2016 | Leden 25

By pondělí, ledna 25, 2016


Odpolední svačina nebo spíš brzká večeře: brokolicový krém s opečeným chlebem a slaninou


Mohlo by se vám líbit

5 Comments

 1. Ahoj Nikky, prozradíš recept na kakaový koláč? :)
  Pěkný víkend Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. S tou pizzou jako úletem jsi mi připomněla slova mého učitele ze střední, který léta dělal (snad asi ještě dělá) kickbox a ten nám říkal, že pizza je ideálním dietním jídlem - jen mouka, voda, rajčatový protlak, šunka nebo nějaká zelenina :D Já od Nového roku odstartovala také jinou životosprávu a začala po několikaměsíční pauze cvičit, ale řídím se jen svým tělem a psychikou (co mi dovolí, kam mě nasměrují) a jejich potřebami, žádné výčitky, ale ani přecpávání se nezdravým jídlem. Dva roky před tím jsem hlídala snad každé sousto, sjížděla fitness blogy, vážila a počítala a hrála si na cheat meal. No nebylo to pro mě, protože jsem z toho stejně spadla do přejídání se a k rezignaci, že je to stejně vše na prd :D. Dnes se řídím heslem, že ten optimální vyrovnaný životní styl po všech stránkách člověk najde u sebe, když bude svému tělu naslouchat. Nehledě na to, že je to dnes takový trend, že každý, komu se podařilo nějaké kilo dát dolů nebo udělat sixpack zakládá blog, koučuje a někdy radí takové "chytré" věci, které by mě osobně naprosto odrovnaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ted už je to proste nějak v módě byt fitness no :D kdo není fitness a nemá sixpack k tomu krásné super fotky jen toho zdravého jakoby nežil :D aspoň to tak přijde Mé. Zhubnes 10 kilo a hned jsi výživový poradce, fitnessbikina atd no nevím nějak se to posunulo tam kam nemělo :( ano nejsem stihla, nemam sixpack,ale snažím se jíst zdravé a cítím se i tak jako člověk. Ne každý hold muže byt dokonalý ;)

   Vymazat
  2. Mluvíš mi z duše každým písmenem! :D Pro mě to je dnes jen zdroj pobavení: vystavování se ve spodním prádle, vystavování jídel a vykřikování motivačních vět do světa internetu - kdyby to bylo alespoň něčím nové či originální, ale to, co napíše jedna autorka/autor, pak zopakuje dalších dvacet - tak to mně osobně přijde.

   Vymazat
  3. Souhlas holky... až je z toho smutno :( Někam se ten fitness duch, který tu kdysi byl, vypařil... a s těmi výživovými poradci, nerada bych někoho urazila, ale ten papír může mít dnes opravdu naprosto každý, kdo si jej zaplatí. Vím i o lidech, kteří jsou výživovými poradci, prodávají po netu jídelníčky a přitom nejsou schopni dát do kupy sami sebe... fyzicky i psychicky. Neříkám, výživový poradce = six pack. To ani omylem. Ale psychicky nevyrovnaní lidé nemají co radit osobám, které sami potřebují psychicky podržet a poradit a získávat motivaci. Za 4 roky jsem si přečetla hoooodně příběhů od lidí, kteří byli s prací poradců naprosto nespokojeni - ať už skrz jídelníčky, nebo podporou, setkala jsem se i s příběhy, kdy poradce vyloženě klienta ponižoval... tedy poradkyně.. . Ta hrstka, co to vystudovala a co tomu skutečně rozumí se vším všudy, těch je opravdu málo.A nevím nevím, kdy se tohle změní, zda-li vůbec.

   Vymazat