluje čaje, tohle se mu sto pro zalíbí. 

Takže, pokud máte také koho obdarovat a komu udělat radost, mrkněte na stránky Veroniky a Davida. 

Ještě musím říct, že hrníček byl kvalitně zabalen, rozbít se mohl jen snad, pokud by přes balíček přejel tank :-)

K.

You May Also Like

9 Comments

 1. jo, vůně nové knížky, to je žrádlo, ta je na čtení to nejlepší :o))) hrneček je samozřejmě taky moc pěkný ;o)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkujeme za tolik hezkých slov. :) Hlavně jsme rádi, že se hrníček líbí. A až dorazí přítel, nezapomeň nám dát vědět jeho reakci. :D :)

  D+V

  OdpovědětVymazat
 3. Hezké udělat někomu takovouhle radost, obzvlášť jestli to má rád. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, pokud každý den pátrá co je to za dárek, myslím, že je jen otázkou času, kdy se podívá na Tvůj blog...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě jsem to sem nedávala proto, aby to tady zjistil :) V zahraničí dělá v horách, kde je odstřižen od internetu a nemá tak přístup. Druhá věc, o mém blogu neví ;) Ani nezjišťuje, není na to povaha :)

   Vymazat
 5. Ten je krásný, určitě si také časem něco (snad) objednám :D Nádhera !

  OdpovědětVymazat
 6. No tak ten je úžasnej!! Já mám doma hrníčků asi milion (a používám tak dva), ale tenhle... tenhle dostat jako dárek, tak se asi zblázním :D Já bych tam teda krom toho Harryho Pottera musela mít jiné obálky, ale jinak.. je to fakt super nápad.
  A snad neznám nikoho, kdo by měl rád knížky a nebyl "čichač" :D Minule jsem čichala i k učebnici.. Bylo to to jediné, co se mi na učebnici z práva líbilo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani mi nemluv :D Taky bych tam musela mít jiné obálky :D Ale on tohle miluje, jsou to jeho favorité, tak doufám, že se zavděčím :)) jinak se přiznám, že jsem taky "čichač" :D

   Vymazat
 7. Koukám, že Tvůj drahý má stejný knižní vkus jako já... :-D

  OdpovědětVymazat

Poslední vaše komentáře