Novoroční předsevzetí


Dáváte si předsevzetí do dalšího roku? Já obvykle ano. Loni jsem tak neučinila. Ale letos to zase musím napravit. Protože a jednoduše je pár věcí, kterým bych se chtěla věnovat více a dělat více. 

Chtěla bych se více věnovat synkovi, Eliška bere veškerou pozornost a je mi líto, že Martínek občas prostě "musí" počkat, chci to napravit, jak jen to půjde, 
chtěla bych více háčkovat,
chci více číst knihy - často jsem mohla a místo toho dělala věci, co počkají,
chci se opět věnovat józe, hodně,
chci více vařit, tedy zkoušet nové recepty a ne si je jen ukládat,
chci napsat dvě knihy, jednu o hubnutí, druhou pokračování o Outsiderovi,
chci jít chodit běhat občas, nepřehánět, ale vyběhnout,
chci zhubnout nabraných pět kilo a udržet si je aspoň do dalších Vánoc :-D

Tak si držme palce v tom dalším roce :) 

Kristina


21 komentářů

 1. Nahoře v pravo v knihovně vidím Hry o trůny a Eragony :-) Krásná knihovna, já mám pořád tu obyčejnou za litr z Ikey, která mi naprosto překypuje knihama, už je nemám kam strkat. Bohužel se teď šetří na cestování, tak si budu muset počkat :-(
  I tobě přeji krásný, úspěšný nový rok Kristi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Ardi :) Ano to jsou přítelovy knihy... jednou to nafotím celé :D Má tam pěkné kousky :) A na knihovnu určitě letos také našetříš, uvidíš :) měj se krásně a pěkně oslav Silvestra :)

   Vymazat
 2. Tak ta knihovna mě hned bouchla do očí! Je nádherná. Já když se stěhuju (a že jsem se za poslední roky stěhovala v průměru jednou ročně), tak první balím knihy a první je taky vybaluji. Mimo jiné je to na tom balícím procesu to nejjednodušší :D Jak mám vybalené knihy, tak je všechno hned lepší. Naprosto tomu rozumím:)
  Zdravá rodina, děti a láska, to prostě překoná všechno. Tak ti přeji, ať se ti v novém roce už vše jen daří. A hodně jógy! ,)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj ☺
  Tvůj blog už sleduji strašně dlouho, a musím Ti pochválit krásné fotky !
  Přeji ti do nového roku 2016 jen to nejlepší, spoustu lásky,pohody a úspěchů :)

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Kris, díky Tobě, už rok mi zpříjemňuješ svými krásnými příspěvky dlouhé večery, máš dar jazyka, krásně se čtou! Všechno dobré Tobě i celé rodince ze srdce přeje Svatava Coolinářka!

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Kristínko, nikdy jsem ti články nekomentovala ale dnes musím. Chtěla jsem ti poděkovat za krásny blog plný pohody a hlavně upřimnosti. Ta se teď hledá málo kde. Máme společnou vášeň a to pro mojí milovanou Evu Urbaníkovou :), mám ve své knihovně všechny její knížky a v originálu (prečo nie :)). Přeji ti do roku 2016, aby se ti splnili všechny sny. Mám tě moc ráda.

  OdpovědětVymazat
 6. Ať je tvůj rk 2016 takový, jaký si ho přeješ...

  OdpovědětVymazat
 7. Teda, ta knihovna je opravdu úžasná! Moc děkuji za celý rok, strašně ráda sem chodím si počíst, taková pohoda na mě vždycky sedne a to se stává asi jen u Tvého blogu. Přeji ať je ten nový rok hlavně naplněný pozitivními věcmi, ať se daří a ať jste šťastní! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Klidný rok 2016 a co nejméně pohrom. Přiznám se, že jakožto čtenářku, pro kterou jste byla prvním impulzem ke zhubnutí 15 kilo, mě zaujala poznámka o vašem hubnutí nabraných kil. Se zdravým stravováním a cvičením mám teď taky nějakou krizi, tak nám oběma budu držet palce. A pokud chystáte svatbu, ať vám vše vyjde a jste spokojená. Přeju vám tu chvilku ničím nezkaženého silného štěstí - to je podle mého vždy jen krátkodobý pocit.

