Fitness Diář 2016 a kuchařka Z fitka do kuchyně 3

by - úterý, prosince 15, 2015Slovenská dvojice Peter a Lucie Švaralovi jsou velkými nadšenci fitness. Jejich prvotina ve formě e-booku Z fitka do kuchyně aneb co jest po cvičení zaznamenala velký úspěch, že se velmi brzy tato kuchařka rozrostla o druhý díl, záhy na to přišla tato dvojice s virtuální tělocvičnou FitShaker, který nabízí různé tréninkové sestavy od jógy přes cvičení pro těhotné a pro maminky po porodu, až po ty nejnáročnější cvičence, kteří potřebují náročný trénink každý den. Nejnovějším počinem je kuchařka Z fitka do kuchyně 3 a - pozor - také Fitness diář 2016 pro ty, kteří chtějí mít následující rok pod kontrolou. Ani nevím, s recenzí které publikace bych chtěla začít. Jen vám doporučuji, čtěte do konce, protože na vás čeká jedno vánoční překvapení :-)


Ok. Začnu diářem :-) Já sama jsem v roce 2013 vydala Fitness zápisník, takže vím, jaké to je sestavit diář, který nebude jen cárem papíru, ale co to dá za práci vymyslet, jak se zavděčit co možná největšímu okruhu těch, které budou zápisky bavit, podporovat, motivovat a táhnout k lepším výsledkům. Ne vždy to jde, udělat pro všechny to nejlepší a vždy se najdou nějaké mouchy, ale tím, že jsem sama jeden takový zápisník vytvořila, jsem - samozřejmě - velmi skeptická ke všem jiným zápisníkům :-D Musím ale ihned na počátku pochválit celý vjem z tohoto bloku, protože pokud bych někdy chtěla přemýšlet o jakési nové verzi vlastního zápisníku, pak by vypadal přesně takto. Tento diář je prostě boží!!!


A je dokonce jedno, že je z velké většiny ve slovenštině. Jediné, co mi trošinku vadí, že je celý laděn do oranžové barvy, která mně osobně teda moc nesedí... nemám ji zkrátka ráda, ale jinak po designové stránce, po nápadech, motivačních větách, receptech, radách či tipech, kterými se diář jen hemží, je tohle vskutku moc vydařeně poskládané.


V diáři nenajdete jen místo pro zápisky, ale našlo se místo pro různé náhledy na hubnutí, dokonce se zde píše i o tom, jaký vliv má na nás měsíc. Určitě jste slyšeli o lunárním kalendáři. Nevím jak vy, ale já jsem osobně moc ráda, že se v tomto diáři o vlivu měsíce píše, protože na to věřím a sama pociťuji, jak velkou moc má příroda. 


Nezapomíná se ani na to, že valná většina uživatelů tohoto diáře budou ženy a je zde pro ně přichystáno povídání o tom, jakým způsobem zvládat menstruační dny a samozřejmě i kalendář pro záznamy, takže přehled svých dnů budete mít vždy po ruce. 


Jak jsem psala, je zde spousta motivačních vět. Ono vesměs jde cítit, že se diář dával dohromady srdcem ♥ ☺


Kromě prostoru pro klasické týdenní záznamy a zápisky, které najdeme běžně v jakémkoli diáři, protože se myslelo na to, že prostor pro zápisky budou využívat i ženy, které si den co den píší hromadu úkolů, každý týden na vás čeká prostor pro naplánování tréninků.


Nechybí ani zhodnocení za každý měsíc. Čeho jsme dosáhli, včetně místa pro zápisky vaší váhy a nových naměřených centimetrů ☺


Ve Fitness diáři toho najdete mnoho. Daleko víc, než je zde ukázáno. Mně osobně se naprosto líbil i prostor pro zápis knížek, jakýsi přehled, které během roku 2016 přečtu. Jo, i fitness nadšenci jsou milovníci knih ☺ Prostě myslelo se na všechno ☺

Diář nemá velký formát, úplně s přehledem se vleze do kabelky, je trochu větší než klasický deníček a přitom menší než kdysi žákovská knížka... jsem z něj opravdu nadšená, protože mé oko se - jak jsem již zmínila - na všechny tyhle fitness diáře, které kolují po internetových knihkupectví a e-shopech, dívá nesmírně skepticky. Ale víte co, díky tomuto diáři se fakt těším na další rok ☺


No a bonusem je zde tento Fitness zápisník jídel, který vychází jako e-kniha a lze si jej stáhnout po zakoupení Fitness diáře 2016

DIÁŘ SI MŮŽETE KOUPIT ZDE NA STRÁNKÁCH MARTINUS.CZ
KDE SI MŮŽETE PŘEČÍST DALŠÍ NADŠENÉ RECENZE UŽIVATELŮ. 

