Tohle je opravdu fajn kombinace. Když jsem vybírala třpytivý lak od Rimmelu, strašně se mi líbil a jediná a první možná varianta, jak jej s něčím skloubit, byl černý matný lak z řady Essence. Tato dvojice je na denním světle naprosto killing, jen je škoda, že nevydrží tak dlouho.
Hlavním viníkem je především úchvatný matný černý lak, který se mi líbil už u Petry z Lovely Hair a musela jej mít. Na fotce je trošku méně koukatelný než na živo. Na denním světle je skutečně parádní a vymyká se klasickým černým lakům, které mne nikdy netáhly a nebavily. Bohužel, i ve třech vrstvách a s podkladovým lakem vydržel jen jedno umytí nádobí a dvakrát vytření podlahy. Čili asi jedno odpoledne. A už se oloupával.
Další den jsem jej sundala, dala znovu podkladový lak, opět ve dvou vrstvách černý matný a na něj hodila do lesku krásný třpytivý lak od Rimmelu a top coat. Kombinace bomba, výsledek byl opravdu moc krásný, ale opět nevydržel. Jeden den a šlus.
Přesto je tohle dost možná jedna z nejoblíbenějších kombinací, jaké jsem kdy vyzkoušela a někam na party nebo slavnostnější návštěvu, jako dělaný :-) Možná najdu jiný černý lak, protože i když schnutí černého laku od Essence je rapidní, ta výdrž je vyloženě strašná. A je to velká škoda. Lak je to v matném provedení opravdu moc prima :-)
A jak vám se tato kombinace líbí?
Jste na černé laky? Používáte třpytky?
Krásný den všem ♥♥♥
5 komentářů
fakt hezká kombinace :o) černý jsem měla naposledy na střední, radši mám hodně temně červený ♥ líbí se mi ty laky, co v sobě mají takovéty malinké třpytky, takže vypadají jako metalíza na autě :oD taky jsem si jednou koupila tubu se třpytkami, co se mají nějakým záhadným způsobem aplikovat do laku na nehtech, ale nedostala jsem se dál, než k návodu na použití :oD
OdpovědětVymazatMatný lak jsem si vyráběla včera večer, viděla jsem to na internetu a musela jsem to vyzkoušet! Použila jsem na to svůj starý černý lak (miss sporty, přijdou mi fajn a vydrží toho hodně) a pudr. Má se tam používat škrob, jedlá soda.. cokoliv pudrového (já použila suchý šampon :D) Tak jsem to všechno namixovala a zpátky přelila do lahvičky a světe div se. Ono to funguje :) Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, jestli dlouho, plánuju takhle předělat víc laků :)
OdpovědětVymazatDebi z blogu DebiElova
Moc hezká kombinace, matné laky jsem si velmi oblíbila :-)
OdpovědětVymazatNela z Beauty Charm
Tak čiernu som na nechtoch nemala ani nepamätám... vlastne neviem či som ju niekedy na nechtoch mala :) (ako základnú farbu myslím) ale v kombinácií s tým glitrovým to vyzerá určite zaujímavo a krásne
OdpovědětVymazathttp://terehommikus.blogspot.sk/
Hezké laky. Hlavně ta kombinace černého s tím třpytkatým lakem vypadá podle mě perfektně.
OdpovědětVymazatJestli chcete, aby Vám déle vydržel, doporučuji zkusit gel-laky. Já mám zrovna na nehtech udělané razítkem zdobení klasickým bílým lakem a jelikož jsem to přetáhla průhledným vrchním gel-lakem a zapekla, drží to i přes mytí nádobí a uklízení. :-)
Děkuji za komentář :-)