  OdpovědětVymazat
 9. Milá Kristi, vaše články a fotky jsou naprosto úžasné, alespoň na mne tak působí a vždy se u nich tak jaksi zklidním a pozitivně naladím:).
  Jsem taky blázen do svíček, ale kupodivu jsem nikdy netestovala Yankee Candle:) U mě vedou Candle-Lite a letošní svátky prožíváme při této nádherné vůni http://www.candle-lite.cz/essentials/dynovy-kolac-s-muskatovym-oriskem/...prostě nádhera:). Přeji vám i vaší rodině do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky...a všechny negativní věci, lidi a informace, ať se vám vyhýbají. Mějte krásný a úspěšný rok!

  OdpovědětVymazat
 10. Milá Kris, jako vždy krásný článek. Jak by ne, jsi krásný člověk. Nejen zvenku.
  Tak jako mě překvapilo vaše stěhování do centra, o to víc se mi, musím říct, ulevilo, když jsi oznámila návrat (bydlím na kraji sídliště a ty východy slunce...)
  Jsi silná, věřím, že to, co jsi tu naznačila, se Ti v příštím roce (nebo později, na tom až tak nezáleží, důležité je nesejít z cesty, zastávky během ní mohou být přínosné) splní.
  Držím palce.
  Celé rodině krásný nový rok!
  Eva

  OdpovědětVymazat
 11. Kristinko, také ti přeji všechno nejlepší do nového roku, ať se Ti splní všechna Tvá přání, ať si splníš svoje předsevzetí.
  A mám strašnou radost z toho, že jste s přítelem zase spolu, tak to má být :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Kristi, děkuji za krásný článek, jako vždy. A hlavně ti chci poděkovat za tvůj blog, protože tě tak ráda čtu, máš dar a často mi tvůj článek zlepší náladu a těším se na každý další!
  Také ti chci popřát vše nejlepší do nového roku, tobě i tvým milovaným, přeji šťastný, spokojený, radostný, veselý, optimistický, láskyplný rok 2016! ♥

  OdpovědětVymazat
 13. to s tím dáváním knih do knihovny mi mluví z duše :D kolikrát jsem už jakože nutně utírala prach a "musela" vyndat všechny knížky, abych je tam mohla dát zpět.
  Jinak děkuji za blog. I když to už není striktně o cvičení a zdravém jídlem, na který jsem byla zvyklá, když jsem tě objevila, tak je to pro mě fajn čtení a můj obdiv k tomu, že někdy jdeš se svým srdcem tak otevřeně na trh. O to víc mě to ale baví, protože ten život není jen o kolik dead liftů uděláš a kolik kalorií sníš a v jaký trendy raw kavárně si byla.
  Držím palce, ať se vše daří a posílám pozdrav z Prahy!
  Zu

  OdpovědětVymazat
 14. Kristinka, chcem len vam styrom popriat stastny nielen novy, ale cely rok 2016.
  Miska

  OdpovědětVymazat
 15. Krásný příspěvek a krásná rodinka. Přeji ti do nového roku jen to nejlepší!
  FitBlanka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Nad nějakými předsevzetími přemýšlím, ale nechci to podat striktně jako - zhubnu sto kilo, nebudu jíst čokoládu a tak. Spíš si stanový takový větší cíl a k tomu pak menší dílčí cíle, asi to tak bude jednodušší..

  nádherné fotky, Mikin je nejlepší, co si budeme povídat, já tomu týpkovi vždycky fandila! :D

  OdpovědětVymazat
 17. Krásná předsevzetí, s Tvojí vůli je určitě splníš :) Já mám předsevzetí asi pět, dávám si je každoročně a zatím jsem žádné nesplnila, tak uvidíme..

  OdpovědětVymazat
 18. Ahoj Kristi,
  přeji Tobě i celé rodině hlavně zdraví a společně strávené chvíle! Toho podle mě v dnešním rychlém světě není nikdy dost:) Ať si splníš svá přání jak v osobním, tak v pracovním životě. A děkuji za Tvé články, u kterých se nikdy nenudím!

  OdpovědětVymazat
 19. česnečka byla za poslední týden dvakrát :oD knihovna je krásná rozhodně lepší než všechny dárky :o) přeju krásný a šťastný rok, hodně zdraví a sil.. a hodně úspěchů s obchůdkem, držím palce, ať se ho podaří vybudovat ;o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)