Anti-ageing serum od L'Oréal Paris


Je zvláštní, že když mi bylo dvacet, patlala jsem na sebe tuny make-upu a přišla jsem si strašně in a božská. Dnes, z pohledu dospělé ženy, nevidím důvod, proč jsem to dělala. Chápu, že každý má na různé krycí techniky svůj vlastní pohled, ale zcela ironicky, namísto toho, abych make-up po nějakém třicátém roce začala používat, aby zakryl chybičky, začala jsem ho používat jen tehdy, když jsem se měla zúčastnit nějaké akce. Až poslední měsíce jsem vyřadila make-up úplně, protože jsem zjistila, že za všechny ty chybičky mohl právě on. Zde se nabízí otázka, zda jsem používala levný nebo kvalitní. Pravdou je, že jsou vyzkoušela všechno od Essence přes Dermacol až po Max Factor. Moje pleť zřejmě na žádné takové věci není stavěná a musím říci, že bez make-upu se mi o hodně zlepšila. O hodně. 

Jak už to ale u většiny žen bývá, začíná si každá taková okolo mého roku, někdy dřív někdy později, všímat, že pokožka začíná stárnout. Začínají se objevovat první vrásky a obyčejné krémy na hydrataci, které moc ráda na noc používám, samozřejmě nestačí. 

Jelikož mne zaujaly benefity kyseliny hyaluronové, kterou si nechávají aplikovat nejen celebrity injekčně, věnovala jsem průzkumu ohledně této látky několik týdnů. Ne, že by mne účinky a vychvalování přesvědčily na plné čáře, ale znáte to. Chtěla jsem to vyzkoušet. Od krémů mne všeobecně odradily recenze díky nižšímu podílu kyseliny hyaluronové, naopak se hodně vychvalovala séra. Bohužel, měla jsem vyhlídnuté jiné sérum, které zkusím někdy příště, protože nebylo skladem, ale jelikož byl k mání tento a já měla zrovna vymýšlet, co si koupit k narozeninám, padla volba na sérum od L'Oréalu. 

Nevím, co všechno dokáže nebo ne, užívám jej zatím krátce. Je to zatím vůbec první přípravek, který používám coby "omlazovací" věc :-) Uvidíme, až výrobek dorazím celý. Nicméně, po týdnu aplikování, když mne přítel v jedné chvilce objal, se na mne pozorněji podíval a řekl: "Ty už to sérum používáš, že?" Byla jsem zaskočená, že by tak rychle zrovna chlap viděl nějaké změny. Ale možná mu jen moje pleť připadala jemnější a hebčí, protože to skutečně je.

A co vy?
Používáte nějaké "věcičky" proti stárnutí pokožky?
Nebo prozatím takové věci řešit nemusíte?

K. ♥

2 komentářů

  1. Hm, po čtyřicítce to asi "řeším" :)... mám galvanickou žehličku na obličej a zažehluji kolagen, nevím jestli to pomáhá, ale jako placebo dobrý :) :) :)

    OdpovědětVymazat
  2. já se strašně osypávám skoro po všem, co mi přijde na obličej, tak z preventivních důvodů používám klasickou niveu v modré krabičce, ale už se taky poohlížím, co by mě trochu uhladilo :o) pamatuju si, jak jsem zírala, když jsem kdysi kupovala krém, prodavačka se mě ptala na věk, tak jsem řekla 25 a ona mi vlídně vysvětlila, že už bych teda měla mazat něco proti vráskám, aspoň na noc.. to mi přišlo skoro moc brzo :oP makeup nepoužívám, jednak kvůli osypávání, jednak ho neumím napatlat bez fleků

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)