Malá opička


Moje kopretinka v čepičce s opičkou :-D 


Nechtěla ji celý den sundat a pořád jsem ji musela odnášet k zrcadlu, aby se viděla. 


Eliščina "dálnice" na běhání :-D

14 komentářů

 1. takovou košili chci taky, ale červenou, nebo modroou :)

  OdpovědětVymazat
 2. len se dá pětovat v truhlíku? a dají se koupit semínka?? né že bych chtěla šít kalhotky pro krtečka, ale hrozně se mi líbí jako kytka :o) moje nejmladší má je taky modroočka a nemá po kom je mít, starší mají jedna oči čokoládové a jedna skoro černé.. prý se ty geny můžou přenést přes několik generací :o) navíc je jí teprv rok a měnit se můžou až do tří, ale doufám, že jí zůstanou.. a Elišce taky, hrozně jí sluší :o)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? To já jsem od sestřičky slyšela, že do půl roku se mění oči :D Tak jsme čekali.. tak se změnily z tmavě modré na nebesky modrou :D a je mi jasné po zkušenosti se synkem, že už taky končíme :D Jinak mám len červenokvětý a leze pěkně :)

   Vymazat
  2. moje sestra měla prý poměnkové oči skoro až do tří let a pak najednou zhnědly, neteři prozměnu v roce, ale pokud vím, tak v drtivé většině je barva hotová do toho půl nebo roku :o) vůbec jsem nevěděla, že existuje červenokvětý len, musím si doplnit vzdělání a podívat se po semínkách, i když radši bych modrý, muž ho má v erbu, tak by měl radost :o)

   Vymazat
 3. Hrneček je krásný a takový bych v obchodě také nemohla nechat. Přeji vám stále krásné a pohodové dny. Martina z Plzně

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Jako vždy moc milý článek:-) a stejně jako "sinapis alba" se zeptám: Len se dá pěstovat v truhlíku? a dají se sehnat semínka?:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano Evi, mám len červenokvětý (někde se jmenuje jako červený velkokvětý) v truhlíku a normálně leze ven pěkně, už má tak 10 cm :) Semínka se dají koupit normálně v drogerii.

   Vymazat
 6. Mě tedy víc než len zaujalo liči, to je z té pecky co zůstane po snědení nebo také nejaká semínka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně tak, je to ta pecka :) Nemá se prý nechat uschnout, takže co nejdřív zasadit a do 14 dnů vyleze :)

   Vymazat
 7. Kristý, moc tě zdravím a hned zpočátku ti musím napsat, jak moc jsem si oblíbila tvé řádky a čím dál lepší fotky! Naprosto mě okouzluje tvá láska a cítění. Vážně sem chodím moc ráda, troufám si říci, že je mi zde příjemněji než na blogu minulém ;)
  Takový den bez moderní techniky se mi taktéž líbí. Mám strašně ráda chvíle, kdy si obklopím drobnostmi, které jsem dostala, vytvořila si nebo koupila, mám u sebe kočku, stříhám si obrázky přírody z časopisů, probírám se staršími dopisy, nebo když je sluníčko a vyrazím ven s foťákem a nechám svou hlavu aspoň na chvíli někde v lese či na louce, protože krása květů a detailů přírody mi opravdu dělá dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za moc milá slova a i ty máš novou čtenářku. Úžasný poklidný blog máš :) taky zbožňuji přírodu. strašně moc. Musím vyrážet víc ven, tedy spíš víc ven s foťákem :))

   Vymazat