***

A pojďme na druhý kousek...


Jak už jsem zmínila na počátku a jak je logické, Z fitka do kuchyně je kuchařka už třetí v řadě, tentokrát tedy na téma "jak si osladit život a nepřibrat". Co je psáno, to je dáno, takže se můžete těšit na recepty plné moučníků a sladkých jídel, ale to vše ve zdravé verzi a variantách, které neublíží. 

 
 

Musím říci, že když se zpětně podívám na první díl této kuchařky a tuto nejnovější, udělala se spousta práce a zapracovalo se na mnoha chybách. "Trojka" se pyšní skutečně skvělými fotkami, velmi se mi líbí design - na těchto dvou aspektech se zapracovalo skutečně nejvíce. 

U každého receptu se setkáte nejen s dobou přípravy a kalorickou hodnotou, ale také se speciálními ikonkami, které indikují, jak je například vysoký glykemický index pokrmu, zda je daný recept veganský, s vyšším podílem proteinu, bezlepkový, bez laktózy a další. Také se v záhlaví každého receptu dozvíte, kolik gramů makroživin obsahuje jedna porce dané dobroty.


Kromě 82 originálních receptů nejlepších českých a slovenských instruktorek si můžete přečíst různé rady a tipy jednotlivých trenérek na krásnou postavu a osobní zkušenosti, které jim samotným pomohly ke štíhlému a zdravému tělu. Výjimkou není ani moje oblíbená blogerka Veronika Wisiorková, která přispěla do této kuchařky anebo Denisa Lipovská, která je určitě inspirací všem maminkám.


Na více než 200 stranách najdete také tipy a rady ohledně nejčastějších potravin v jídlech a tím jsou cukry, tuky, mouka, mléko apod. Nechybí ani úvodní slovo autorů, kvalitní křídový papír, na který je tištěno... osobně jsem měla pochyby, když mi tato kniha přišla, ale ihned po prvním otevření mi bylo jasné, že v rukách držím kvalitu. A teď před Vánocemi je tohle naprosto skvělý tip na dárek... 


Stejně jako v předešlém případě u diáře, i zde s nákupem knihy získáte bonusy ve formě e-knihy a to rovnou dva, které si po zakoupení knihy můžete stáhnout. Rovněž na vás čeká i třetí bonus a to video s jóga cviky. 

KUCHAŘKU SI MŮŽETE KOUPIT ZDE NA STRÁNKÁCH MARTINUS.CZ
KDE SI MŮŽETE PŘEČÍST DALŠÍ NADŠENÉ RECENZE UŽIVATELŮ,
NEBO SI JI MŮŽETE STÁHNOUT TAKÉ ZDE VE FORMĚ E-BOOKU.

***


A to nejlepší nakonec ☺ 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ ♥

Bylo velmi těžké vybrat jen jednoho a chvíli jsem si říkala, že vylosuji dva, aby si výhru rozdělili :-) Ale nejde to, slib je slib a tudíž se usmálo štěstí na Kateřinu Klimkovou, jejíž email z celkového počtu 181 měl výherní číslo #56

Moc gratuluji.

A vám všem ostatním z celého srdce děkuji za krásná přání k Vánocům, moc jste mi udělali radost, že jste si přáli i vzájemně, jste prostě boží :-) 

Jeden z vás totiž obdrží jak diář, tak kuchařku pod stromeček jako dáreček. Stačí do komentáře napsat svoji e-mailovou adresu a ... to je vše :-) Zasílat budu pouze na adresy v ČR, nezlobte se. Soutěž běží od teď do pátku 18. prosince, takže času je na soutěžení vážně málo :-) Pokud ale nebudete mít štěstí, budete mít ještě čas si případně diář či kuchařku či obojí objednat.

