31 ledna 2015

MEMORIES | Leden 2015


Rok 2015 jsem si určila jako rok velkých změn. Změn vůči sama sobě. Budu se více věnovat dětem, vnímat jejich smích, pokroky, budu si s nimi více povídat a pak hned budu více vnímat sebe. Jednou velkou změnou v mém životě je to, že začala cvičit jógu. Každý den. Opravdu nevynechám.

Při prvních lekcích jsem byla trochu nesvá a říkala si, zda tento poklidný proces raději nehodím za hlavu a nevrátím se k potu, kettlebellu a činkám. Jenže to bych prohrála sama se sebou. Dnes jsem ráda, že jsem tak neučinila. Asi sedmý den s jógou jsem začala cítit a pozorovat první změny a zlepšení a to pro mne bylo jako znovuzrození, jako by na mne někdo hodil kýbl studené vody. To byl moment, kdy jsem si řekla, že půjdu dál a byla zvědavá, co pro mne ještě jóga nachystala.

Vylovila jsem své bezprsté ponožky na jógu, které už byly dlouho schované a začala to brát dost vážně. Začala jsem studovat a zajímat se. Navíc mne přestala bolet záda. Bolestí jsem trpěla už dlouho a prakticky denně. Ono to ohýbání a zvedání Elišky má taky svoje. Navíc jsem zjistila, jak jsem pokročila s ohebností těla, rovnováhou a celkovou jakousi vnitřní sílou - těžko se to popisuje. Ono klidné cvičení vám skutečně do těla vnese klid sám o sobě.

Vyzkoušejte to :- ) 

Kristina
Odkazy:

Přečteno:
Dýchání pod vodou | Alex Flinn
Andělé noci | Lili St. Crow
Třetí hlas | Cilla Börjlind 
Poslední oběť (Vampýrská Akademie, #6) | Richelle Mead