2016 | Únor 13

By sobota, února 13, 2016


Snídaně: kiwi, vícezrnný chléb, máslo, šunka, paprika, čaj

Mohlo by se vám líbit

14 Comments

 1. Ohhh takové dobroty! Hned jsem dostala chuť na žemlovku :-DDD

  OdpovědětVymazat
 2. miluji domaci spotrebice, pochlub se mixerem... ;) .. a dostala jsem fakt hlad :)

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno vypadá skvěle. Asi bych taky na všechno chtěla odkazy na recepty, kde ještě nejsou. Rozumím ti s tou prací. Taky se teď snažím pořád zaměstnat a tak jsem začala i víc psát na blog po delší odmlce. Dokonce mám vyžehlenou brutání hromadu prádla. Jindy mi to trvá fakt dlouho než to pokořím.

  OdpovědětVymazat
 4. ty lívance se zeleninou jsou nejkrásnější ☺ i Tobě krásný březen, snad Tě brzo jarní sluníčko zase zahřeje na těle i na duši ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Já dělám žemlovku s vanilkovým pudinkem (místo tvarohu) a to je taky moc luxusní záležitost :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Kristi, práce a čas jsou těmi nejlepšími léky... V kruhu rodiny... Přeji ti, aby tě přicházející jaro znovu nabudilo.
  Všechno vypadá strašně dobře :) Hlavně co se týče fotek jako takových, moc dobře je aranžuješ. Nedávno jsem práve koukala na ty tyčinky New Bar a říkala jsem si, jestli mám zkusit, ale ty kombinace mě trochu odradily. Ale příště zakoupím a ochutnám. Já těmhle tyčinkám nijak neholduju, až na Flapjack. Pro to mám velkou slabost. Krásné fotky a dííky za odkazy na recepty! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :-) A neboj se těch tyčinek, když je malá dostala kdysi v jesličkách, jímala mne hrůza, čím je tam krmí :) ale snědla jsem ji sama a byla fantastická :) jsou normálně sladké. Pochutnáš si.

   Vymazat
 7. Krásné Kristi! Vždy mě inspiruješ! Snědla bych to všechno, dokonce snad i tu zemlbábu a to jí nejím! :-) Jinak jsi dobrá, že v takovém stresovém období jíš vcelku dobře, to já bych nafotila asi nutellu a chipsy maximálně...
  Držte se!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec! Ve stravě se znovu hledám, protože tyhle fotky vznikly "před". Jen ta hrášková pomazánka a ty kokosové makronky ne, ty jsou nové, prakticky jsem se i nutila, protože když něco dělám, nepadá to tak na mne... jinak to byly samé čokolády, fakt hodně čokolády... tyhle poslední dny, měla jsem to někde :-) teď už pomalinku i kvůli dětem zkouším zase vařit a připravovat věci, bez nich bych byla odepsaná . Měj se krásně... a s tou žemlovkou si to rozmysli :-D Byla výtečná! Klidně dám recept ;)

   Vymazat
 8. Ahojky, budeš dělat článek o tom novém mixéru? Plánuji si nějaký koupit a nevím který :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Takových dobrot! Ale jako jogurto žrouta mě zaujal ten Kunín- vlašský ořech- ještě jsem ho nikde neviděla :D

  OdpovědětVymazat
 10. Tvoje jídelníčky se mi vždycky moc líbily! Přijdou mi takové "dlouhodobě udržetelné" :) Že člověk nemusí jíst jenom vločky se vzduchem, ale má to i nějakou barvu a chuť :D Já hrozně zápasím s tuky. Podle kalorických tabulek každý den přešvihnu, i když se snažím jíst zdravě :(

  OdpovědětVymazat