Hodně štěstí všem!!!

A já tímto moc děkuji za poskytnutí výtisků k recenzi a milého překvapení dvou výtisků navíc, které jsem se - jak vidno - nakonec rozhodla někomu "darovat" takto ☺

Krásný den.


You May Also Like

189 Comments

 1. Paráda! Zkusím štěstí :)
  len.horakova@gmail.com

  PS: Přeji krásné a pohodové Vánoce! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za soutěž a přeju hezký zbytek adventu a krásné Vánoce! :)
  vitvarova.klara@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Wow, tak to je perfektní dárek!! mně se strašně líbí ta kuchařka a hodně uvažuju, že bych si ji pořídila.. podle recenzí to vypadá na bezva kup a miluju sladký, takže mlsat bez výčitek by bylo boží :D a kdybych to ještě vyhrála, tak by to bylo úplně perfektní!! :D jinak můj mail je: petragaletkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. planska@email.cz
  Krásné Vánoce všem! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jee vypadá to nádherně, díky za recenzi a soutěž ;) Přeji Tobě i celé rodině nádherné Vánoce, hlavně v klidu a ve zdraví :)
  michala.krizkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za skvělý tip na dárek! :) kaja.smutkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji moc za recenzi i za soutěž :) přeji krásné Vánoce :)
  stepanka.kralova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Hezké svátky Kristýno .)...hezká soutěž...
  Tereza.hatkova@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 9. Tenhle diář vypadá fakt super, prakticky :) No a o kuchařce ani nemluvě :))
  andylek3@gmail.com

  Všem čtenářům a i autorce krásné Vánoce a úspěšný vstup no nového roku 2016 :)

  OdpovědětVymazat
 10. Super recenze, taé zkusím štěstí:
  laci.lu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Danka.Salaskova@seznam.cz

  Hezké Vánoce přeji :)

  OdpovědětVymazat
 12. Diář i kuchařka jsou super! Velká podpora začít konečně hubnout :)
  vendy00@seznam.cz
  Díky za soutěž a krásné Vánoce :)

  OdpovědětVymazat
 13. ja.jsem.jask@seznam.cz

  Děkujeme za soutěž, krásné svátky:)

  OdpovědětVymazat
 14. vypadá to vážně suprově. Přeji klidné a krásné Vánoční svátky.

  zemlickovaa@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Musím zkusit štěstí (nevěřím, že ho budu mít), ale za zkoušku nic nedám :) přeji krásné Vánoce! :) t.michalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Krasne, zdaji se jako ty prave kopance zacit a neprestat. Zkusim stesti, jezisku... ;) Lukas.kroup@seznam.cz (musim dat priteluv,svuj nemam) hezke svatky :)

  OdpovědětVymazat
 17. Po tom diáři už dlouho pokukuju, takže taky musím zkusit štěstí :)
  lu.lusy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Taky zkusím štěstí :)
  lenka_jas@centrum.cz
  Krásný předvánoční čas, Lenka

  OdpovědětVymazat
 19. EliskaHoffmanova@email.cz

  Nad tímto diářem už přemýšlím nějaký čas. I o kuchařce uvažuji, ale u ní stále váhám. Díky této recenzi mám v diáři už jasno ;)

  Hezké svátky přeji :)

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj sice nemám česku adresu ale mam kolegyňku , ktora v Česku žije a ta mi adresu požičia☺tak neviem ci sa to aj takto da,ak ano rada skusim šťastie☺martina.jurkackova@gmail.com Ďakujem ��������������������������������������

  OdpovědětVymazat
 21. Tak o ten diář už jsem si řekla příteli na vánoce a běda jak jej nedostanu :D Jelikož ho chci mít hned od prvního ledna tak si ho pak koupím i sama :D A kuchařky ty moc nekupuju, jelikož jsem vegetarián a vařím podle "citu" takže nikdy nemám dvě jídla stejná :) Ale super soutěž, kdybych si o něj už neřekla tak bych i zkusila štěstí ale takto přeju výherci :)

