2015 | Červen 5

By pátek, června 05, 2015


Svačinka: jahody, voda s citronem, listové pečivo s dýňovým, sezamovým a lněným semínkem.

Mohlo by se vám líbit

12 Comments

 1. Zmrzlinku si dwlam domaci a fitness a jim ji na kila :)... proste hodim do mixeru mrazene ovoce, pridam protein a mandlove mleko a je to ;) .. jinak cviceni zvladam i v tech vedrech diky memu vetraku, jedu Killer Body, Killer Abs a Killer Buns od Jill a strika ze mne pot tak, ze musim denne mit podlahu ;) budu ted hodne mimo domov kvuli praci, takze me ceka ulejvani od cviceni, ktere ale uz hoodne potrebuji, trosku se pretezuji a jsem moooc unavena... takze budu vice trenovat mozek a dam svalum zaslouzene volno :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já silně využívám u cvičení při těchto parnech větrák...Bez něj ani ránu! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Loni jsem si k cvičení pořídila takový ten fučák, letos už taky slouží :DD Chia pudink si dělám k snídani s banánem a pak ještě ráno přidávám jahody :D Ovoce everywhere :D

  OdpovědětVymazat
 4. Kristi, to horko je ubíjející. Celý rok se těšíme na léto a pak si „stěžujeme“ :-). Buď ráda za starý dům s tlustými zdmi. Já bydlím v paneláku, oba pokoje mám otočené na západ a už se pařím, a to je začátek června. Ale je fajn, že je všude plno jahod, za chvilku začnou zrát třešně a maliny.
  „Puding“ z jahod a chia vyzkouším, dám si do něj rýžové mléko a konečně budu mít nějakou dopolední svačinu.
  Koukala jsem na Melissu a určitě si nějaký její work-out dám, ten který jsi cvičila Ty vypadá moc zajímavě. A ta její kočka je srandovní.
  Srdíčko z listového těsta je hezké. A pekanový flapjack je mojim nejoblíbenějším.
  Kristi, to horko je ubíjející. Celý rok se těšíme na léto a pak si „stěžujeme“. Buď ráda za starý dům s tlustými zdmi. Já bydlím v paneláku, oba pokoje mám otočené na západ a už se pařím, a to je začátek června. Ale je fajn, že je všude plno jahod, za chvilku začnou zrát třešně a maliny. „Puding“ z jahod a chia vyzkouším, dám si do něj rýžové mléko a konečně budu mít nějakou dopolední svačinu.
  Koukala jsem na Melissu a určitě si nějaký její work-out dám, ten který jsi cvičila Ty vypadá moc zajímavě. A ta její kočka je srandovní.
  Srdíčko z listového těsta je hezké. A pekanový flapjack je mojim nejoblíbenějším.
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky :) My jsme také bydleli v paneláku, s oknama zase pěkně na jih :D to byla taky slast, naštěstí jen rok a pak jsme šli sem a taky máme okna na jih, jen při západu to jde za barák, tak je chládek, taky si nedovedu představit červenec, jak tady furt jezdí auta, to horko z nich je fakt docela znát... ale jako nestěžuju si na léto, to mám ráda, jen špatně snáším horka, jsem malátná a díky nízkému tlaku mám tendenci omdlívat, často se z horka prostě začnu klepat úplně zesláblá a vůbec, nejsem na tohle stavěná, proto mne táhnou a lákají severské státy :D A na třešně a maliny se taky ohromně těším, to budem bublanin :P :D

   Vymazat
 5. Ahoj Nikky, tak moje snažení se zvrhlo, jsem nemocná, předpokládám že je to výsledek změny teplot, nedělá mi to dobře už delší dobu. Nejdřív jsem si říkala, že budu i tak cvičit, ale nakonec zdravý rozum vyhrál :-D Nejvíc mě štve, že je neděle a vypadá to, že budu ráda, když mi bude za týden dobře. Takže jsem naštvaná, protože budu muset začínat od začátku....

  Jinak bych ti tímto chtěla také popřát k tvým zítřejším narozeninám :o) Ať se ti splní všechny dosud nerealizované sny.

  Poslední dny přemýšlím nad takovou jednou věcí, že bylo prostě období, v kterém jsem si užívala maličkosti a dokázala se radovat ze života a to přesekla určitá věc a najednou mi přišlo, že nic nemá smysl. Trošku taková filozofičtější nota :-D A teď už mám tak pocit, že jsem na dobré cestě, že postupně bych se mohla dopracovat k podobnému přístupu k životu, prostě být zase akční. A tak nějak jsem si vzpomněla, že jsi možná na svém starém blogu nebo někde tady psala, že první těhotenství si měla "deprese", že jsi zavřená doma a to druhé si zase užíváš a děláš vše, co tě baví, prostě žiješ naplno. Tak by mě zajímalo, kde u tebe došlo k obratu, ohledně pozitivnějšího přístupu, prostě, že všechno má smysl, ať už jde o maličkosti či větší věci. Nějaký recept, jak tu změnu urychlit. V jedné knížce jsem četla, že si člověk prostě řekne, že je šťastný a pak bude :-D :-D No asi mi už hrabe z té teploty a toho, že je hezky a musím být zavřená "zase" doma :o)

  Krásný článek
  Jahody miluji, u nás na zahrádce jsou už třešně :o)
  Přeji další krásný týden a málo dusné počasí

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky :) Vůbec to neber špatně, že jsi nemocná, vylež se, tělo takto reaguje když je potřeba odpočinek a zřejmě jsi ho potřebovala na boj s něčím jiným, co máš v tělíčku, takže úplně v pohodě. Však si odpočineš a pak se zase vrátíš :) Dbej na stravu, ať má tělo vitaminy.

