Sestřih podle videa


Seděla jsem na židli v kuchyni, ruce měla položené na stole a na nich ležela moje hlava. Přemítala jsem o životě, o tom, co všechno se za poslední měsíce nedařilo, a nemohla přijít na to, co vlastně bylo pozitivní. Jediná dobrá věc, která nás potkala, byla ta, že jsou mé děti zdravé a že jsme se přestěhovali - i když za jakou cenu. Nebydleli bychom, kdyby ten starý nemocný pán, který tu byl před námi, nezemřel.

Nebudu to příliš rozebírat, věci v mém životě se ještě stále serou :D Ale jelikož můj blog čte i člověk, který se dozajista usmívá nad každým klopýtnutím v mém životě, nebudu tady na vás v předvánoční čas plivat negativa, protože všechno to jsou věci, ze kterých se časem dostanu/dostaneme a já jsem bojovník a nevzdávám se... (a ten to člověk to ví).

Nicméně, jak sem tak přemítala, jsem si vzpomněla na jedno video. Na tohle. A řekla si, že to všechno seru a jdu se prostě ostříhat :-) A bylo mi naprosto jedno, jak to dopadne. Potřebovala jsem to udělat.Střih opravdu jak z druhé ruky, ale víte co... nakonec to nevypadá tak zle a zkrátila jsem své vlasy o 15 cm ... ou jééé... :D Chtělo to kuráž, to vám povím. A i kdyby to dopadlo špatně, měla jsem záložní plán, že to když tak vezmu na mikádo :-)

Culík jsem si udělala přímo uprostřed, ne na boku, jako ve videu a jestli chcete mít jen trochu fajně sestříhané vlasy, tímhle trikem toho docílíte.. ale pozor, neberu si na triko, když se vám to nepovede :D

Mějte se krásně a pohodově...

Omlouvám se za fotky a jejich kvalitu... máme bordó chodbu a foťák to nějak nezvládl :D

6 komentářů

 1. Ty jo, jsi fakt statečná! A povedlo se ti to!
  Já si čas od času sama stříhám jen ofinu a stejně to vždycky dopadne katastrofálně :D Do tohohle bych se určitě nepustila..

  OdpovědětVymazat
 2. Takhle se stříhám už několik let. Vlasy se mi trochu vlní, tak se nedostatky ztratí. Jen jednou jsem to nějak nevychytala a vypadala jsem jak David Bowie v Labyrintu, ale podařilo se to opravit a všichni to chválili :D Už mám zas chuť se ostříhat, ale manžel by si mě přál dlouhovlasou, tak nevím, nevím...

  OdpovědětVymazat
 3. hezké, takové provzdušněné :o))) jsi odvážná a odvážnému štěstí přeje, povedlo se ti to náramně ;o)

  OdpovědětVymazat
 4. Ja mam prisnou kadernici:) vzdycky s hruzou rika: " jestli se zase postrihas sama,tak s Tebou koncim!" ;) :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jako super!!! Ja bych se svyma levyma rukama dopadla hrozne! :D A srat se prestane uz brzo, verim tomu :) Mejte krasny svatky a pusu pani Tejskove! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Výbornej trik pro dlouhovlásky! Sluší Ti to a palec hore za odvahu! Na mé krátké raději odborníka :) Pa.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)