  OdpovědětVymazat
 22. Juu, ty jsi hodna, ze se s nami podelis. Preji ti krasne Vanoce a at nas v novem roce stale doprovazis zdravym zivotnim stylem :-*

  email: ravallbo@yahoo.es

  OdpovědětVymazat
 23. Tak to by byl super skvělý dárek pod stromečkem, tak i já zkusím štěstí :-)

  veskovalenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Po přečtení recenze co více si přát než mít tyto dva kousky doma. Tak snad se štěstí pousmeje i na mě. lu.kratka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Jé tak tu knížku s recepty ybch moc chtěla. Miluji sladké, ale co si budeme povídat, zdravější varianty jsou pro tělo mnohem lepší!

  lenka.radecka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Taky zkusím štěstí :-) To by byl dáreček pod stromeček :-D
  jana.pleskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Tak podle recenze vypadá oboje moc hezky. Přeju krásný zbytek adventu a klidné svátky s těmi nejbližšími. helferova.v@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. michaela@krpensky.cz

  Ahoj, po obou knížkách pokukuju už nějakou dobu, tak snad se poštěstí :)
  A když ne, tak Ti přeju krásné Vánoce a klidné prožití svátků s nejbližšími :)

  OdpovědětVymazat
 29. Tak já to zkusím taky, třeba si udělám radost k narozeninám :) Přeji krásné svátky :)
  kopretina838@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Pěkná recenze, úplně jsem se nechala navnadit! Zápisník by se šiknul, tento měsíc jsem začala odznova a receptů se zdravou stravou není nikdy dost, vařím stále to samé dokola. Pokud se na mě náhodou neusměje štěstí, určitě si je pořídím!
  vackovaa@email.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Děkuju za vyčerpávající recenzi i za soutěž:-)
  katerina.hoffmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. pane jo, to jsem zvědavá, jestli se na mě usměje štěstí :)

  lenka.holubov@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Krásná recenze a super soutěž. A tobě přeji krásné Vánoce! Užívej si je v klidu a pohodě :-)
  blanka.skulavikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Vřelé díky za další hezkou soutěž! :))
  nepenthe.quarender@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. super napad Nikki :-) diplomovka@gmail.com :-) vsetkym pokojne a pohodove sviatky! (mam rodinu v cechach :-))

  OdpovědětVymazat
 36. Krásné, obě knížky by mi udělaly velkou radost, nejen pod stromečkem :-)
  j.palovcakova@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. JanaLigasova@centrum.cz
  Snad budu mít štěstí a důvod k radosti :-)

  OdpovědětVymazat
 38. Soutezim jen o kucharku:-) Diky za soutez, a preji hezke svatky:-)
  Elizabethik89@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. monika.zahradnikova@email.cz
  Krásné a pohodové svátky :o)

  OdpovědětVymazat
 40. Jeee, skvělá soutěž! Už nějakou dobu po těchto dvou titulech pokukuju... tak zkusím štěstí :-) hanasuchankova@email.cz A přeju ty nejhezčí Vánoce! ;-)

  OdpovědětVymazat
 41. Super soutěž!

  ZMacniakova@seznam.cz

  Krásné svátky :-)

  OdpovědětVymazat
 42. Nad tím Fitness diárem už asi dva týdny přemýšlím, jestli si ho koupit nebo ne. :D Teď teda zkusím štěstí v soutěži a když se nezadaří, tak do něj asi nakonec přeci jen půjdu. :)
  tinaspacilova@seznam.cz
  Moc děkuji za soutěž a přeji krásné prožití vánočních svátků! :)

  OdpovědětVymazat
 43. Po tom diáři pokukuju už delší dobu, tak třeba se zadaří :)
  eliska.nikodymova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. angee.dan@seznam.cz

  Přeji všem krásné vánoce...

