Z deníku Body Camp (3)


Dnešním tématem je pro celý den dělání si radosti. Počasí nám k tomu přeje, takže nevidím důvod, proč se mračit, být nešťastný, nevrlý, bez nálady. (I když chápu, že jsou situace, kdy to prostě nejde.) 

My jsme si dnes udělali procházku, zacvičila jsem si jógu, koupila si vosk od Yankee Candle, který jsem měla vyhlídnutý, upekla nejlepší koláč na světě, udělala šťastnými pár čtenářek, které se na mne obrátily z jednoho či druhého důvodu, začala jsem háčkovat nový klobouček své dcerce a po letech si nalakovala nehty. A aby toho nebylo málo najednou, všimla jsem si, jak mi to pěkně všechno ladí do zelena :-)


Vytáhla jsem lak od Essence ze své sbírky a konečně si zkrášlila nehty. Ve skutečnosti je trošku ta zelená jemnější, tady na fotce to vypadá jak mix se světle modrou, ale není. 


A pak jsem ukazováček odlakovala a doplnila sytě růžový odstín od NYC :-)


A tohle už je barvička, jakou bude mít Eliščin klobouček. Není to nádhera? Typicky jarní odstín, řekla bych. Sice to s touhle Alize jde pomalinku, navíc s malým háčkem, ale výsledek bude eňo ňuňo :))


A do toho všeho se mi bytem line taková sladká až bonbonová vůně, trošku voní jako zeleno jablíčko, ale přesto jdou svým způsobem cítit lehký nádech květů. No a to je Aloe Water od Yankee Candle. Miluji jejich vosky a svičky a vůbec celý ten nápad, propagaci a laškování s námi zákazníky :-)


A čím si uděláte radost dnes vy? 
Nebo jste to už stihli? 
Přijďte mi říct ♥


8 komentářů

 1. Tak ač jsem si dneska nic nekoupila,tak jsem si udělala radost skvělým čokoládovým koláčem s výbornou kávou a pak mi muž pověsil nástěnku, kam si hodláme zaznamenávat sportovní výkony a posuny :) Jo a taky jsem narazila na skvělý eshop pro knihomoly...jestli neznáš, takurčitě mrkni...eshop.kniznivesmir.cz :);)

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj Kristinko, dělám si radost každý den když si dovolím se nerozčilovat malichernostmi a užívat si krásné dny se svým malým a rodinou . Je krásně venku spoustu práce a sluníčka na zahradě se vše probouzí a tak i když ani nepocvičím,nebojen krátce např. Emily Skye ...uléhám večer pokojená a s úsmevem na rtech ,koupila jsem si knihy od A.Mančingové a pustila se do jejího detoxu trošku jsem se toho bála, ale cítím se skvěle, také konečně vyřezuji ze stravy maso, které jsem jedla kvuli malému aby papal vše, ale on už začíná mít své chutě jasné a narozdíl ode mě je velký masotarián, takése těším až si trošku zkrášlím ruce, ale moc neumím pracovat v rukavicích tak ted na reklamu moc nejsou krásné dny přeji .

  OdpovědětVymazat
 3. Kristínko, musím ti poděkovat :) V rámci šetření už jsem si dlouho neudělala ničím radost a díky tvému příspěvku jsem dnes naběhla do knihkupectví a koupila si knihy, které si už dlouho přeji. #žijemelenraz
  FitBlanka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak to se honem pochlub :) jsem zvědavá, co sis pořídila :)

   Vymazat
  2. Protoze aktuálně bych na muj seznam knih potřebovala asi tak 4 zbytečné tisíce :D

   Vymazat
  3. Tááákže: Gogo - kluk z internetu, Kafe a cigárko, Hledej ve svém nitru, Najděte si svého marťana a P.S. :)))) Peněženka pláče, ale já se raduji :))

   Vymazat
  4. Víš, ono peněženka bude plakat vždycky. Moje maminka říká, že peníze si do hrobu nevezmeme a máme si je užít teď a tady :) Výběr skvělý, na PS si také brousím zoubky :)

   Vymazat
  5. Přesně to jsem si řekla po přečtení tvého článku - peníze budou, my nebudem. Proto je třeba se odměňovat :))

   Vymazat

Děkuji za komentář :-)