Z deníku Body Camp (5) - Přines domů květiny

By úterý, dubna 05, 2016


Dnešní den máme za úkol pojmout trošku pianko v hlavní roli s květinami. Ať už cvičíte a zdravě papkáte, stojím si za tím, že by člověk měl dbát také na jakési vnitřní prožitky, které pohladí vaše srdce, duši a navodí dobrou náladu. Mnohdy je to dokonce daleko podstatnější než cokoli jiného. Cítit se dobře určitě v mnohém převyšuje ono vypadat dobře.

Já si šla pro květiny hned ráno, bohužel, neměli ty, které jsem chtěla a to kopretiny, ty se prý dělají zatím na objednávku, tak jsem vzala alespoň poslední karafiáty a i ty dopadly nádherně :) Navíc takové krásné počasí si nějakou kytičku domů úplně žádá. Bylinky jsou sice fajn, rostou mi za oknem, ale květy jsou květy :-)

Bandasku jsem našla "zatoulanou" ve spíži, zůstala tam po bývalém nájemníkovi, pánovi, který umřel a když byt vyklízeli, na tohle krapet zapomněli. Mám pro takové retro věci slabost a když jsem tuhle krásku uviděla, natáhla jsem se pro ni celá nadšená a překvapená. ♥ A teď je moje a než poroste rybíz a jahody, bude mi sloužit na kytičky, pro které si půjdu pokaždé, když ty předešlé odkvetou :-)

CO JSEM DNES CVIČILA 

Klasickému cvičení moc nedám - tím klasickým myslím činky, kettlebelly atd. - jsem prostě teď naladěná a dělá mi dobře jóga s mými oblíbenými instruktory a dnes jsem si zacvičila jedno takové krátké cvičení se Zuzkou Light. Jde o sekvenci power-jógy z jejího dvd programu, který kdysi vyšel pod záštitou firmy WIN. Dnes je ZCUT Power Yoga Series vyprodané, respektive jej blázni největšího kalibru prodávají na Amazonu za 70 dolarů. I'm not that crazy... takže jsem si dvd sprostě stáhla a vy můžete taky... pšt. Schválně vyzkoušejte tohle krátké 7minutové a uvidíte, jak vám to rozproudí krev :-)



CO JSEM ZKOUŠELA


Tyhle Life Bar tyčinky jsem objevila na biosfera.cz, respektive jsem k objednávce dostala zdarma také na ochutnání Paloe Raw tyčinku. Musím říct, že jsem takový chuťový rozdíl u tyčinek prakticky za stejnou cenu už dlouho neviděla. Paleo má opravdu atraktivní obal, ale to je asi tak vše. Ačkoli byla skořicovo-jablečná, jediné, co masakrálně převládalo, byly datle. Jakože hodně. Byla tím pádem přeslazená a půlky tyčinky jsem vyhodila. Vlastně si až teď říkám, že by si možná zasloužila i jen hodnocení 1 z 5.

Naopak Lifebar tyčinky jsou nehorázně luxusní a určitě u příští objednávky nezůstanu jen u dvou kousků. Jsou také veganské, raw a kdo ví, co ještě :-) Ale je to neskutečný rozdíl. Chia / quinoa/ borůvky byla ... krucinál, ani nevím, jak popsat to, jak skvělá byla. Slaďučká akorát, opravdu spousta chia semínek, quinoy, hlavně celá fialová od borůvek, které byly opravdu cítit.

Už jsem si myslela, že nemůže být ta kokosová lepší, ale teda... byla to chuťová válka :) Kokosová je fantastická také, tak akorát sladká, s chutí kokosu, kešu oříšků a ačkoli jsou hlavní složkou datle, tak jsem je prakticky necítila, jako u Paleo tyčinky. Tam to byl fakt nářez, zde delikatesa. Docela klidně můžu říct, že jsou 100x lepší, než kdejaké "questky" :) A to jsem byla jejich zastánce :) Zde si za 25-30 Kč koupíte opravdu vynikající tyčinku, u které budete mít pocit, že jste jedli kvalitu a ještě si pochutnali víc jak na čokoládě ♥ Nové Lifebar tyčinky se skutečně moc povedly :-)

***

A to je pro dnešek vše. Už jdu a vám všem přeji krásný den s květinami :-)

Mohlo by se vám líbit

2 Comments

  1. Ahoj Kristi :) tak i když mě květiny moc lákají, tak jim dnešek u mě nepřál... Mám to však v plánech na duben, takže se těším, že jim šanci ještě dám.. Vlastně už se na ně moc těším! Ohledně cvičení mám dneska pauzu.. Po vyřizování školky pro dcerku, pak delší procházce a následném slunění na zahradě jsem jaksi vysata... Takže asi jen čtení, psaní a možná film... Krásný večer přeji :)

    OdpovědětSmazat
  2. Dneska jsem vyzkoušela tu powerjogu a byla naprosto super!! musím cvičit častěji! jo a sehnala jsem i tulipány...mám sice den zpoždění, ale i tak...radost veliká :)

    OdpovědětSmazat