  OdpovědětVymazat
 45. Ahoj Nikki,
  chtěla bych ti a tvojí rodině popřát krásné prožití svátků vánočních a hromadu zdraví, štěstí a lásky do Nového roku. Máš parádní blog jen tak dál.

  katerina.klimkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 46. liptakova.simona@gmail.com

  a prajem krasne sviatky!:)

  OdpovědětVymazat
 47. jé, další soutěž! se taky zařadím :oP
  sinapis.alba@centrum.cz
  a když nic, tak nevadí, Ježíšek říkal něco o tom, že bych mohla mít pod stromečkem čtečku eknih, tak aspoň vím, co si do ní můžu nakoupit ;o)))

  OdpovědětVymazat
 48. Než jsem si přečetla tvoji recenzi diář mě vůbec nelákal, ale teď by to byl jeden z nejhezčích dárků :)

  tasky0123@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. avina@seznam.cz :-) třeba to vyjde! děkuji a přeji pohodové a šťastné svátky :-) Iva

  OdpovědětVymazat
 50. Super recenze, obě knihy vypadají skvele :) preji krasne a klidne vánoční svátky :)
  Trebichalska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Diářek se mi moc líbí, už jsem na něj koukala dříve, ale taky bych ocenila jinou barvu než oranžovou:(:D Přeji krásné a v klidu užité vánoce celé rodině:))
  terezkapracharova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Zkouším štěstí :) danysa@seznam.cz
  Obě knížky vypadají výborně, zvlášť diář mě "papíromila" nadchnul:)
  Dlouhé a trnité cestě za tělem jako před dvěma dětmi třikrát hurá !
  Krásné Vánoce *

  OdpovědětVymazat
 53. Jantara199@seznam.cz

  Diář vypadá skvěle a miluju pečení a sladké :D Děkujeme za soutěž. Krásné Vánoce, Nikki! ;)

  OdpovědětVymazat
 54. Diar vypada opravdu skvele! :)

  Lenka87novotna@gmail.com

  Krasne Vanoce! :)

  OdpovědětVymazat
 55. Ta kuchařka se sladkým, tu bych brala všemi deseti! Krásné Vánoce.
  kamca.l@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 56. Tak ja take zkusim stesti :)
  Petit.dragon@email.cz

  Krasne vanoce, Nikky :)

  OdpovědětVymazat
 57. lucifuss@seznam.cz

  Jinak Kristi přeji Tobě i celé Tvé rodině co nejklidnější a nejpohodovější vánoční svátky a šťastný a hlavně zdravý Nový rok! A díky za tuto soutěž :-)

  OdpovědětVymazat
 58. Obojí se mi moc líbí! :-) Velmi mě zaujal citát z diáře - Nikdy nezměníš svůj život, pokud nezměníš něco, co děláš každý den! Pod to bych se podepsala! :-)) Přeji ti krásné Vánoce a ať se ti v roce 2016 splní všechno, co si přeješ! :-) anetka.uhk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Zdravim, moj email je sabova.lucia3@gmail.com :-) Tiez ti prajem krasne sviatky a uspesny Novy rok :-) od Noveho roka chcem opat zase zacat chudnut, mozno sa usmeje stastie :-)

  OdpovědětVymazat
 60. Miluju sladké pečení zdravých dobrot :))) a poslední dobou mi dochází inspirace, takže bych kuchařku uvítala :) a deníčků není nikdy dost :D
  Přeji krásné Vánoce, úspěšný nový rok a pořád dostatek pozitivní energie, která z tvých článků přímo sálá:)
  dubravska.t@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Jé, ty jsi moc hodná! Prima soutěž :) Krásné Vánoce Tobě!
  psyxx@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 62. To je před Vánoci milé překvapení. I když při počtu zúčastněných zas tak velká šance na výhru není ;-). Ale co bych nezkusila štěstí (láká mne spíš tak kuchařka, diářový typ moc nejsem).
  Stáňa
  s.voskova@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Na ten diář koukám už delší dobu. Vážně mě nadchnul. :) Což se mi právě taky moc nestává! :D Diář na nový rok vybírám vždy strašně dlouho a pokaždé se rozčiluju nad tím, že nemůžu najít žádný dostačující. Ale tenhle je perfektní. :)
  Jinak krásné a spokojené Vánoce. :)
  Katkafrecerova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Děkujeme za soutěž. :) Krásné Vánoce :)

  CicakovaMarketa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Hurááá, že by první zdravá kuchařka?
  sarik193@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Jezinka.ova@seznam.cz
  Děkuji za soutěže, které nám tak krásně servírujete před Vánoci. Přeji Vám co nejkrásnější a nejpohodovější svátky!

