Narozeninově


Rok se s rokem sešel a já jsem opět o rok starší a moudřejší (snad) a šťastnější. Oslava mých narozenin proběhla v předstihu, jelikož přítel o mých narozeninách doma nebude a tak jsme připravili rodinou oslavu. Bylo skvěle a říkala jsem si, že vám ukážu malou ukázku z dárečků a z fotek. Kytici růží jsem dostala od tatínka, ví, jak miluju kytky a tuhle tvořil sám, o to větší mi to udělalo radost :) 


Od přítele jsem kromě hubičky dostala několik knížek (které jsem si přála) a také sérum od L'Oréalu, které jsem si také přála :-D 


Moje malinké miminko, které už mělo deset roků. Prvorozené dítě a já ho nadevše miluji. I od něj jsem dostala dáreček, který jsem si přála. Vybral mi poukázku na masáž podle vlastního výběru. Nikdy jsem vlastně nezmínila, že je to můj malej masér, a pravidelně mi chodí promačkávat ramena a chodidla :-) Penízky na poukázku měl svoje a také ode mne.


A dárkový poukaz od synka :-)


Revitalift sérum od přítele. Vlastně moje první zkušenost s přípravkem proti stárnutí i od této značky.

***

Přeji všem krásné dny, je teď překrásné počasí, tak užívejte :-)
Nevím jak vy, ale já jsem z toho náhlého tepla a sluníčka tak unavená, že jsem doslova neschopná dokopat se do cvičení. Jen posedávám, polehávám, čtu a potím se :-D Nemám na cvičení ani náladu a cpu se tou spoustou ovoce, co je teď všude k mání... chybělo mi to :-)

K. ♥

20 komentářů

 1. Ta fotka s Martínkem mně úplně dojala...

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno nejlepší k narozkám! Je vidět, že jste si to krásně užívali a tak to má být :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reni, děkuji moc. Byly to nejlepší narozky, co si pamatuji :)

   Vymazat
 3. Ahoj...chtěla jsem se zeptat,jak bere syn malou sestřičku a jak jí bral,když se narodila..Čekám mimčo a doma už mám sedmiletého syna,tak mám z toho trochu obavy :-) Jinak přeji všechno nejleší a do života hodně štěstí :-) Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, naprosto tvé obavy chápu, my jsme to měli stejné, prcek dlouho vyrůstal sám, vlastně taky do sedmi let. Nicméně, synek nás všechny překvapil, neustále se sestřičkou chlubil, i lidem, které jsme neznali :D Doma to šlo taky skvěle, jen jak malá rostla a vyžadovala více pozornosti, trošku špatně nesl, že je až na druhém místě, protože když mne potřeboval, musel se smířit s tím, že "teď nemůžu", třeba jsem musela malou uspat, dát ji nakrmit, utišit... to byl chviličku boj, musela jsem s ním často promlouvat, objímat, kdy se dalo a ujišťovat ho, že ho mám ráda stejně jako Elišku. On ještě navíc je takový hrozně citlivý, takže to vyloženě vyžadoval. Když to ale shrnu, tak to zase nebylo tak strašné, zvládlo se to, teď jak je Eliška větší, tak už po sobě střílí pistolemi a sami si vyhrají, třeba se "perou" v posteli a on má radost, když ji dokáže rozesmát :) Já si naopak myslím, že to bude fajn, mít staršího brášku, který se o malou sestřičku dokáže za chvíli sám postarat, odvést do školy, pohlídat malou, když půjdem s přítelem třeba na večeři, myslím, že až mu bude 14/15 a malé 6/7, mohli by to zvládnout :)

   Přeji vše nej miminku, už se to blíží, nebo jste teprve na počátku těhotenství? :)

   A děkuji za přání k narozeninám :) Štěstí by se hodilo :)

   Vymazat
 4. Krásné dárečky i fotky! :)) já jsem dnes udělala státnice z vedlejší specializace, tak už mám konečně taky prázdniny, a úplně se těším, jak začnu konečně něco dělat, protože z těch nervů jsem jen s prominutím žrala sladké po kilech a prakticky se nehýbala, tak se těším, až s tím začnu! Akorát jak je teplo, tak na to moc energie taky není, tak aspoň začnu zdravě jíst...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terezko, gratuluji ke státnicím, úplně chápu, jak se cítíš, že to máš z krku :) Teď vegetuj a užívej :))) Také jsem bez energie, tak aspoň tu stravu :)

   Vymazat
 5. Me dojala ta fotka s pritelem :) uplne z vas ta laska sálá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Anetko, je to skvělý chlap, jsem ráda, že se narodil "jen" 13 let po mně, a ne třeba 40 :D

   Vymazat
 6. Jak já tyhle Tvoje články zbožňuju...a musím souhlasit, i mě fotka s přítelem a synkem dojala.

  OdpovědětVymazat
 7. všechno nejlepšíííí!!! hlavně zdraví tobě i rodině :o) to desetileté miminko mě dostalo, taky pořád tvrdím, že jsou holky moje miminka, ale doufala jsem, že po deseti letech už ten pocit vyprchá.. jak vidím, tak asi ne :oD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje slova, nevyprchá to ... Furt to budou miminka, už chápu, proč mi moje maminka stále říká zdrobněle :D A vlastně taťka taky :-)

   A mockrát děkuji za přáníčko, beru si jej k srdci :)

   Vymazat
 8. Všechno nejlepší i ode mně! Krásnou oslavu si měla... :-) tak ať je každý den aspoň takový :-) Svatava

  OdpovědětVymazat
 9. Dodatečně vše nejlepší, hodně zdravíčka a ať se vše daří.Já slavím dnes také, ještě ke všemu kulaté a mám celý víkend pracovní dvanáctky.slavení mě čeká za týden ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Yvonko, také ti přeji vše nej k narozeninám :) I když budeš oslavovat prací, víš co se říká, chválahu za ni :) Já slavím až 8. června na Medarda, ale že mi je 35 si říkám už půl roku :D

   Vymazat
 10. Kristi, přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí a lásky. Fotky jsou úžasné, sálá z nich láska a pohoda. Jen tak dále :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)