2015 | Leden 28


Moje malá raubířka Eliška. Princezna z ní nebude, řekla bych, že to zdědila po mamince. Hrozně ráda se koupe a poslední dobou mám pocit a podezírám ji, že když jí, záměrně se co nejvíce ušpiní, popatlá si jogurtem hlavu, tělo a když je spokojená, vstane, jde do koupelny a chvěje se nadšením u vany, protože ví, že se za takového stavu jde koupat. Ano, mohla bych ji krmit já, pravda, pravda... pojďte si to vyzkoušet :-) Nají se víc, když se krmí sama. 

21 komentářů

 1. Já jsem se pustila do nové Alexandry Potter Lásce na stopě :-) Takže venku chumelenice, v ruce čaj, na talířku Honzíkovy buchty! (mé první) a v ruce knihu..paráda :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k novému foťáčku. To se bude fotit :) Já momentálně čtu knihu od Davida Deidy Když jde o muže a ještě Mapu času od Félixe J.Palmy. Akorát se k tomu dostanu vždy až večer a to pak po pár stránkách usínám a tak druhý den se zase musím o pár stran vrátit, protože si nejsem jistá, co jsem opravdu četla a co už byl sen.... :)

  OdpovědětVymazat
 3. To mýdlo je dokonalé :-D Přeji pevné nervy a hodně času na odpočinek :-) Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 4. Po strašně dlouhé době se mi povedlo přečíst knížku - od Dorothy Koomson Bonbony k snídani a líbila se mi moc (se třema dětma je to se čtením problém...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem ji četla, výborná kniha, taky se mi moc líbila :)

   Vymazat
 5. Zrovna čtu knihu Já, poutník. Jsem na začátku, takže jsem zvědavá, co se z toho vyklube :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já byla z Poutníka unešená! začátek náročnější, ale pak se to rozjede ;)

   Vymazat
 6. Chtěla jsem ti moc poděkovat za ty e-booky. Jill máš moc pěkně udělanou, moc se mi líbí a nemůžu se dočkat dalších. Zamilovala jsem se do jedné fotky, kde na sobě nic nemá, ukazuje biceps, má fialové nehty a rozpuštěné vlasy.
  Mikimu to moc sluší, je to podařená fotka :) 20 laků, to je sen, skoro ti závidím, i když si poslední dobou nehty moc nelakuji, protože se mi to vždycky pokazí, když to usychá :D A Eliška je úplný tatínek :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, jsem ráda, že jsi zmínila Jill a že se ti líbí :) Snad se bude líbit i zbytek, který chystám :))
   Laky, pravda, dlouho nevydrží, já už jich taky pár vyhodila :D Ale líbí se mi, když jich mám hodně a můžu je často střídat. Teď bych chtěla investovat do kosmetiky a zkusit nějaké líčení s Petrou z Lovely Hair. Tak uvidím, sice se líčím často, ale jsem za 3 minuty hotová :D Takže bych chtěla zkusit pro pocit vyzkoušet něco pořádnýho s ní :)

   Vymazat
  2. Můžeš zkusit i nějaké líčení s GetTheLouk, Lucka je výborná. Má dokonalé líčení stejně jako Petra :)

   Vymazat
  3. supr, díky za tip :) neznám Lucku. Já jsem na líčení úplně levá, když jsem se mrkla, co všechno Peťa používá na běžné líčení, tak mi tuhle úsměv :D nejsem na to zvyklá, a už vůbec ne na líčení, když se nalíčím, štípou mě několik dní oči... jinak se líčím moc ráda, to mi nevadí.. tak kouknu i k Lucce, spíš bych chtěla vyzkoušet ty oči dělat si jinak, než stále dělám. tedy naučit se různý grify :)

   Vymazat
 7. Ta fotka s Miki je parádní! :D ...a Eliška má krásná kukadla :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ta knížka zní hodně zajímavě, a pejsek na stole je největší zlatíčko!:D

  OdpovědětVymazat
 9. Já v Elišce prostě vidím tebe :) Je to prostě šikovná holčička! :)
  Fit Maddie

  OdpovědětVymazat
 10. Skvelé fotky :) Akosi mi vyhladlo :D

  OdpovědětVymazat
 11. Tento měsíc jsem přečetla: Muž, který sázel stromy - Jean Giono, Písečný muž - Lars Kepler a Poslední dopis od tvé lásky - Jojo Moyesová (tuhle myslím na doporučení z tvých stránek). - Každá kniha úplně jiná, ale všechny mě moc bavili. A teď aktuálně čtu od svého oblíbeného autora Johna Irvinga - V jedné osobě.
  Krásný zbytek víkendu a díky za příjemný blog.

  OdpovědětVymazat
 12. Já právě začala číst Spolubydlící od Johna Lutze, zatím moc zajímavé :) K těm Yankee Candle, jak o nich každý mluví a bloguje, konečně jsem je našla v obchodě a byla z toho celá nadšená. No dokázala jsem vybrat z toho houfu jen dvě vůně které se daly snést :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mne také od Yankee nevoní všechno, určitě to chce vybírat, mají hodně vůní, takže si každý přijde na své, na netu už pak vlastně vidíš jen to, co voní tomu dotyčnému :D takže také se u nich určitě najde něco, co mi vyloženě smrdí :((( Teď jsem kupovala ostužinové, tak jsem zvědavá :))

   Vymazat
 13. Sbírka laků už se mi také rozrůstá. :D
  Snídaně vypadá báječně, hned bych si dala. :P
  Jinak já teď nic nečtu. Naposledy mě nadchly knihy od K. Petrusové a hledám něco podobného. Nemáš nějaký tip? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katka Petrusová je skvělá :) Ještě mi trochu podobný styl přišla kniha Hot Boys od M.T. Majar, taky naše češka :D a kniha skvělá!

   Vymazat

Děkuji za komentář :-)