  To s tím užívání maličkostí, ty... já jsem jednou slyšela v jednom rozhovoru, návod na to, jak být neustále šťastný. A ten dotyčný řekl "dovolte si to". Ono je to někdy hrozně těžké, já také čas od času procházím obdobím, kdy si říkám, že nic nemá smysl, na co to všechno dělám, ale vždycky se pak dokážu přesvědčit, že mluvím jak debil a vzdát to je strašně těžké. Neříkám, pokud někdo prochází tragédiemi v životě, těžko bude šťastný a bude řešit dobrou náladu, to musí přebolet. Ale takové ty straosti v životě, které nám zbytečně kazí den a nebo když si děláme hlavu z věcí, které nemůžeme ovlivnit... to je úplně zbytečné. Já takový den měla v sobotu. Přišlo mi, že všechno je na nic, můj život, moje sny, nic není podstatné, prostě splín jak prase :D A pak jsem odpoledne vytáhla děti na zmrzlinu a nějak se to změnilo. Procházka a česrtvý vzduch mne trochu profackovaly a já si říkala, že prostě nějak bude a až tak bude, tak to budu řešit. Protože nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Ono je hrozné snadné upadnout do takového toho negativního stavu, a těžké je z něj se dostat. Ono to nejde jen si říct že budeme šťastni,. Na tom nějak musí člověk pracovat, jako se vším. Čím víc na tom bude člověk pracovat, tím snadněji mu to pak půjde.

  A děkuji moc za přání k narozeninám :)

  K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, budu muset tu nemoc brát nějak pozitivně, teď budu moct konečně ležet, tak se budu učit :-D :-D Zase kupodivu šla váha dolů za ten týden, snažila jsem se jíst hodně, ale teď mám za sebou tak 3 nejhorší dny a to jsem byla na rohlíkách a banánech. Ale tak už alespoň vím, že se musím zaměřit na jídlo a přidat ho.

   Hezky napsané. Tak den dva splín, to je takové normální, já právě bývala hrozně nadšená a pozitivní a pak se něco stalo, nemůžu říct vyloženě tragédie, ale obrátilo mě to o 180stupňů. A já začala číst ty sebepomáhací knížky a snažila se až nepřirozeně sama sebe donutit, že se vzchopím a všechno bude jako dřív. No bylo to ještě horší, protože to nešlo že. :-/ :-D Už uběhla nějaká doba, takže to začíná být už přebolené, tak nějak samo o sobě a nálada není tragická. Takže jsem si řekla, že už je čas se tedy postupně do všeho začít pouštět a měnit k obrazu svému. Stále jsem dřív tak nějak čekala, že přijde nějaký den a fakt se vše změní okamžitě, že se něco stane a přepne se to ve mě. :-D Jako už při tom čekání mi bylo logicky jasný, že je to beznadějný, ale stejně....

   Ohledně tvých snů, jestli myslíš to otevření knihkupectví a kavárny, tak kdyby si chtěla, tak si můžeme nějak soukromě napsat, jestli si nikdy nepodnikala - o takových praktických stránkách. Protože s tím mám zase zkušenosti já - zakládání firmy, zaměstnanci, účty, úřady a věci, které by tě dopředu nenapadly, jestli neznáš někoho jiného - kdo si něco podobného otevřel? :o) Kdyby si měla zájem a kdyby ti to pomohlo, třeba i s plánováním, tak se na mě neváhej obrátit.

   No jo, to se řekne, že člověk musí pracovat na tom být šťastný.. ale jak :-D :-D .. to je nekonečné hledání. A musím říct, že procházka pomáhá vždy (i když člověk zjistí, že nakonec vůbec při ní na nic nemyslel a svůj problém nevyřešil ve svých myšlenkách).

   Doufám, že si si dnešek užila (i když jste slavili už minule).

   Vymazat
 7. taky jsem zdechlá, ani ne tolik z horka, ale tři víkendy po sobě jsme teď byli u manželových rodičů a vždycky byla nějaká akce - pouť, výstava zvířátek, jarmark a veřejné bubnování, den koně.. takže spousta zážitků, spousta špinavého prádla, a málo času na domácí práce :oD ke cvičení se sice vždycky dostanu, ale doma je jak po výbuchu a nedokážu se vykopat k pořádnému úklidu :oP

  OdpovědětVymazat
 8. S Cassey jsem cvičila všehovšudy přesně 2x! :D Jako její cvičení jsou asi fajn, má mraky následovatelů a je úspěšná, ale strašně řve :D To já prostě nemůžu. Je fakt, že její cvičení jsou cítit jako fakt že jo, ale nějak nezvládám to její mluvení :D :D

  OdpovědětVymazat