Z deníku Body Camp (2)


Dnes bylo škaredě. Zima. Vítr. Déšť. Sníh. Kroupy. Až k večeru vylezlo sluníčko. Co mám povídat, zkrátka typické aprílové počasí :) Přesto jsem se pěkně namalovala, v tom dešti vyrazila ven na pole se psíkem, natáhla dvě kapuce od mikin a nechala ho pořádně proběhnout. Doma ho čekala sprcha, mě pak koupel a rozmazlování voňavým tělovým máslem. Mmm... Nakonec to byl úplně skvělý den, protože pokud si ho umíte udělat lepší, tak ať je slunce nebo ne, stojí každý den za to :-)

***

CO JSEM ZKUSILA


Dnes jsem si připravila podle jednoho YT videa tento salát. Není na něj potřeba prakticky nic výjimečného, stačí uvařit těstoviny s mašličkami (ty jsou fakt důležitý, protože ty nemašličkový prostě nevypadají tak dobře :D), nakrájet cherry rajčátka, nať z jarní cibulky a ledový salát. Je prima si předem připravit kuřecí maso (mrkni na video jak), a nakonec to všechno smíchat. Je to moc dobré! Nedávala jsem sýr, ani kousky pečiva, ale dala jsem velkou lžíci kvalitní majonézy. Mňam :)***

CO SE MI MOC LÍBILO


4-letá neteř mi říká: "Já jsem vítěz".
Já na to: "Já taky. Vítěz je každý".
Neteř na to: "Není. VÍTĚZ JE TEN, KDO TO POZNÁ."

- Jana Ehre :-)


Mějte krásný den
a pečujte o sebe tělem i duší... ♥♥♥

5 komentářů

 1. Člověk by řekl, že být upřímný je jednoduché, ale ono to tak vůbec není.. Snažila jsem se dneska, ale ne vždy se mi to povedlo.. Jinak vyzkoušela jsem králíka pečeného na zelí a pak seminkovy chléb a super :) a líbilo se mi dneska sluníčko a to, jak jsme si poprvé zryli záhonek :) Krásný den:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jůůů :) Už se moc těším na zahrádku, až si to tam ten svůj koutek vyšperkuji :) prima den Kristy.

   Vymazat
 2. Kristi, děkuji za Body Camp. Mám ráda tyto výzvy a hned č. 1 není jednoduchý. "Hraju" prvních 10 bodů v prvních deseti dubnových, baví mě to a hlášení podám po skončení oněch deseti dnů (lehce si ty body přehazuji). Ať se Ti daří!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Páni, to jako fakt jo? Všech deset každý den??? Jsi dobrá. tomu říkám výzva :) Tak ať se ti moc daří :*

   Vymazat
 3. Já když se snaží být na muže upřímná , chápe to špatně asi to neumím správně říci, ale má před diplomkou tak se musím snažit. Nejlépe to jde s malým děti jsou úžasně upřímné i na tu upřímnost krásně reagují

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)