16 června 2015

Nail Polish: přehlídka z mé sbírky III.


Opět jedna bleskovka z mé sbírky laků na nehty :-) Ano, přiznávám, jsem pošahaná, ale laků není nikdy dost. Je jedno, že se s některými nalakuji jen jednou nebo dvakrát, pořád lepší, než kdyby šlo třeba o boty... takhle to nestojí tolik peněz :-) A začnu hned mojí láskou od Rimmelu 60 Seconds Super Shine. A pokud to tam píšou, tak tomu věřte. Nádherně vypadá, nádherně drží a je opravdu bleskově suchý. A jde o opravdu sexy nude barvičku!


RIMMEL - 60 Seconds Super Shine - #203 Lose Your Lingerie


Naprosto úžasná letní barvička, od Essence, tentokrát v "gelovém" provedení a skutečně to nevypadá vůbec špatně. Na nehtech vypadá ještě lépe jak ve skleničce. Mám letní kalhoty v naprosto stejném odstínu, tak budu ladit :-) 


ESSENCE - the Gel Nail Polish - #39 Blue Bubble Di Blue


Opět od Essence jedna krásná růžová, jen mne mrzí, že je potřeba více vrstev. U tohoto jsem dosáhla pěkného odstínu až po třech nánosech. Nicméně je moc pěkný, opět na léto jak vyšitý a budu se opakovat - mám kalhoty v podobném odstínu :-D 


ESSENCE - Colour & Go - #106 Free Hugs


Tyhle laky od NYC mám opravdu neskutečně ráda a jsou to jedny z těch, ke kterým se vracím víc než jednou nebo dvakrát :-) Rychle schnou, skvěle se natírají, sice je potřeba také dvou až tří vrstev pro pořádnou barvičku, ale o to déle zase vydrží, což je u mne docela s podivem, jelikož používám ruce denně fakt jako nástroj, pořád je namáčím, něco s nimi drhnu, škrábu, ... zkrátka, s levnějšími laky vydržím doslova pár hodin. Tento i dva až tři dny pořádného záhulu vydrží :-)


NYC - In a Minute Quick Dry - #355 Lavender Blossom
NYC - In a Minute Quick Dry - #264 Lincoln Square Lavender