Háčkované vločky


Za pár dní začíná adventní čas a já jsem celá nedočkavá. Začíná totiž mé nejoblíbenější období v roce, samá světýlka, pohoda, spousta čokolády, cukroví, třpytící se sníh, mráz na oknech apod. Samozřejmě, všechno má svoje proti, ale hledejme to nejhezčí :-)


Já jsem se letos vrhla na pár háčkovaných ozdob na náš vánoční stromeček. Z počátku jsem si říkala, že na takové vločce přece nemůže být nic těžkého, aneb jak se člověk mýlí. Co je malé, neznamená snadné :-D Navíc jsem ze všech těch návodů byla úplně mimo, všechno vypadalo nakreslené snadně, dokud jsem nevzala háček do rukou a říkala si, jak to mám vlastně dát dohromady. První dvě vločky jsem musela vypárat, protože prostě ... hrůza :-) Ale pak se mi povedla jedna, druhá, třetí a další návody už mi tak těžké nepřipadaly. 


Vločky jsem dělala ze čtyř různých návodů a i když to není nic honosného, mám z nich radost :-) Všechny návody jsem našla v různých skupinkách na FB, u jednoho nevím komu patří, tak se když tak omlouvám. Pokud byste věděli, kdo je majitelem původního, napište mi, já sem přidám RÁDA odkazy na tvůrce. 


Autor neznámý / Anabelia Craft***
2 komentářů

  1. Krasne! Tiez sa na ne chystam. Prvy krat z kresleneho navodu. Doteraz som vzdy hackovala podla slovnych navodov. Ak vyparam len dve, tak ako ty, budem rada :D

    OdpovědětVymazat
  2. Krasne! Tiez sa na ne chystam. Prvy krat z kresleneho navodu. Doteraz som vzdy hackovala podla slovnych navodov. Ak vyparam len dve, tak ako ty, budem rada :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)