Z deníku Body Camp (2) - Být upřímný

By sobota, dubna 02, 2016


Dnes bylo škaredě. Zima. Vítr. Déšť. Sníh. Kroupy. A k večeru až vylezlo sluníčko. Co mám povídat, zkrátka typické aprílové počasí :) Přesto jsem se pěkně namalovala, v tom dešti vyrazila ven na pole se psíkem, natáhla dvě kapuce od mikin a nechala ho pořádně proběhnout. Doma ho čekala sprcha, mě pak koupel a rozmazlování voňavým tělovým máslem. Mmm... Nakonec to byl úplně skvělý den, protože pokud si ho umíte udělat lepší, tak ať je slunce nebo ne, stojí každý den za to :-)

***

CO JSEM ZKUSILA


Dnes jsem si připravila podle jednoho YT videa tento salát. Není na něj potřeba prakticky nic výjimečného, stačí uvařit těstoviny s mašličkami (ty jsou fakt důležitý, protože ty nemašličkový prostě nevypadají tak dobře :D), nakrájet cherry rajčátka, nať z jarní cibulky a ledový salát. Je prima si předem připravit kuřecí maso (mrkni na video jak), a nakonec to všechno smíchat. Je to moc dobré! Nedávala jsem sýr, ani kousky pečiva, ale dala jsem velkou lžíci kvalitní majonézy. Mňam :)***

CO SE MI MOC LÍBILO


4-letá neteř mi říká: "Já jsem vítěz".
Já na to: "Já taky. Vítěz je každý".
Neteř na to: "Není. VÍTĚZ JE TEN, KDO TO POZNÁ."

- Jana Ehre :-)

***

ÚKOL Z VÝZVY 2: BÝT UPŘÍMNÝ


Být upřímný. Snažila jsem se :-) Slušně, v klidu, tak, jak jsem na tom pracovala poslední měsíce. Ono to jde. Jen otázka, zda má u některých lidí význam být hodný, protože mi přijde, že často lidé reagují a činní věci, až když se pořádně rozčílíte a uděláte vítr :D Trvá dlouhé týdny, kdy vy furt na druhé hezky a nic se neděje. Až se nase*ete, tak se dočkáte nějakého kompromisu. 

Já jsem této výzvy využila k tomu, abychom si s partnerem pohovořili. Máme dokonalý vztah a přesto, jako všude jinde, se objeví věci, které dokonalé nejsou a které mě hrozně trápí a díky kterým občas cítím bezradnost. Rozhovor byl upřímný, akorát je blbý, že každý tu svou pravdu vidí po svém a má na tu onu pravdu svůj názor a chápe ji dle své povahy. To je pak těžké. Takže jsem měla úkol takový, že aby ani jeden z nás dvou nic neobětoval a přesto něco obětovat musel, domluvili jsme se v klidu na kompromisu a víte co? Dvě minuty po onom rozhovoru jsme se na sebe usmáli, tím jsme si odsouhlasili nové dohody a ani to nebolelo :-) Tohle mi (nám) dala dnešní "výzva".

Mějte krásný den
a pečujte o sebe tělem i duší... ♥♥♥

Mohlo by se vám líbit

5 Comments

 1. Člověk by řekl, že být upřímný je jednoduché, ale ono to tak vůbec není.. Snažila jsem se dneska, ale ne vždy se mi to povedlo.. Jinak vyzkoušela jsem králíka pečeného na zelí a pak seminkovy chléb a super :) a líbilo se mi dneska sluníčko a to, jak jsme si poprvé zryli záhonek :) Krásný den:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jůůů :) Už se moc těším na zahrádku, až si to tam ten svůj koutek vyšperkuji :) prima den Kristy.

   Smazat
 2. Kristi, děkuji za Body Camp. Mám ráda tyto výzvy a hned č. 1 není jednoduchý. "Hraju" prvních 10 bodů v prvních deseti dubnových, baví mě to a hlášení podám po skončení oněch deseti dnů (lehce si ty body přehazuji). Ať se Ti daří!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Páni, to jako fakt jo? Všech deset každý den??? Jsi dobrá. tomu říkám výzva :) Tak ať se ti moc daří :*

   Smazat
 3. Já když se snaží být na muže upřímná , chápe to špatně asi to neumím správně říci, ale má před diplomkou tak se musím snažit. Nejlépe to jde s malým děti jsou úžasně upřímné i na tu upřímnost krásně reagují

  OdpovědětSmazat