17 listopadu 2015

Baby klobouček s korálky


Inspiraci na tento klobouček jsem našla u mé oblíbené Olivie z Hopeful HoneyBohužel jsem nevychytala velikost, tak to dopadá, když se někomu nechce přeměřovat a zkoušet, protože jsem si vždycky vzpomněla až tehdy, když malá spinkala ☺Poměrně brzy jsem pochopila, že háčkuji klobouček na opravdové mrně a celkový výsledek odpovídá zhruba 2-4 měsíčnímu miminku. I tak jsem ale čepičku dokončila a prostě ji někomu daruji nebo prodám někdy na jaře, protože teď už ji asi žádná hlavička nestihne vynosit.


Použila jsem naprosto skvělý materiál pro háčkování a to YarnArt Jeans v jemném lila odstínu. Není to vidět, ale v čepičce jsou malé lesknoucí se na slunci korálky, což při focení nebylo možné zrealizovat, tak mi to budete muset prostě věřit :-)  Původně jsem chtěla světle šedé, ale nesehnala jsem je u nás, bílé byly zase jak pěst na oko, tyhle mi přišly decentní a milé. Nedávala jsem jich ani tolik, jak Olivie na svém výrobku, jen opravdu sem tam. 


Strašně moc se mi líbil vzor, který si ukládám a budu používat i na další čepičky pro mou Elišku. Vypadá to naprosto skvěle. A jelikož mi z příze zůstala přesně polovina, plánuji, že udělám ještě jednu stejnou ☺ 

Napište mi, zda se vám líbí.
Teď se jdu vrhnout na malé botičky pro miminko ☺

S láskou