  OdpovědětVymazat
 67. I já zkusím štěstí - m.jalamasova@seznam.cz
  Krásné a pohodové Vánoce Kristi :-)

  OdpovědětVymazat
 68. vypadá to skvěle, tak se přidávám :)
  kat591p@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. Diář vypadá úžasně a ta barvička, já mám oranžovou ráda. Když se na mě štěstí neusměje, objednám si pod stromeček. Krásné Vánoce vám všem
  matysek.klin@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Ahoj. Oba dva kousky vypadají opravdu podařeně, prakticky a hezky :) Skvělá recenze i soutěž! :)A přeji krásné a veselé Vánoce :)
  pavlinaplevova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. To vypadá zajímavě. Díky za soutěž. Katka
  katerina.r@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Kristi,
  děkuji za soutěž. Přeji Tobě i Tvým blízkým krásné a pohodové vánoce a vše nejlepší do nového roku a zdraví především.
  http://radinsen.blog.cz/

  radajerada@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Ten diář je opravdu skvělý :)

  Email: Eliska.Volakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Diář jeden mám, ale tomuto se teda už jen dle fotek nevyrovná. Povedl se. No a Z fitka do kuchyně? Nejbožejší věc fitness nadšenci pod stromeček.

  krybea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Diář vypadá fakt nádherně. Něco takového už dlouho sháním. Takže moc děkuji za příležitost soutěžit.
  Jo a... krásné Vánoce přeji Tobě i celé Tvé rodině. :-)

  smetanova.ema@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Ten diář je opravdu líbívý:-)No, kdyby se náhodou usmálo štěstí
  pisi8@seznam.cz
  Pěkné svátky všem:-)

  OdpovědětVymazat
 77. Ahoj, diář se mi velice libí a soutěž je skvělá. Snad budu mít štěstí
  Veselé vánoce. Vlkova.Jitka@post.cz

  OdpovědětVymazat
 78. anna.vagnerova@gmail.com

  Přeji Krásné Vánoce !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 79. Zdravím Tě Kristi,
  v prvé řadě, mi dovol, Ti z celého srdce poděkovat za Tvůj čas a Tvé já, které věnuješ tomuto blogu. Přeji Ti krásné svátky a v životě vše dobré:-)
  S úctou Eva Kusová
  eva.kusova81@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Jééééé, díííky moc za soutěž :-)
  Přeji pohodový předvánoční čas s rodinkou.
  mishaoriflame@post.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Diář se mi neskutečně líbí :) jaroslavamarkusova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. Obě knihy vypadají opravdu moc pěkně, děkujeme za soutěž! :-)
  maruskae@email.cz

  OdpovědětVymazat
 83. Tak zkusím štěstí,snad by mi ten zápisník mohl pomoct konečně vydržet se cvičením déle. zuzana.riemlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. jůůů zrovna po téhle kuchařce jsem koukala, bylo by super ji vyhrát i s diářem. Jak nemám jídlo naplánované, tak baštím kde co a pracně shozená kila jdou zas nahoru :-(
  bartosova2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. slovenskí čitatelia zostali smutní ... :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. soutěží i slovenští čtenáři, jen je potřeba mít někoho v ČR, nemohu to posílat na Slovensko, poštovné je bohužel strašně drahé a to si před Vánocemi (ani jindy) dovolit nemohu :( Opravdu je mi to líto, ale nejsem schopna s tím nic udělat :(

   Vymazat
 86. Krásné svátky cele vaši rodině a hodně zdraví do Nového roku;) bylo by super diář vyhrát, začínám se dávat dohromady po porodu :) tyna.houdkova.t@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. A mně se zrovna ta oranžová líbí,působí to optimisticky. :-) Každopádně děkuji za možnost zúčastnit se soutěže a též přeji krásné Vánoce! :-)
  Lussi99@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Děkuji za možnost takove souteze za super ceny ☺ *KRÁSNE VÁNOCE V NOVÉM BYTECKU*
  kvetinka.i@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Už dlouho se po této dvojici knížek dívám. Děkuji za možnost super výhry :) Přeji šťastné a pohodové Vánoce :)

