pondělí 31. srpna 2015

Park Slope Fairy od NYC - Fancy Dotty kolekce


Vyšla jsem si udělat radost. A jak jinak si udělat radost, než novým lakem na nehty :-) Už jsem si nekoupila strašně dlouho takový, který by mi na první pohled učaroval, ale když jsem viděla tuhle novinku (tedy minimálně u nás ve městě) od NYC , tak jsem se zaláskovala. Jemně růžový lak s polka tečkami v odstínu 003 Park Slope Fairy


Lak se prodává tuším v šesti různých provedení, u nás byly tři a tento se mi líbil ze všech nejvíc. Rychle schnoucí, decentní, dvě vrstvy jsou tak akorát a nehty vypadají přinejmenším zajímavě. Nevím, jak dlouho vydrží, prozatím mám dva celé dny bez poskvrnky. Což je u mne už tak dost, jelikož s rukama neustále něco dělám, otvírám, namáčím, čistím, drhnu... přeci jen mám doma děti, se kterými je to záběr a není vůbec výjimkou, že mi lak vydrží jen jedno odpoledne. I když si dám base a top coat. No... takže tento zatím supr :-)

Líbí se vám? ☺

K. 


8 komentářů:

 1. Moc na takovéhle laky nejsem, mám nejradši jednobarevné :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, musím říct, že tvoje blogy čtu již několik let a strašně tě obdivuji za to co jsi dokázala. Díky tobě jsem získala i já potřebnou motivaci ke cvičení a úpravě jídelníčku. Proto jsem se rozhodla reagovat na tvou lásku k lakům na nehty. Věděla jsi, že je to strašně nezdravé a do těla se ti dostávají z laků jen samé toxiny? Já měla laky taky ráda, ale po přečtení knihy Jak přežít dobu jedovou od paní doktorky Strunecké, si je už nikdy nenalakuji. Celkově jsou její knihy velice zajímavé a naučné, doporučuji přečíst.

  OdpovědětVymazat
 3. Čas od času mám období, kdy si nehty lakuji, pak zase vůbec Teď ses mi trefila do toho "lakovacího" :D Půjdu se po nich podívat, tento vypadá dobře. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Lak je nádherný :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tento lak je nádherný ,určite ho budem u nás hľadať :)
  Lavandula Diary

  OdpovědětVymazat
 6. pěkný :o) tímhle jednou švagrová nalakovala nehty naší malé, a protože si ta ťuňťa cucá prsty, tak byla za chvíli puntíkovaná :oD dřív jsem se nelakovala rakticky vůbec, ale poslední dobou nějak ujíždím, momentálně mám každý nehet jinou barvu :oP jen to neumím, takže nalakuju a za hodinu už mám oprýskané okraje a za dalších pár hodin se loupu :o/

  OdpovědětVymazat
 7. Je, tak ten je skvělý, při nejbližší příležitosti, až na něj narazím, tak ho pořídím, vypadá perfektně :-)) Hezký den!

  OdpovědětVymazat