Z deníku Body Camp (5)


Dnešní den máme za úkol pojmout trošku pianko v hlavní roli s květinami. Ať už cvičíte a zdravě papkáte, stojím si za tím, že by člověk měl dbát také na jakési vnitřní prožitky, které pohladí vaše srdce, duši a navodí dobrou náladu. Mnohdy je to dokonce daleko podstatnější než cokoli jiného. Cítit se dobře určitě v mnohém převyšuje ono vypadat dobře.

Já si šla pro květiny hned ráno, bohužel, neměli ty, které jsem chtěla a to kopretiny, ty se prý dělají zatím na objednávku, tak jsem vzala alespoň poslední karafiáty a i ty dopadly nádherně :) Navíc takové krásné počasí si nějakou kytičku domů úplně žádá. Bylinky jsou sice fajn, rostou mi za oknem, ale květy jsou květy :-)

Bandasku jsem našla "zatoulanou" ve spíži, zůstala tam po bývalém nájemníkovi, pánovi, který umřel a když byt vyklízeli, na tohle krapet zapomněli. Mám pro takové retro věci slabost a když jsem tuhle krásku uviděla, natáhla jsem se pro ni celá nadšená a překvapená. ♥ A teď je moje a než poroste rybíz a jahody, bude mi sloužit na kytičky, pro které si půjdu pokaždé, když ty předešlé odkvetou :-)

Vám všem přeji krásný den s květinami :-)

2 komentářů

  1. Ahoj Kristi :) tak i když mě květiny moc lákají, tak jim dnešek u mě nepřál... Mám to však v plánech na duben, takže se těším, že jim šanci ještě dám.. Vlastně už se na ně moc těším! Ohledně cvičení mám dneska pauzu.. Po vyřizování školky pro dcerku, pak delší procházce a následném slunění na zahradě jsem jaksi vysata... Takže asi jen čtení, psaní a možná film... Krásný večer přeji :)

    OdpovědětVymazat
  2. Dneska jsem vyzkoušela tu powerjogu a byla naprosto super!! musím cvičit častěji! jo a sehnala jsem i tulipány...mám sice den zpoždění, ale i tak...radost veliká :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)