  r.kochanova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Tak třeba poprvé něco vyhraju, když budou ty Vánoce. Jinak přeji krásné pohodové svátky :)
  ivetavoborska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Jee,tak zkusim štěstí:-)
  misschka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Ahoj Kristi, jsi hodná :)
  vozakovap@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 93. tak třeba se mi poštěstí, klaritka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 94. Tvůj blog jsem objevila nedávno a moc se mi líbí. Několikrát jsem chtěla něco komentovat, ale neměla jsem účet na googlu, tak jsem to vždycky vzdala. Teď jsi mě motivovala k tomu si ho vytvořit. Díky moc a přeju krásné a klidné Vánoce.

  deee.eee@post.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc Ti děkuji, teď máš aspoň důvod komentovat i všude jinde :D Chápu, že to zakládání účtu člověka odradí, ale nedá se nic dělat.. Teď to máš a sebou na dobro :D A také přeji pěkné Vánoce :))

   Vymazat
 95. Děkuji za soutěž:) sieberovalucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Jé, ten diář je boží. Veselé Vánoce
  mo2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. Diář je ohromně nakopávací, recepty v druhé knize mňamkózní.
  Must have :-)
  matyzek@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Na fotkách mi chybí tvé krásně nalakované nehty!:-D Štastné a poklidné svátky! Děkujeme za soutěž :)
  mejzlikova.veronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu :D ANi nevíš, jak moc mi chybí si nehty zase nalakovat, už mám připravenej santovskej :D Bohužel, jak denně furt něco opravujeme na bytě (stěhovali jsme se), neustále se něco natírá, lakuje, leští, utírá, pískem drhne, tak to vůbec nemá smysl... tak tentokrát mi to musíte prominout :D A také přeji prima svátky ♥

   Vymazat
 99. Zajímavé publikace :-)
  p.macholanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 100. I já zkusím štěstí :-) Děkuji za blog i soutěž. Přeji všem krásné a hlavně klidné Vánoce.

  katkavep@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Přeji krásné Vánoce :-D

  v.sarmanova@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Moc se mi líbí ta druhá kniha :)
  anet.bartosova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 103. kvyhlidalova@gmail.com

  Přeji krásné Vánoce a zdraví nejen tobě, ale celé tvé rodině :)

  OdpovědětVymazat
 104. kovarikova.anna@volny.cz
  Krásné Vánoce přeju :)

  OdpovědětVymazat
 105. Diář i kuchařka by byl pro mě úžasný dárek pod stromeček :) aneta.drkosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 106. Dekuji za skvelou soutez a take preji pohodove a krasne svatky :-) domi.spur@centrum.cz Dominika S.

  OdpovědětVymazat
 107. Super článek! :) Přeji krásné Vánoce :)
  kristyna.gothova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 108. Díky za skvělou recenzi i soutěž. Taky zkusím svoje štěstí ;) janca.vrzalova@gmail.com

  Jinak přeji krásné Vánoce a bohatého Ježíška :)

  OdpovědětVymazat
 109. Výhra by se mi moooooc líbila a moooc hodila ;)
  lenkaslechtova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Diky moc, jsi vážně skvělá!
  Blazey@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 111. Som sice zo slovenska, ale s ceskou adresou by problem nebol, tak skusim stastie:-) budem mat po 2. porode, tak nieco take by sa zislo:-)
  evakostrnova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 112. paulina.tholtova@gmail.com

  Skôr než si sama diár objednám, chcem mať istotu, že som ho naozaj nevyhrala:)).

  Paulínka

  OdpovědětVymazat
 113. Tak taky zkusím své štěstí. :)
  pavlawernerova@seznam.cz

  Jinak přeji hezké Vánoce! :)

  OdpovědětVymazat
 114. Krasna recenze, cetla jsem jich jiz vice na diar i knihu, ale tahle je napsana od srce. Diar mam jiz doma a tak s timto nadsenim mohu jen souhlasit,nemohu se dockat noveho roku :-)
  Zkusim stesti, alespon o knizku, kterou bych si moc prala mit doma.

  KatkaKerdova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 115. Jsem překvapená, jak dobře diář vypadá, už několikrát jsem po něčem takovém pokukovala a vždycky se mi něco nelíbilo. Díky za soutěž! ;)
  trskovahanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. Taky zkusím štěstí:)diář se mi moc líbí:)
  ufulina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 117. lennnab@centrum.cz
  Krásné a pohodové vánoce ♥

  OdpovědětVymazat
 118. zu.kolouchova@gmail.com

  přeji krásné vánoce a děkuji za soutěž, knížky vypadají velmi krásně a zajímavě

  OdpovědětVymazat
 119. Ještě nikdy jsem nic nevyhrála, tak třeba teď. :)
  vampigirl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Díky za soutěž :-) kopecka.marketa@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 121. jusoutez@seznam.cz
  I kdyby se nepoštěstilo, přeju krásné svátky :D :)

  OdpovědětVymazat
 122. ja-a-zase-jaa@seznam.cz

  Přeji krásné svátky :)

  OdpovědětVymazat
 123. Taky zkusím štěstí :) Krásné svátky přeji! :)

  chybovaeliska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 124. Diář vypadá parádně, kuchařka taktéž. V květnu porodím a pak bude třeba zamakat tak co kdyby ... :) Krásné Vánoce plné pohody a spoustu zdraví a štěstí v novém roce přeji :)

  ivanafarkova@gmail..com

  OdpovědětVymazat
 125. tak taky zkusím štěstí

  MacurovaP@seznam.cz

  Děkuji. Přeji hezké a klidné svátky vánoční!!!

  OdpovědětVymazat
 126. Diář vypadá skvěle a soutěž na Vánoce bezva! :)
  n.carp@seznam.cz
  Hezké a zdravě prožité :D Vánoce!

  OdpovědětVymazat
 127. Ahoj Kristi,

  chtěla bych Tobě i Tvé rodině popřát krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví, lásky a rodinné pohody. Ať Ti všechno vychází tak, jak si přeješ! Děkuji za Tvůj blog, je to pro mě místo pohody a klidu. Místo, kam chodím, když sama nemůžu klid nalézt..

  Krásné Vánoce :)
  Hanka (hana.strizkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 128. JackieMS77@gmail.com

  Třeba se na mě štěstí usměje a bude předčasný Ježíšek :-)

  OdpovědětVymazat
 129. stoklasova.vendys@gmail.com

  Díky za skvělou soutěž, pěkné Vánoce :)

  OdpovědětVymazat
 130. brin@seznam.cz díky za soutěž a přeji krásné vánoce v novém:-)

  OdpovědětVymazat
 131. Zkusím štěstí. Svůj první fitness diář mám z Vašich stránek, tak by bylo super vyhrát od Vás i tenhle :-)

  alenazhrivalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 132. Zkusím štěstí.
  mar.vas@seznam.cz

  Krásné Vánoce Všem :)

  OdpovědětVymazat
 133. Já bych je moc chtěla! Zrovna na ně koukám na internetu, jestli je objednat ségře pod stromeček (záštita, abych z kuchařky mohla čerpat já) :-) Snad se na mě štěstí usměje. Hezké Vánoce Kristý! lucie.jenickova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 134. Byl by to krásný vánoční dárek :) jitka.la@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Tak přesně o těchto knížkách jsem četla takovou chválu, až po nich mé srdéčko zatoužilo - skvělá soutěž :)
  email: michaelacharvi@gmail.com
  A přeji krásně prožité Vánoce! :)

  OdpovědětVymazat
 136. Tak na poslední chvili zkouším štěstí. Denisa
  deniskadraku@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 137. Také zkusím štěstí a přeji krásné vánoce a do roku 2016 jen to nejlepší:-)Lucka
  lucie.kucera@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Nakouknu k Tobě na blog a hned soutěž, tak zkusím štěstí :)
  echudobova@seznam.cz
  Krásné a pohodové Vánoce! :)
  Eliška

  OdpovědětVymazat
 139. Ten diář vypadá fakt dost dobře ty jo :) Ale divím se, že děláš soutěž o diář :P víš jak :D ne, já jsem diářová, takže se ráda zapojím :)
  veronikajezikovabloger@gmail.com

  :) Veselé Vánoce!

  OdpovědětVymazat

Poslední vaše komentáře